The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Wczoraj próbowałem wskazać po każdym występie, kto przechodzi dalej. Udało mi się w 87,5 %. Inne zdanie miałem jedynie po występie Natalii i Ian'a. Według mnie powinna przejść dalej Natalia. Piasek zdecydował inaczej :(.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Emila555 »

Robik pisze:Według mnie powinna przejść dalej Natalia.
Dokładnie, jestem tego samego zdania :)
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

In The Ghetto - genialna piosenka i genialnie wykonana przez uczestników. :-)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Dziwne decyzje tym razem usłyszałem w programie :? . Tym razem mój wybór pokrywał się z wyborem trenerów w 37,5% (3/8). Bitwy, w których moje wybory były inne to:
Alekasandra Kasprzyk vs. Filip Sałapa - ciekawszy wokal według mnie ma Ola,
Kaja Domińska vs. Marta Florek - wahałem się do ostatniej sekundy, w końcu postawiłem na to, kogo bardziej lubi kamera i obstawiłem Martę,
Kasia Klimczyk vs. Kasia Jaźnicka - nie wiem dlaczego wszyscy zachwycają się urodą Kasi Klimczyk? Włosami? Dla mnie lepiej śpiewa i jest ładniejsza Kasia Jaźnicka,
Aleksandra Galewska vs. Patrycja Kawęcka - Ola wypadła gorzej, nie podoba mi się to ściśnięte gardło i "klucha" w nim,
Martyna Ciok vs. Antek Smykiewicz - Najgorszy występ tego odcinka, nie podobało mi się u Antka to "żabie" vibratto.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, 11:19 przez Robik, łącznie zmieniany 1 raz.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Ola Kasprzyk powinna przejść dalej
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Jeśli chodzi o poziom to bardzo mi się podobały wszystkie wykonania! Naprawdę niezły poziom.
Jednak jestem trochę niezadowolona z decyzji jurorów a w szczególności tym że Nergal wybrał Filipa Moniuszkę zamiast Oli. Szkoda mi jej bardzo...
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Mona. »

Rose pisze:Ola Kasprzyk powinna przejść dalej
Zgadzam się. Dziewczyna świetnie śpiewa, do tego oryginalna barwa.. nie rozumiem decyzji Nergala.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Szkoda że Ola z drużyny Nergala odpadła jest świetna.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: The Voice of Poland

Post autor: LaFidelite »

Lubiłam Nergala, ale straciłam do niego szacunek. Trzeba być głuchym żeby wybrać Filipa zamiast Oli. Ale Adamowi jak widać wystarcza umiejętność growlingu i wydawania innych ryków. Fajnie, tylko mam przeczucie, że w piosence popowej zwyczajnie by poległ, poza tym nie ma w nim ani jego głosie nic oryginalnego.
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Filip Moniuszko.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Wczoraj w pierwszej odsłonie programu, udało mi się trafić w wybór trenerów w 75%. Nie zgadzam się jedynie z dwoma decyzjami:
- w drużynie Ani Dąbrowskiej powinna przejść dalej Kasia Kubik, a nie Piotr Niesłuchowski,
- w drużynie Kayah powinna przejść dalej Karolina Leszko, a nie Mateusz Krautwurst.
W drugiej odsłonie trafiłem w 50%. Nie zgadzam się z dwoma opiniami:
- w drużynie Nergala powinien przejść dalej Gabriel Fleszar, a nie Filip Sałapa,
- w drużynie Andrzeja Piasecznego powinie przejść dalej Kris Kubiś, a nie Rafał Brzozowski, który w dogrywce fałszował niemiłosiernie :? .
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Dla mnie najlepszą drużynę ma Kayah a najbardziej lubie Mateusza Krautwursta. Wiem, ze wydaje się zarozumiałym chłopakiem ale mnie to nie przeszkadza bo uwielbiam jego głos i sposób śpiewania! Wczoraj był najciekawszy odcinek z bitwami.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Moim zdaniem dobrze że przeszedł Niesłuchowski, bo przynajmniej Dąbrowska ma jakieś urozmaicenie w postaci jednego chłopaka w drużynie, bo tak zostałyby same dziewczyny.
I Sałapa tez lepiej zaśpiewał w dogrywce świetne "Alive" Pearl Jam'u, od tej dla mnie nie ciekawej piosenki Bruno Marsa, którą Fleszar próbował zrobić na rockowo...
( o ile już to Sałapa powinien odpaść w pojedynku z Olą Kasprzyk)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Kompletnie nie rozumiem dzisiejszych decyzji trenerów :evil: . Najpierw Kayah, która najpierw ocaliła Edytę Strzycką, która zaśpiewała dzisiaj najgorzej, a potem zdecydowała, że odpada jeden z moich faworytów Maciej Moszyński, a zostaje Mateusz Krautwurst, który zaśpiewał gorzej od Maćka.
Piasek - ocalił osobę, która zaśpiewała dzisiaj gorzej - Ian Rooth, a odpadła pięknie śpiewająca Ewa Kłosowicz :(.
Pozytywnie mnie zaskoczył dzisiaj Antek Smykiewicz, którego występ podobał mi sie po raz pierwszy :).
Moimi faworytami w tym programie są: (byli)Maciej Moszyński, Kaja Domińska i Ewa Szlichcic. Za nich trzymam kciuki :cool2: .
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Rafał Brzozowski i Kaja Domińska dzisiaj najlepsi a pozostali... żal komentować
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Emila555 »

Moim zdaniem poziom był dosyć wysoki, fajnie się słuchało wszystkich uczestników :)
Wcześniej nie stawiałam na Kaję Domińską, ale dzisiejszym wykonaniem powaliła mnie na kolana :klaszcze2:

Podobał mi się również występ tego holendra :casting: Ciekawe kto u nas zostanie zwyciężcą programu.

Uważam, że Maciek odpadł z programu trochę niesłusznie, szkoda mi go bardzo ;(
Z tym, że odpadła ta dziewczyna od Piaska się zgadzam.

Czekam na kolejną odsłonę programu i kolejnych uczestników, szczególnie tych z drużyny Ani Dąbrowskiej, która dzisiaj tak nawiasem mówiąc bardzo ładnie wyglądała :D
ODPOWIEDZ