The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice of Poland

Post autor: witcher »

Matiz99 pisze:Kurcze, po waszych opiniach aż specjalnie odpaliłem link i... wcale mi się nie podoba :shock: Prostackie wydarcie się. Płaskie i bezpłciowe dźwięki choć głośne. W ogóle nie czuła tej piosenki tylko myślała jak to odśpiewać. Miejscami kompletnie wymijała się z rytmem. Porażka.
Mam podobne odczucia.

Pomyślałem sobie, że muszę oglądać ten program, bo po ostatniej zadymie z Nergalem to już swoisty manifest polityczno-światopoglądowy :P A tak na poważnie: niech się kościół zajmie swoimi sprawami, a nie wyborem programów w TVP.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

witcher pisze:A tak na poważnie: niech się kościół zajmie swoimi sprawami, a nie wyborem programów w TVP.
Jestem tego samego zdania!
I jak to mówi Nergal "Tak czy siusiak" oglądać naprawdę warto!
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: The Voice of Poland

Post autor: Marecki »

List otwarty TVP2 w sprawie Nergala :P

A najlepsze są komentarze :strach:
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice of Poland

Post autor: witcher »

Ale że w ostatnim odcinku nie wzięli tej laski od Guns n Roses to woła o pomstę do nieba! Jakkolwiek to brzmi w kontekście N. :P
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: The Voice of Poland

Post autor: Cypix »

Masz na myśli Aleksandrę Kasprzyk?
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

witcher pisze:Ale że w ostatnim odcinku nie wzięli tej laski od Guns n Roses to woła o pomstę do nieba! Jakkolwiek to brzmi w kontekście N. :P
Podobno przeszła dalej w dodatkowym castingu gdzie głosowali widzowie
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

witcher pisze:Ale że w ostatnim odcinku nie wzięli tej laski od Guns n Roses to woła o pomstę do nieba! Jakkolwiek to brzmi w kontekście N. :P
No Kayah taka artystka i się nie odwróciła??????? 8P , powinna, bo nauczyłaby się czegoś od niej.
W jury nie zasiadają osoby z UK czy USA więc nie oczekujmy nie wiadomo czego. Tutaj się nie naciska tylko później komentuje bez sensu, że to , że tamto. Program fajny lecz coraz bardziej nie rozumiem jury.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

strzalka21 pisze:W jury nie zasiadają osoby z UK czy USA więc nie oczekujmy nie wiadomo czego
No właśnie :ha:

To że polska wersja będzie dużooo gorsza od amerykańskiej wiedziałam już przed programem, więc żadna nowość . Największy zarzut - gdzie te talenty ?? Na castingi przychodzą przeciętni wokaliści co to ma być ? Nie taki jest zamysł tej formuły :o

Ciekawi mnie jeszcze kogo z gwiazd do pomocy przy bitwach wybiorą sobie jurorzy?
Może Edyta pojawi się w programie bo jest taka szansa :P
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

Rose pisze:Ciekawi mnie jeszcze kogo z gwiazd do pomocy przy bitwach wybiorą sobie jurorzy? Może Edyta pojawi się w programie bo jest taka szansa
tylko z kim?? z kayahą mają kosę , z nergalem tego nie widzę(chyba że na złość dodzie 8P ), z dabrąwska tez już chyba "nietenteges" ,został piasio( co jest całkiem mozliwe po ich wspolnym "when i need love") ale on raczej krajewskiego weźmie...edyty szanse na pojawienie się w programie są nikłe :(
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Rose pisze: Ciekawi mnie jeszcze kogo z gwiazd do pomocy przy bitwach wybiorą sobie jurorzy?
http://muzyka.interia.pl/pop/news/holdy ... 1698488,50
Hołdys i Smolik w "The Voice Of Poland"!

Według nieoficjalnych informacji Nergalowi i jego podopiecznym doradzać będzie Zbigniew Hołdys. Z kolei Kayah namówiła do współpracy Andrzeja Smolika.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Wczorajsze decyzje jurorów dotyczące przepuszczaniaia uczestników do kolejnych etapów zrozumiałbym, z wyjątkiem jednej. Patrycja Kawęcka "Paparazzi" - piękna kobieta, cudowny, kokieteryjny głos, świetna aranżacja i emocje, które uważam (w odróżnieniu od jurorów) fajnie budowała z każdym dźwiękiem. Jedyny minus to trema, którą było widać i słychać. Ale któż by je nie miał stając przed takim jury. Występ Patrycji:
http://www.youtube.com/watch?v=szr2j5VG26w
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Robik ... Ona jest przeciętna( jak prawie wszyscy w tym programie) a -'jej aranżacja' jest marną podróbką Gagi, która na koncertach zawsze śpiewa wersje akustyczne i spokojniejsze w tym własnie Paparazzi wystarczy posłuchać
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Patrycja Kawęcka? Kolejna osoba, która jest już w jakimś tam kręgu znana i wydała płytę... Wykonanie dobre
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: strzalka21 »

Rose pisze:Robik ... Ona jest przeciętna( jak prawie wszyscy w tym programie) a -'jej aranżacja' jest marną podróbką Gagi, która na koncertach zawsze śpiewa wersje akustyczne i spokojniejsze w tym własnie Paparazzi wystarczy posłuchać
Ja nie uważam, że jest jakąkolwiek podróbką, widziałem w tej dziewczynie prawdę, jest mi tylko żal jury, dla mnie jest ponadprzeciętna, na tle osób, które zostały wybrane, Ona świeci najjaśniej. Nie rozumiem tego porównania do Gagi.
Bo np. ja nie chciałbym aby osoba śpiewająca "To nie ja" przylazła z jakąś swoją wersją, ponadczasowe hity mają to do siebie, że ich wersje są genialne, najlepsze jakie mogą być, a sztuką jest ich najlepsze odtworzenie - czyli zaśpiewanie godnie z oryginałem. Dlatego osoby śpiewające podobnie Whitney, Celine traktowane są z szacunkiem i na wagę złota.
Ta dziewczyna jakoś może nie razi górami, superancką techniką, ale ja czuje tutaj wrażliwość i przekaz, dlatego od pierwszego dźwięku chciałem nacisnąć guzik. Ma coś aby dać jej szanse, tylko tyle albo aż tyle.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

własnie miałem o tym napisać . Dziewczyna na tle innych z tego odcinka wypadła najlepiej. Nie wiem moze w studio jej głos się inaczej rozchodził, my go słyszymy prosto z mikrofonu a oni z głośników. Dziewczyna jakimś tam wielkim objawieniem nie jest, ale naprawdę klimatycznie śpiewa. Sadziłem że nie wciskają bo nie chcą jej przerywać a tu taki zonk. Jest jeszcze szansa że w dogrywce przejdzie (na pewno na wzór amełykanski takie coś wprowadzą)

jedynie co mnie do dziołchy zraziło , to jej stary mężuś. Trochę to ją podkopuję....Wpakowała się staremu dziadu do wyra..nie wiem, jedyne co mi się nasuwa to... sponsoring. Byłem sceptycznie nastawiony, dlatego udany wystep podwójnie mnie zaskoczył
ODPOWIEDZ