Płock - 26 września 2015

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: karen »

Nie ma "To nie Ja"nie ma "Dotyku" ale jest jakies przemówienie Allana, po co w jakim celu? Przyznam ze tego najbardziej nie rozumiem/!
Czuję ze ten koncert wywołał zdecydowanie mniejszy entuzjazm niż w Kielcach, niestety....
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: lordarek1 »

z fb grupy Edyty :D :D
forum e-gorniak.pl już dawno przestało być miejscem racjonalnej wymiany zdań na temat działalności Edyty a stało się rynsztokowym pudelkiem, w którym opluwa się Edytę niemal zawsze, w 99% postów Emotikon wink to zbiorowisko pseudoznawców i frustratów , którzy wypowiadają na każdy temat dot. Górniak, nawet jeżeli nie mają pojęcia o czym mówią. Jeżeli krytykujesz koncert bo nie podobała ci się tracklista i aranż jednej piosenki plus spóźnienie kilkuminutowe to naprawdę odpuść sobie koncerty i zajmij si ę czymś innym.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Sebuch »

Mnie się koncert bardzo podobał. Rzeczywiście, może hitów nie było zbyt wiele. Oprócz JK do hitów zaliczyłbym także "NPOW".
Na szczęście były moje ukochane utwory: Nie było, Obudźcie mnie, Szyby, List.
Na fesjie też widzę wiele pozytywnych komentarzy.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: IgaAga »

Porównajcie teraz trasy koncertowe innych artystów, Edi wypada blado. Ja idę a kwietniu2016 na Kayah a biletów już brak wprawdzie w filharmonii, ale Edyta też pięknie by się wpisała w taki klimat. A tak Royal Concert poszedł na masówkę myśleli że jak 16 lat Edi nie było w trasie to będzie boom całe hale, a tu chała jedna wielka. Jak ktoś rusza z łaski po 16 latach w trasę i odstawia taką lipę :d . Tak się zastanawiam czy jej nie jest zwyczajne wstyd. Dlaczego gwiazda tego formatu od lat nie ma naprawdę mega przeboju, bo to co ona plecie o swoich nowych utworach to jest zwyczajna bzdura, a potencjał ma. Ale gaże w Polsce EDI tak zmanierowały, że nic nie musi, a może wszystko. Oczyszczenie to dla mnie gniot, YH i GO się broni, ale to nie jest styl dla EDI. Idę na koncert w Szczecinie mam nadzieję, że koncert się odbędzie. :!:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Aro »

lordarek1 pisze:z fb grupy Edyty :D :D
forum e-gorniak.pl już dawno przestało być miejscem racjonalnej wymiany zdań na temat działalności Edyty a stało się rynsztokowym pudelkiem, w którym opluwa się Edytę niemal zawsze, w 99% postów Emotikon wink to zbiorowisko pseudoznawców i frustratów , którzy wypowiadają na każdy temat dot. Górniak, nawet jeżeli nie mają pojęcia o czym mówią. Jeżeli krytykujesz koncert bo nie podobała ci się tracklista i aranż jednej piosenki plus spóźnienie kilkuminutowe to naprawdę odpuść sobie koncerty i zajmij si ę czymś innym.
To chyba nie my bo my e-gorniak.com. :lol3: Fejs stał się za to już dawno zbiorem d u p o w ł a z ó w zapatrzonych bezkrytycznie i zachwalajacych każde nawet najbardziej żenujące posunięcie divy. Nie wiem juz co gorsze. Trochę beka, ze dorosli ludzie są zakochani i zapatrzeni w wokalistce - celebrytce. Jeszcze 15-latków jestem w stanie zrozumieć...

Faktycznie bida aż piszczy jeśli chodzi o listę piosenek. Na 25-lecie samych hitów bym się spodziewał, a tu mamy jakieś zapychacze i to za jaką cenę! Dlaczego nie ma One & One, Anything, WYCBTM?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: theshape »

KrzysiekF pisze:Zbliza sie koniec...
To jakis nowy kawalek? :d

A tak powaznie, to najwidoczniej Edyta spiewa teraz piosenki, ktore lubi, ktore sie nie ograly i nie znudzily. Wybaczcie, ale co to za atrakcja slyszec po raz enty TNJ lub Dotyk?
Ja tam wole uslyszec jakies nieograne kawalki.
Zapomnijcie tez o piosenkach z EKG i EG.

http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5911896608 ... rc01=6a4c8


http://www.facebook.com/PiotrGlacaMoham ... 92/?type=3
Dzisiaj Płock z Edyta Górniak smile emoticon Nadal uważam że jej decyzja o wykonywaniu ze mna Nie Było na żywo była równie odważna i progresywna jak nasza wspólna inicjatywa nagrania razem tej kompozycji smile emoticon Nowy poziom !
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Monalisa »

