Kielce - 8 sierpnia 2015

Trasa Love2Love

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: max28 »

Mam nadzieję usłyszeć "Anything", bo tak naprawdę od tej piosenki, świadomie zaczęła się moja przygoda z Edytą Górniak :-D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Matiz99 »

Ja zamiast pisać swoją relację zamieszczę film jaki udało się nakręcić :-) Nie jest to co sobie planowałem bo nie było warunków ani czasu ale zawsze coś:

-> https://youtu.be/lPUoW3e5KfE
Na końcu dowiecie się jak wejść z kamerą pomomo ewentualnej rewizji osobistej :PP Oraz czy Kuchenne rewolucje w ..American Home'' się udały :P
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Frytka »

Matiz99 pisze:Ja zamiast pisać swoją relację zamieszczę film jaki udało się nakręcić :-) Nie jest to co sobie planowałem bo nie było warunków ani czasu ale zawsze coś:

-> https://youtu.be/lPUoW3e5KfE
Na końcu dowiecie się jak wejść z kamerą pomomo ewentualnej rewizji osobistej :PP
niedostępny ;(
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: KrzysiekF »

Ja wszedłem z plecakiem...nikt mi rewizji osobistej nie robił 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Aro »

Matiz po prostu podejrzanie wygląda. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PS. Zastanawiam się nad... Gdańskiem.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Matiz99 »

A czy ja gdzieś napisałem że miałem rewizję? :PP Zapowiadali rewizję więc się wolałem zabezpieczyć a w rzeczywisctości nawet biletów nie skanowali tylko przedzierali :ha:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: KrzysiekF »

Matiz99 pisze: w rzeczywisctości nawet biletów nie skanowali tylko przedzierali :ha:
To prawda, na koncert kielecki można by mieć skserowane bilety internetowe xx razy i każdy wszedłby na widownię...Również miałem z biletyna.pl i ochroniarz przedarł...eh.Oczywiście nie mam zamiaru, ani mam najdzieję nikt z Fanów na oszustwa , ale to otwiera możliwości i pokazuję jak mało profesjonalne są takie imprezy od strony obsługi widza.
Magda21
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2014, 16:39
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: szyby
Lokalizacja: polska

Love 2 Love

Post autor: Magda21 »

Witam. Czy po koncertach możliwe jest spotkanie z Edyta, wspólne zdjęcia ? Jak to wyglądało w Kielcach ?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Aro »

Wybrańcy mają wszystko :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Piter »

KrzysiekF pisze:Czas na moją odczucia po koncercie w Kielcach. Na pewno nie możemy trasy Love 2 Love porównywać i mierzyć miarą trasy jeszcze w XX wieku Live ` 99. To były inne czasy, inny odbiór Edyty zarówno w mediach jak i przez Polaków. Świeżość aranżacji, najlepsi muzycy, chórek , to było coś ponad czasy 90 w Polsce. Tęsknimy za tym, ale trzeba się pogodzić że te czasy już nie wrócą :)
To nie było ponad czasy. Tak wtedy było, że szła za tym wszystkim jakość i Edyta, wielka profesjonalistka, nie pozwoliłaby sobie wówczas na byle co.
Chociaż faktycznie czasy się zmieniły i dzisiaj wszyscy się cieszą, że Edycie głos nie ucieka.

-- Dodano: 11 sie 2015, o 01:20 --
Flux pisze:Jak na szumnie zapowiadaną pierwszą od 16 lat trasę koncertową, rzekomo największą produkcję w historii, to nie widać tutaj ani szczególnego rozmachu ani przygotowania czegoś, czego byśmy nie widzieli/nie słyszeli wcześniej.
Racja, największym zaskoczeniem były ciuchy Shazzy.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: ray »

