Wrocław - 8 października 2015

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: endeven »

1. masowe firm? pewnie częściowo tak, w czyms to umniejsza? czy na innych artystów nie chodzą "firmy"?? :)
głośne owacje i żywiołowe reakcje tylko jasno potwierdzają, że ktokowilek był tym tłumem, to był zadowolony mój drogi.

2. uwielbiam jak śpiewa soft jak w Glonie, uwielbiam jak zawyje. Uwielbiam i to i to, prosze nie przekręcać.

3. złudzenie, ze śpiewa monumentalnie? cóż, bo to niedorzeczne, by mieć dobrego akustyka, dźwiękowca etc. rzeczywiście nonsens dla artysty muzyka. :shock:

4. nie będę Cię przekonywał co jest a co nie jest aseksualne.

5. nie porównałem tego show poziomem do produkcji światowych. odniosłem się do innego aspektu. do samej formuły spójnych tras koncertowych. czytanie ze zrozumieniem. powtórz.

dla mnie aseksualny był Twój post. Ale może ktoś uznał go za istotny. Mam nadzieje, że jednak taki sadomasochista jak Ty znalazł coś dobrego dla siebie na koncercie. Miłego :)
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Sebuch »

Wow, ile pozytywnych artykułów na serwisach plotkarskich, Jestem pod wrazeniem!!! Cudowne oemnatrze na fb Edyty i Royal Concert - tych, którzy wczoraj tam byli.
Wszystkie kreacje Edyty na plus. Bardzo duzo piosenek. Edi w mega formie wokalnej i swietna fryzurka.
Farnę kocham.
No a co do sptkania, nie dramatyzujcie... Wiele razy wychodizła po koncertach na dniach miast czy cos.
Teraz tez była w Kielcach i Płocku. A Wrocek? Podróż do Poznania przeciez i od rana dzis próby, a potem przygotowania wizualne. Koncerty sa dzien po dniu. Dajcie na luz.

Filmiki w necie znakomite! Brawo Edi!
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:masowe firm? pewnie częściowo tak, w czyms to umniejsza? czy na innych artystów nie chodzą "firmy"??
W niczym.
Jednak co innego, jak ludzie z własnej woli kupują bilet, żeby pójść na koncert, a co innego, gdy idą, bo dostali bilet. To tak w kontekscie Twojej wypowiedzi o tłumach, które przyszły dla Edyty.
endeven pisze:uwielbiam jak śpiewa soft jak w Glonie, uwielbiam jak zawyje. Uwielbiam i to i to, prosze nie przekręcać.
Proszę poczytać własne posty.
endeven pisze:bo to niedorzeczne, by mieć dobrego akustyka, dźwiękowca etc. rzeczywiście nonsens dla artysty muzyka.
Nie rozumiesz. Ściana.
endeven pisze:nie porównałem tego show poziomem do produkcji światowych. odniosłem się do innego aspektu. do samej formuły spójnych tras koncertowych. czytanie ze zrozumieniem. powtórz.
Czyli, że tylko światowe koncerty są spójne?? :ha:
endeven pisze:Mam nadzieje, że jednak taki sadomasochista jak Ty znalazł coś dobrego dla siebie na koncercie.
Weź dziewczyno... :)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: rafal22 »

Ale o co wy walczycie ?

1. Jest full ludzi, a czy z firm a czy nie jakie to ma znaczenie ktoś za to zapłacił. Tak robi się zawsze i wszędzie. Są ludzie, źle. Nie byłoby ludzi, źle. Podejście chore.

2. Nie znam polskiego artysty, proszę uświadomić mnie jak się mylę, która z polskich gwiazd miała trasę koncertową po największych obiektach w Polsce ?

3. Taka Ergo Arena w Sopocie jak był Carreras było sprzedane 5000 biletów, rozreklamowana była cała Polska a organizatorzy byli mega zadowoleni ze sprzedaży. Wiem bo rozmawiałem.