Również uważam że koncert był super. Stroje dużo ładniej wyglądały na żywo niż na zdjęciach. Edyta na początku bardzo się wzruszyła. Płakała i dziekowała że jest na tym koncercie z łzami w oczach. Ostatni strój czarne spodenki do tego żakiet Przybylski super. Elegancko wygląda. Ogólnie ludzie fajnie się bawili. Pod koniec na 2 piosenki zeszliśmy pod samą scenę i była tak bliskooooo Przeszła się wokół sceny i każdemu podała rękę Fajnie :) Po koncercie było spotkanie. Bardzo miła i sympatyczna. Odpowiadała na każde pytania. Dawała autografy. Na ok.25min zrobiła przerwę bo musiała zrobić zdjęcia na sciance i udzielić wywiadu. Ale potem wróciła. Szkoda tylko że nie było można robić sobie z nią zdjęć ale przeprosiła że jest jeszcze trochę chora. Jak sie za pytałam o zdrowie to podziękowała. Mi też jedynie zabrakło TnJ i Dotyk. Na bis myślałam że będzie TnJ a było Yh a i tak było tego wieczoru
Pozdrawiam tych co byli :)
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Sebuch »

Zresztą myślę, że oprócz JK i NPOW, Impo też do hitów można zaliczyć.

Zabawne, że koncert najbardziej krytykują ci, którzy nie byli. Edytę publiczność przyjęła znakomicie. Ludzi było grubo ponad 2 tysiące.

Co do strojów i repertuaru bardzo podobnego w Kielcach. Aż żal czytać. A jak robią WIELKIE, ŚWIATOWE GWIAZDY, na które tak często się powołujecie w komentarzach? Dion przez pół roku w Las Vegas garała codziennie to same show. Byłem na koncercie Jutina Timberleka w zeszłym roku w Gdańsku i w Berlinie. Show nie różiło się ANI JEDNĄ piosenką. Kreacje też nie były inne. To normalne, że na trasie preznetuje się w 90% te same rzeczy, bo jest to trasa objazdowa. Rozumiałbym oburzenie, gdyby grała dzień w dzień w Warszawie i to samo, ale ona jeździ po całej Polsce, na całej jej rozległości - od Szczecina po Gdańsk przez środkowy Poznań czy Płock, aż po krańce - Kraków, Wrocek czy Lublin.
No dajcie spokój. W Kielcach oglądało ją ponad 4 tysiace ludzi, wczoraj około 2,5 tys. Teraz kolej na następne miasta. I tak sporo zmieniła. Był nowy gość - Kuszyńska, była nowa kreacja, było Hallelujah, było Obudźcie mnie. Wiadomo, że prze te 10 koncertów zmiany będą małe, bo to jedna i ta sama trasa. Nie 10 tras koncertowych, lecz jedna po całej Polsce dla ludzi (publiczności) z róznych miast. Ma żywych muzyków, jest w dobrej formie wokalnej, sięga po piosenki nieograne i nieośpiewane, ma tancerzy, scena wygląda znakomicie, wizualizacje też, ma świetnych gości-wokalistów, zaczęła dużo mówić o trasie w mediach, po koncertach spotyka się z fanami, zostaje dla nas. A w dodatku ma znakomitą relację, kontakt z publicznością.

Dla mnie była magia. Nie mogę się doczekać już Szczecina.
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: angie.whfan »

mi też się bardzo podobało :) mam duuuuużo pięknych i kilka denerwujących wspomnień po tym koncercie :PP
Monalisa pisze: Płakała i dziekowała że jest na tym koncercie z łzami w oczach.
Faktycznie płakała bo widzieliśmy w niej człowieka.... szkoda tylko że nie ubrała się jak człowiek na tą temperaturę a później nie wiem czy byłaś do końca...
Monalisa pisze:Bardzo miła i sympatyczna. Odpowiadała na każde pytania. Dawała autografy. Na ok.25min zrobiła przerwę bo musiała zrobić zdjęcia na sciance i udzielić wywiadu. Ale potem wróciła. Szkoda tylko że nie było można robić sobie z nią zdjęć ale przeprosiła że jest jeszcze trochę chora. Jak sie za pytałam o zdrowie to podziękowała
na koncercie powiedziała że dziś jest cała dla nas więc czekałam grzecznie w kolejce po autograf ale ona wolała udzielić 25min wywiadu a później wrócić na 10 min by powiedzieć że jest przemarźnięta i nie da rady więcej dawać podpisów i sobie poszła. Dużo fanów było z lekka wkurzonych... bo po co dać autograf jak wywiad był ważniejszy :beczy: Fakt, było mega zimno i że przeprosiła wszystkich..... ale na chorą to nie wyglądała...

Poza tym niestety porządek nie był utrzymany podczas koncertu, dużo osób siedziało nie na swoich miejscach tylko w przejściach na schodkach, gdzie planowałam miejsce VIP dla mojego aparatu ;( gamonie z aparatami biegali w kółko i zasłaniali mojej kamerce nawet telebim :evil:
zaraz zobaczę co z tych nagrań wyszło...