Przede wszystkim dziękuję za Wasze relacje i filmy. :-)
Pisałem wcześniej, na długo przed koncertem, że niestety może być tak, że koncerty z trasy "Love2Love" będą po prostu rozszerzoną wersją tego, co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy na recitalu w Opolu. Na szczęście nie do końca się to spełniło. Ale... Recital w Opolu zaczął się od wycia syren zwiastujących "Jestem kobietą", koncert w Kielcach - też. W Opolu było "Teraz-tu" w aranżacji opartej na wersji "Remix by Matheo", w Kielcach też. Taka sama aranżacja "Nie proszę o więcej", "To nie ja" (i znana już wizualizacja z motylem) i znów medley "Impossible"/"Jak najdalej". "On the run" było w aranżacji znanej z koncertu dla HBO, a "Your high" w wersji z Kołobrzegu. Chyba trochę za dużo powtórek... Nie do końca zgadzam się z tym, że tylko my, interesujący się występami Edyty, znamy te wersje, więc nie powinno się Edyty za to krytykować - festiwal w Opolu czy koncerty Lata Zet i Dwójki mają przecież niemałą oglądalność. Na potrzeby koncertu dla HBO powstało więcej nowych aranżacji niż teraz. Szkoda.
Nie bardzo widzę sens w rozpoczynaniu koncertu od jednego z największych hitów. Wydaje mi się, że na wejście lepiej zaśpiewać coś mniej znanego, dać nacieszyć się publiczności tym, że koncert wreszcie się zaczął, że wreszcie na scenę wyszedł wyczekiwany artysta, a największe przeboje odpowiednio dozować z biegiem koncertu. Dlatego gdybym to ja był reżyserem koncertów Edyty, zamieniłbym miejscami "Jestem kobietą" i "On the run" albo dodałbym "Perfect heart" na sam początek.
Cały czas nie mogę zrozumieć, czemu Edyta tak lubi rozpoczynać swoje koncerty od "Jestem kobietą" z syrenami. "Jestem kobietą" jest świetną piosenką, a Edyta niszczy ją tą wersją.
Jednym z mocniejszych punktów recitalu w Opolu było "Nie zapomnij" w nowej aranżacji. Szkoda, że ta wersja nie załapała się na trasę zamiast ogranej "Teraz-tu".
W "Dzień Dobry TVN" Edyta powiedziała, że będzie 15 piosenek. Było 13. Czyli Edyta doliczyła sobie 2 piosenki, które śpiewali solo Mietek i Glaca. :roll: Na pytanie, jaki utwór będzie na pewno, odpowiedziała, że "Dotyk". I co? I nie było "Dotyku". :-)
Podobała mi się tylko pierwsza stylizacja Edyty. Swoja drogą, taneczne "Jestem kobietą" i "Teraz-tu" Edyta śpiewała w srebrnej sukni, a "List", "Nie proszę o więcej" i "To nie ja" w podartych dżinsach.
Czy tylko mnie się wydaje, że Edyta po raz kolejny (bo w Opolu też) zaśpiewała "Nie mów, że dzisiaj kończy się świat" zamiast "Nie mów, że dzisiaj nie kończy się świat"? Przecież to zupełnie nie pasuje w kontekście całego tekstu...
Plusy? Przede wszystkim to, że w końcu, po tych 16 latach, ruszyła w biletowaną trasę. Plus za przypomnienie "On the run" i "Szyb", za odkopanie "Listu", "Niebo to my", a zwłaszcza "Nie było". Plus za wizualizacje. I za to, że mimo wszystko jej śpiew wciąż wywołuje emocje. Za fajny kontakt z publicznością. I za falset na koniec "Nie proszę o więcej". Za tancerzy nie daję plusa, bo zamiast tancerzy wolałbym chórek. Podczas koncertu "Wianki nad Wisłą" w 2012 roku Edyta miała chórek i później też podczas śpiewania "Mercy" na jednej z telewizyjnych gal, a na trasie nie ma... :roll: Trzeba było wziąć swoich podopiecznych z poprzednich edycji TVOP - jeśli nie do chórków, to chociaż jako support.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: dorota »

Piter pisze: Flux napisał(a):
Jak na szumnie zapowiadaną pierwszą od 16 lat trasę koncertową, rzekomo największą produkcję w historii, to nie widać tutaj ani szczególnego rozmachu ani przygotowania czegoś, czego byśmy nie widzieli/nie słyszeli wcześniej.

zaskoczeniem było usłyszeć Górniak na jej pełnym koncercie biletowanym :!: :edi:
Piter pisze:Racja, największym zaskoczeniem były ciuchy Shazzy.
disco błysko, nie podoba mi się jej look.... ostatnio jest coraz gorzej :beczy:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Frytka »

https://www.youtube.com/watch?v=LYWlw2rHeQk Od 1:20 :ups: .. Boże, co ta kobieta robiła przez 16 lat?!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Blur »

Edyta pięknie bawiła się głosem podczas koncertu, jej świadomość jako wokalistki jest dużo większa niż w czasach świetności. :edi: ma dużo więcej do zaoferowania niż tylko darcie japy.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Natu$ »

Matiz99 pisze: https://youtu.be/lPUoW3e5KfE
Na końcu dowiecie się jak wejść z kamerą pomomo ewentualnej rewizji osobistej Oraz czy Kuchenne rewolucje w ..American Home'' się udały
Fajnie Wam wyszło. :) Najlepszy moment przy fontannie. Trzeba się było wykąpać. :P
Madlen, ale wydoroślałaś. :P
ray pisze:Podobała mi się tylko pierwsza stylizacja Edyty. Swoja drogą, taneczne "Jestem kobietą" i "Teraz-tu" Edyta śpiewała w srebrnej sukni, a "List", "Nie proszę o więcej" i "To nie ja" w podartych dżinsach.
Z tym się bardzo zgadzam. Stylizacje nie dość, że naprawdę kiepskie, to jeszcze, a nawet PRZEDE WSZYSTKIM niedostosowane do śpiewanych piosenek, przez co obraz się faktycznie trochę nie klei z fonią.

Zgadzam się także, że szkoda, że aranżacje nie były odświeżone i że nie było chórków. Mamy jednak sporo młodych utalentowanych ludzi, który przyjęcie takiego zaproszenia od Edyty Górniak wzięliby z ucałowaniem ręki. Dobry pomysł, żeby wziąć swoich ludzi z TVoP. Szkoda, że Edyta tak ich chwali w programie i tak szybko o nich zapomina.
Matiz99 pisze: w rzeczywisctości nawet biletów nie skanowali tylko przedzierali
Ja im dam przedrzeć mój bilet! :mama: Liberum veto!


Wiadomo, że każdy miał jakieś oczekiwania, jakieś standardy, a nie wszystko było idealnie, jest jeszcze kilka niedociągnięć (oby na kolejnych koncertach było lepiej), ale myślę, że w ogólnym rozrachunku to jest nieważne. Ważne jest, że do Edyty znowu wróciła PRAWDA i AUTENTYCZNOŚĆ. Znowu Jej wierzę, znowu mnie wzrusza, znowu cieszą mnie Jej emocje i Jej łzy wzruszenia, bo widzę PASJĘ, widzę, że Jej się chce i kontakt z publicznością Ją uszczęśliwia. Znowu śpiewa swobodnie i pozwala sobie wokalnie na więcej. Z tego się ogromnie cieszę. :D
ODPOWIEDZ