4. Chyba dobrze a nawet bardzo dobrze jak szmatlawce rozpisuja się o sukcesie trasy. Gorzej byłoby gdyby pisali, że koncerty beznadzieja itd. Tego chcecie ? Wiadomo, że każdy taki artykuł podbija sprzedaż kolejnych koncertów czy potencjalne firmy do zakupu biletów.

5. Mam takie wrażenie, że co by się nie działo to co niektórzy tu mają zawsze o wszystko jedną wielką pretensje....
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: betka »

Koncert na którym miało mnie nie być...

Po szalonym pędzie przez pół Wrocławia i ominięciu straszliwych korków baaardzo okrężnymi drogami o godzinie 19:05 udało nam się z mężem wjechać na parking pod halą. (Miejsc parkingowych było wolnych 500 za to okoliczne parkingi zajęte;))
Wchodzimy do środka, trwa jeszcze lekki rozgardiasz a my na pełnym luzie, nie śpieszymy się przekonani, że o dziewiętnastej to jakiś support zagra. ( „Edyta spóźni się minimum pół godziny"....)
Tym czasem kiedy szukaliśmy miejsc to Allan już coś opowiadał na telebimie.

Po czym bez zbędnego przedłużania, na scenie stała już Ona i przepięknie zaczęła koncert fragmentem
'To nie ja'...

Kolejny utwór 'Jestem kobietą' to jednak przebój i zawsze brzmi dobrze. Żadne syreny jej nie zaszkodzą.

'Your High' i Gangnam Style' sympatycznie ale bez większych wrażeń.

Nadszedł czas na pierwszego gościa i "Dumkę na dwa serca". Pięknie zaśpiewali, bardzo ładny aranż. Przez cały utwór drżała mi warga i żeby się nie poryczeć powtarzałam w myślach "fotografia cyfrowa, fotografia cyfrowa"- pomogło ;-)
Niestety publiczność była jeszcze strasznie sztywna. Jakby się krępowali albo nie mieli siły.

'Teraz tu' fajnie. Chyba w tym momencie Edyta rzucała misie do publiczności. Osiem osób, którym udało się je złapać zostało zaproszonych na scenę i Edyta zrobiła sobie z nimi 'selfie', które ma znaleźć się na jej Facebooku. Wśród tych osób była dziewczynka, która (podejrzewam) wystraszyła się sceny i tego że jej siostra nie przyszła razem z nią. Edyta zaprosiła więc i ją. Weszła na scenę jeszcze mniejsza dziewczynka, wpadły sobie w ramiona i tak mocno się przytulały....To był naprawdę uroczy moment i nie pomogło żadne zaklinanie- nie mogłam już opanować łez.

Przyszedł czas na prawdziwą perłę w koronie- "Szyby". Jak pisałam wcześniej, przepięknie Ed zaśpiewała i pięknie panowie muzycy zagrali. Ładnie też zagrało to wszystko ze światłami. Smaczne.

"To nie tak jak myślisz" z Ewką miło. To taki utwór lekki i przyjemny, bujający. Występ solowy super, ma głosisko dziewczyna. Ludzie bardzo dobrze ją przyjęli.

Edyta wróciła i zabrzmiało „Obudźcie mnie”. Ta piosenka jak i kolejne : „Nie proszę o więcej” i „Oczyszczenie” bardzo dobrze wypadły na żywo. Przejmująco, emocjonalnie.

W „Nie było” oboje z Glacą naprawdę dali z siebie sto procent energii. Była moc.

Potem Edyta zaśpiewała List- pierwszy raz kiedy słuchałam tej piosenki, naprawdę mnie poruszyła. Na koniec występu Ed miała mały kryzys….Chwila łez i ciszy. Ludzie wstali i krzyczeli „Edyta!Edyta!”. To było miłe, niewymuszone.

‘Niebo to my’ – super ale miałam wrażenie, że to utwór nie dla tej publiczności.

No i na koniec medley- dla mnie nieważny jednak to takie pozytywne pożegnanie, zamknięcie koncertu w radosnym tonie 
Ludzie zaczęli zbierać się pod sceną, Edyta dostała prezent, kwiaty, zaśpiewano „Sto lat”…I uciekła do Poznania 



Było naprawdę dobrze!