Ps. nie wiem czemu ale na początku koncertu miałam wrażenie że jestem w kościele, ach.... te jej kazania w pięknej oprawie muzycznej :idol: :aniolek2: przepraszam ale uwielbiam je :D

rówineż pozdrawiam wszystkich obecnych na koncercie :)

-- Dodano: 27 wrz 2015, o 12:04 --

a byliście przy tym jak mówiła że Ewa Farna we Wrocławiu a Edyta Bartosiewicz W Poznaniu? nie była pewna tego, chwile nawet myślała że może na odwrót ale ostatecznie tą wersję zostawiła ;)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: Bob »

Myślę, że bardzo dobrze że nie śpiewa TNJ, Dotyku a sięga po nie ograne do bólu kawałki.Słuchanie TNJ w 2015 roku może przy braku 100% formy boleć, po co nadwyrężać struny głosowe po ostatniej niedyspozycji.
Jeśli zaśpiewa One and One, Anything , NWI i zadeklaruje to publicznie to może wybiorę się , może Poznań...
Wierzę osobom które były na koncercie , że było fajnie.
2 tys widzów na biletowanym koncercie w obecnej sytuacji , przy braku nowej płyty, wielkiego hitu w stacjach muzycznych -to dużo ...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: IgaAga »

Faktycznie ta ostatnia stylizacja bardzo jej pasuje dużo lepsza niż ta z Kielc, fryzurka też super. Może ktoś wie gdzie można posłuchać wywiadu z radia Płock?
GrzegorzK
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Miles and Miles away
Lokalizacja: Madryt

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: GrzegorzK »

Woooow
Widzialem filmiki n YT i znowu ciary!!! Szczegolnie podobalo mi sie Oczyszczenie. Nie bylo - jak zwykle bomba!!! your high - uwielbiam jej luz w tej piosence.

Bardzo zaluje, ze mnie tam nie bylo. Przyjechalem na wakacje do Polski na 2 tygodnie i wybralem taki termin by byl Plock ale przez to przesuniecie koncertu nie moglem na nim byc :-(

Mimo wszystko ciesze sie, ze ma jeszcze kondycje i znowu mam ciary kiedy jà slysze, jak kilkanascie lat temu...

Dziex dla wszystkich, ktorzy tam byli i udostepniaja opisy, odczucia i filmiki.

Pozdrowienia z Madrytu
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: theshape »

Pudel walnal nawet artykulik o wczorajszym koncercie.
Pozytywne komenty w czolowce. :d I kolejna porcja zdjec.
http://www.pudelek.pl/artykul/83991/trz ... u_zdjecia/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: KrzysiekF »

Sebuch pisze: Nie 10 tras koncertowych, lecz jedna po całej Polsce dla ludzi (publiczności) z róznych miast.
Widziałeś ile ludzi podniosło ręce , kiedy Edyta zapytała kto jest z Płocka, a ile kiedy zapytała kto z innych miast ?

Zabrakło pytania kto był w Kielcach. Bo wynik byłby zaskakujący...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płock - 26.09.2015

Post autor: endeven »

śpiewać na jubileuszowej trasie koncertowej drugi raz ten sam utwór??? po tych wszystkich 25 latach przy tych cenach biletów??? Przepraszam ale to jest niedopuszczalne... To jest nieuczciwe zagranie wobec fanów. To jest to oddanie i miłość do muzyki i ludzi?? Brak słów.. Tyle w tym temacie. To nie musiało być To Nie Ja, wystarczyłoby takie Perfect Moment, albo Malagenia. Whatever.

Czy naprawdę zabrakło w tym wielkim show kasy, by ten zespół muzyków i kierownik muzyczny przygotowali jednak kilka dodatkowych aranżacji, które będą w rezerwie na potrzeby trasy???

Plus, że zamiast TT było Obudźcie mnie, choć nie znoszę tego utworu. Dobrze, że był inny gośc, zawsze to też jakaś nowość i urozmaicenie. Rozumiem doskonale, że trasa koncertowa wieloma rzeczami różnić się nie będzie, ale brak zapowiadanego w telewizji DOTYKU jest jednak skandalem. Po raz kolejny. Brak choćby jednej piosenki z płyty Edyta Górniak to również kuriozum... W zamian List.. modlę się, by List we Wro został na coś wymieniony..

Mam nadzieję, że Edyta nieco się ogarnie jak wejdzie w koncertowy rytm, wystarczy naprawdę śpiewać np Dotyk zamiast TNJ, dorzucić coś z albumu EG, a zupełne inne reakcje wywoła koncert i zupełnie inaczej będzie prezentować się taka setlista ku uciesze wszystkich fanów. Minimalne drobiazgi, a inne wrażenie. To nie jest wielki wysiłęk Edyta..... ;(
a że na koncercie była świetna atmosfera to na pewno, wierzę jak najbardziej. Czy to dołąduje baterię Edyty... nie wiem. Zobaczymy jak rozwinie się ta trasa.. Trzymam kciuki, że jednak w setliście coś bardziej drgnie i pojawi się więcej przebojów, że w końcu będzie Glow On i że nigdy już nie będzie jednej piosenki dwa razy..
ODPOWIEDZ