Kielce - 8 sierpnia 2015

Trasa Love2Love

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: endeven »

Edyta w sobotę była gościem w Radio Kielce... szkoda, że w zalewie linków do faktów, afterpartów, superexperessów, plejadów i innych szmir nikt na fb diwy nie raczył poinformować o tym:
https://www.facebook.com/edytagorniak.m ... =1&theater
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: angie.whfan »

a mi się druga kreacja podoba mega! (może dlatego że podobny kostium miała WH na koncercie w Afryce?)
generalnie moja ukochana część koncertu właśnie w tym stroju i jakoś mi się fajnie komponuje z utworami które właśnie śpiewała :)
Ps. dziś :edi: wygłądała genialnie na konferencjii VOP :marzy: nie miałam pomysłu na czym poprosić o autograf i dałam jej do podpisania bilet z Kielc - JEJ REAKCJA, RADOŚĆ I UŚMIECH BYŁ BEZCENNY!!! :D
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: SLAVEK »

Edycie należy sie duży plus, ze po tylu latach zdecydowała sie na biletowana trasę koncertowa i tak jak ktoś z Was tutaj napisał nie ma co porównywać tej trasy, która sie dopiero rozpoczęła do trasy “Live”. W tamtym czasie była młodą gwiazda number 1, z innym głosem i w której Polacy widzieli szanse na sukces międzynarodowy.
Co mi się spodobało po obejrzeniu i wysłuchaniu na youtube: Dobra forma wokalna. „Nie było” w duecie. Mniej informacji o aniołach, pogodzie i innych dyrdymałach z Waszych relacji. Sięgniecie do EKG i „Listu” i ze widać było, ze jej zależy.
Co mi się nie spodobało: Brak nowych aranżów zaczynając od syren do JK. Intro. Brak przynajmniej 1 lub 2 piosenek, które raczej nie były śpiewane na koncertach np. „Whatever It Takes”, (które przecież kiedyś było singlem) czy „Perły” (TSSF); lub w ogóle piosenki, która była jej bliska, a nie została nigdy wydana (ewentualnie nowej piosenki z nowej płyty - czyżby żadnej jeszcze nie miała?). Brak chórków. Brak choć jednej piosenki z EG. Stroje nieadekwatne do utworów. Jaki ma ta trasa i jej repertuar związek z jej tytulem L2L? Wiem, ze to fragment z GO, ale nie widze powiazania)
Na pewno nie wyglądało to na zapowiadany koncert wysokobudżetowy i nie widzę tu 150 osób, chyba, ze wliczymy firmy kontraktorskie i supporting staff.
Płusów jest mniej, minusów więcej, jednak ogólnie wydaje mi się, ze jest to pozytywny krok w stronę muzyki. Jeśli utrzyma to na dłużej i będzie to dalej lubiła po skończeniu trasy, ma szanse się rozwinąć i jeszcze wszystkich zaskoczyć.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Matiz99 »

Dodałem do mojego nagrania Nie było link do forum dla reklamy bo RoyalConcert podlinkowało mój filmik. https://www.youtube.com/watch?v=EXOCXbOEcRo
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: pokropek »

Ciekawe dlaczego w Nie Było live zmienili tekst zamiast "odrzucam boga dogmaty" zaśpiewali "odrzucam dogmaty"? Edka świętojebliwym moherem się stała?
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Frytka »

pokropek pisze:Ciekawe dlaczego w Nie Było live zmienili tekst zamiast "odrzucam boga dogmaty" zaśpiewali "odrzucam dogmaty"? Edka świętojebliwym moherem się stała?
Tylko Edyta pominęła słowo 'Boga'. Jak widać te ploty o końcu podążania buddyjską ścieżką i powrocie do chrześcijaństwa to prawda.. poplątane to wszystko... :glowaboli:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Kamui Shiro »

Może po prostu nie chce zbędnych kontrowersji na swojej trasie.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Monalisa »

Kochani mam pytanie do tych co byli, jak z porządkiem podczas koncertu? Bo mam na inne miasta w 1 rzedzie i boje się żeby nie było przede mna latania itp innych bo nie po to sie kupuje pierwszy rząd...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: KrzysiekF »

Monalisa pisze:Kochani mam pytanie do tych co byli, jak z porządkiem podczas koncertu? Bo mam na inne miasta w 1 rzedzie i boje się żeby nie było przede mna latania itp innych bo nie po to sie kupuje pierwszy rząd...
Było bardzo w porządku :) Bez problemów.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: dorota »

KrzysiekF pisze:Było bardzo w porządku :) Bez problemów.
Dzięki Krzysiu, właśnie na taką odpowiedź czekałam ...
cały czas zastanawiałam się, czy nie przedobrzyłam z tym pierwszym rzędem na płycie ...:hmmm:
pokropek pisze:Ciekawe dlaczego w Nie Było live zmienili tekst zamiast "odrzucam boga dogmaty" zaśpiewali "odrzucam dogmaty"?
Edyta nie wyrabiała się z tekstem, dostawała zadyszki więc pewnie dlatego poszła na skróty ...
nie dopatrywałabym się w tym drugiego dna ....

mnie natomiast pozytywnie zaskoczyło to, że Edyta nie ucinała zwrotek a śpiewała całość,
juz się bałam powtórki z koncertu dla HBO :placzka:
Awatar użytkownika
Bmka
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2012, 21:08
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Niemcy

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Bmka »

Monalisa pisze:Kochani mam pytanie do tych co byli, jak z porządkiem podczas koncertu? Bo mam na inne miasta w 1 rzedzie i boje się żeby nie było przede mna latania itp innych bo nie po to sie kupuje pierwszy rząd...
Powiem Ci ze bylo w porzadku i to bardzo. Na wejsciu do kazdego sektora, od gory do samegp dolu stala ochrona i sprawdzali bilety kierujac ludzi w przypisany sektor, tak bylo na poczatku koncertu. Jak juz koncert sie zaczal, to udalo nam sie przeslizgnac z sektora D do B :PP, mily pan z ochrony zagadal sie z jakas pania, a my wykorzystalismy sytuacje. We Wroclawiu z pewnoscia taki numer nie przejdzie, bo miejsca sa numerowane, dlatego wykupilam bilet przed scena.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: niuto »

To, że są numerowane niczego nie zmienia. Mnie parę razy w teatrach zdarzyło się przesiadać z miejsc tańszych na droższe niewykupione. To nie jest akurat problem. Problem pojawia się wtedy, kiedy grupa ludzi zamiast siedzieć na swoich miejscach idzie i staje pod scena zasłaniając tym, którzy siedzą w pierwszych rzędach, a niekoniecznie mają ochotę skakać pod sceną, bo nie za to zapłacili.

Dorota, ja jeszcze nie kupiłem Gdańska. Nie bedę miał jak wrocic tego samego dnia do Grudziądza, a rano do pracy. Więc sie jeszcze wacham jak to ugryźć ;/
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: dorota »

niuto pisze:Dorota, ja jeszcze nie kupiłem Gdańska. Nie bedę miał jak wrocic tego samego dnia do Grudziądza, a rano do pracy. Więc sie jeszcze wacham jak to ugryźć ;/

no to możesz mieć problem, najlepiej,żebyś zabrał się z kimś samochodem, to by rozwiązało problem ...:P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: Meg »

Zajebisty koncert!!!!
Dzięki wielkie za relacje i wszystkie nagrania!
Edyta jesteś wielka :)
Pozdrawiam
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Kielce - 08 sierpnia 2015

Post autor: weronka »

Dzis mija rok :-)
ODPOWIEDZ