Jedną mam taką trochę smutną refleksję. Ludzie powariowali.
Zostawcie te telefony, aparaty i smartfony w domach (albo ewentualnie w torebkach/kieszeniach) i idźcie na koncert, żeby delektować się dźwiękami, naprawdę wsłuchać w muzykę.
A później oklaskiwać artystę tak, żeby oddać mu to co daje nam.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Aro »

Dzięki wszystkim za relacje/filmiki. Widzę, że z koncertu na koncert jest coraz lepiej więc liczę na to, że w Kraku będzie już wypas. Frekwencja zadziwiająco wysoka, ale należy też wziąć pod uwagę, że na koncert przybyli również fani Farnej. Ni uważam oczywiście, że jakoś strasznie tłumnie ale jednak. No w każdym razie z filmów i relacji wnioskuje, że koncert bardzo udany i cieszy mnie to. :-)

PS. Farna poradziła sobie baaardzo dobrze z TNTJM. :)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2015, 10:47 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: rav33 »

Farna daje tyle koncertów, że na dwie piosenki jej fani raczej by nie przyszli... moze inaczej było w Poznaniu, ale Bartosiewicz rzadko występuje...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Aro »

Nie wiesz co potrafi prawdziwy fan...
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Sebuch »

Zgadzam się, że Ewka dała radę Edycie, aczkolwiek Edyty szlachetność głosie o klasę wyższa. Ewę bardzo lubię, cenię i uważam, że zaśpiewała to całkiem inaczej. Piosenka nabrała nowej jakości.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Blur »

rav33 pisze:moze inaczej było w Poznaniu, ale Bartosiewicz rzadko występuje...
Mała poprawka, rzadko występowała, od wydania "Renovatio" zrobiła ze trzy trasy.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: dorota »

dzięki uprzejmości jednego forumowicza, przesłuchalam caly koncert z Wrocka

http://e-gorniak.com/forum/viewtopic.ph ... 76#p368976

powiem tak - rewelacja! :idol:
LIST - super~! aż przewijałam parę razy żeby ponownie odsłuchać, NIE BYŁO - cud, mód, malina .....

aż się nie mogę doczekać koncertu w Gdańsku :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: addar »

zgadzam sie edyta w rewelacyjnej formie , słucha sie bez obawy ze cos jre nie pyknie, zarzęsi w gardle <3

marzy mi sie to nie ja w całosci w tej nwej interpretacji...ma potencjał :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: Flux »

addar pisze:marzy mi sie to nie ja w całosci w tej nwej interpretacji...ma potencjał :edi:
Ta nowa wersja brzmi przepięknie, dopóki nagle Edyta nie zaczyna się wydzierać. Nie jestem w stanie słuchać tego momentu kulminacyjnego.
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: angie.whfan »

dorota pisze:dzięki uprzejmości jednego forumowicza, przesłuchalam caly koncert z Wrocka

http://e-gorniak.com/forum/viewtopic.ph ... 76#p368976

powiem tak - rewelacja! :idol:
LIST - super~! aż przewijałam parę razy żeby ponownie odsłuchać, NIE BYŁO - cud, mód, malina .....

aż się nie mogę doczekać koncertu w Gdańsku :)
:D ładuje się poznań.... tam jest dopiero magia!!!!!! :balon: ja odlatuję.... po bilet do Szczecina :biega: <3

-- Dodano: 13 paź 2015, o 13:33 --

nie wiem czemu ale dla mnie koncert we Wrocławiu był najsłabszy... :hmmm:
Poznań - najbardziej magiczny
Kielce - najbardziej utęskniony
Płock - naj ukochańszy
Wrocław - naj .... poważniejszy? taki ... formalny....

faktyczne już ze mną coś nie tak.... 8P albo po prostu do Was nie pasuje :hmmm: :buahaha: :rotfl:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Wrocław - 8 października

Post autor: dorota »

a ty byłaś na wszystkich koncertach EDI? 8)
ODPOWIEDZ