The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

Jeśli Edyta ponownie weźmie udział, to pewnie będę śledzić jej poczynania. Nie ma lepszej komedii od przesadzonych reakcji diwy na zupełnie przeciętne lub zaledwie dobre występy uczestników, zbolałe miny porażki kiedy pretendenci wybierają innych trenerów, przekupstwo "klówkami", mylenie Chylińskiej z Bartosiewicz, "zmęczenie odpowiedzialnością" i inne hity :lol3:

To jest właśnie moc muzyki! Cytując klasyka :PP

Co tam koncerty, co tam płyty czy single. Dopóki istnieją talent show, dopóty legenda Górniak jest wciąż żywa. Pokręciłem coś? :roll:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: k+b »

Edyta na swoim FB oficjalnie potwierdziła, że nie zasiądzie w fotelu trenera podczas najbliższej edycji TVOP.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVOP 5

Post autor: Flux »

No proszę. Teraz format podupadnie i Edyta będzie musiała go ratować ogłaszając wielki POWRÓT! :PP
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: The Voice of Poland

Post autor: witcher »

Flux pisze:No proszę. Teraz format podupadnie i Edyta będzie musiała go ratować ogłaszając wielki POWRÓT!
Myślę, że ten format może uratować tylko powrót Justyny Steczkowskiej. Niechże porzuci podbój chińskiego rynku muzycznego i wraca - z Edytą czy bez - byleby zadowolić piętnastu wiernych słuchaczy (łącznie z cytowanym wyżej).

Powyższe rozważania przekazuję wyłącznie po to, by ukazać pewną prawidłowość. O Edycie można pisać tendencyjnie. Ale nie tylko o Edycie. Można też pisać bardziej trzeźwo, wykazując pewien obiektywizm. Trzeba tylko chcieć.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Obiektywizm? Serio? Przeca po prostu nabijam się z nawijki Edyty i jej dziwnych tendencji, ogłoszeń parafialnych itd. Ani Górniak ani Steczkowska nie podbiły jakoś specjalnie oglądalności tego programu, ani w pojedynkę ani razem w jednej edycji i to żadne odkrycie. A Edyta w razie ewentualnego powrotu (choć format ledwo już zipie) na pewno znów z programu z założenia muzycznego zrobi tragikomedię :ha:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland

Post autor: niuto »

A który z jurorów nie robi tragikomedii z tego programu i nie przeżywa dostatecznych występów? Jedynie jury pierwszej edycji było dość krytyczne w stosunku do uczestników, choć ich poziom był zdecydowanie wyższy od tych, którzy pojawiają się teraz.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Wybacz, ale różnica poziomu zachowania, przeżywania, uzewnętrzniania emocji pomiędzy Edytą a pozostałą częścią składu trenerskiego jest kolosalna. Edyta sama robiła większą szopkę niż wszyscy pozostali trenerzy razem. No ale to Edyta, zawsze musi być w centrum zainteresowania.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland

Post autor: niuto »

Jak dla mnie bardziej żenujący w swoich reakcjach są chłopacy z Afromental :)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: The Voice of Poland

Post autor: lena7 »

MacLean pisze:takie "gwiazdy" jak Młynkowa mogą sprawić że ten program jesiennej edycji nie doczeka
Najnowsze nazwiska wroza jeszcze gorzej. Afterparty sugeruje, ze zamiast Mlynkovej w fotelu zasiadzie Margaret, a z nia do programu dolacza Urbanska i Brzozowski. Co oni sobie mysla, ze ci doswiadczeni ludzi z teatru, niektorzy z albumami na swym koncie, beda wybierac za trenerow ludzi, ktorzy nie maja nic do zaproponowania, zadnych podstaw by czegokolwiek nauczyc. Jesli to naprawde sklad nowego sezonu to nie bede go ogladac. Nie znosze Margaret i Urbanskiej - obie wpychane wszedzie przez protekcje rodziny, a jakim cudem Brzozowskiego wszedzie pelno skoro jest taki irytujacy? Jak to mowi moja ciocia ''nie wiem co i komu on robi w lozku, ale widac ze robi to dobrze'' :lol3: :D
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice of Poland

Post autor: endeven »

Miło, że Edyta brała udział w tym "zacnym" show mniej razy niż Steczkowska.
:edi:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: The Voice of Poland

Post autor: lena7 »

Nie no, moim zdaniem to ''zacne'' show jest najlepszym ze wszystkich dotychczas wymyslonych muzycznych formatow w tv. Edycje USA i Australijska pokazuja, ze ten program naprawde ma klase i potencjal. Pierwsza polska edycja tez byla naprawde dobra. Nie wiem na czym polega problem ostatnich polskich edycji. Jesli potwierdza sie powyzsze nazwiska nowych trenerow to zdecydowanie format upadnie w polskiej tv. Naprawde nikt inny nie chcial zasiasc w fotelu? Wieksza ogladalnosc i ciekawosc publicznosci wzbudziliby Michal Wisniewski i Maryla Rodowicz, niz Urbanska i Brzozowski. Oboje na 'emeryturze' wiec na pewno chetnie by dorobili. No i dostarczyliby afer przy tym:
http://www.pomponik.pl/plotki/news-mich ... Id=1591811 :lol3:
Mysle, ze to kwestia oszczednosci TVP. Latwo o duza ogladalnosc, wystarczyloby wydac kase na Nosowska, Rynkowskiego, Rodowicz i Wisniewskiego i slupki od razu poszlyby w gore :hellobaby:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: MacLean »

Hmm, dla mnie to oznacza spokojniejsze soboty, bo nie będę czuł presji wciskania "nagraj" przed wyjściem :]
A szczerze mówiąc, żaden z występów Edyty (tylko po to oglądam talent szopki) tym razem mnie nie urzekł. Uczestnicy już totalnie przezroczyści. Serio, wolałem Krautwursta któremu ego kazało rzucić się na Dąbrowską niż te wszystkie przewidywalne w mowie i śpiewie matołki. :beczy:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Brzozowski to niezły żart, ale te dwa Wypierdki z Afromental to też była od początku i pod każdym względem katastrofa :smierc:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

dzisiaj oficjalnie podano ze nową prowadząca zostaje ulubienica TVP Halina Młynkova.
co do Brzozowskiego, to musi byz żart. Nie wierzę, kto rozsądny by na to poszedł? to niech jeszcze dadzą kawiatkowskiego do kompletu...
Kurcze no, chyba naprawde nikt nie chce brać w tym udziału skoro padaja takie typy....
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

karen pisze:Halina Młynkova
Nigdy nie sądziłem, że może mi do głowy przyjść "Jusia! Wróć!" :hahaha:
ODPOWIEDZ