Warszawa - 20 listopada 2016

Torwar - WARSZAWA. Finał L2L!

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

Dobi pisze:Niezależnie od tego czy koncert się odbędzie czy nie (chociaż wszystkie znaki wskazują na drugą opcję) radzę Ci zwrócić bilet abyś później nie została na tzw. lodzie.
Zwracać bilety można przecież przez określony czas, strona na której je kupiłaś napewno to określiła. Chyba, że wolisz zostawić sobie bilety jako "pamiątkę", ale wątpię aby były tego warte.
Dziękuję za odpowiedź. Nie kupowałam przez żadną stronę, tylko przez facebooka, bo udało mi się zdobyć te "fanzone", więc zapłaciłam, ale nawet fizycznie nie mam tych biletów, bo odbiór miał być w dniu koncertu. Szkoda, bo długo walczyłam o te bilety, ale chyba rzeczywiście zwrócę. :?
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Bob »

Co tam koncert widmo.Zdzisława Sośnicka potwierdziła udział w Poznaniu w koncercie jubileuszowym Z. Wodeckiego....Jutro podejmuje decyzję czy pojadę...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ray »

Ponad miesiąc temu Rafal22 napisał tak:
rafal22 pisze:Tak Wam powiem szczerze, że trochę nie poważne są Wasze komentarze...

Kilka faktów:

1) Organizator dwoi się i troi aby data koncertu była jak najlepsza i jak najszybsza

2) Organizator wraz z managmentem starają się aby było coś extra i w podziękowaniu dla fanów

3) Edyta załamana, chora, przerażona sytuacją...

A co jest na "forum" jej "niby fanów" hejt i kpina. To jest żenada - tyle Wam powiem.
:lol3:
Jeżeli to prawda, że "organizator dwoił się i troił, aby data koncertu była jak najszybsza", a mimo to po 5 tygodniach nadal nie ma żadnych konkretów, to najprawdopodobniej Edyta po prostu nie odbiera telefonów i maili od tego organizatora. I tak samo Wieczorek. :)

Edyta chyba myśli, że fani w końcu zapomną o tym, że kupili drogie bilety na koncert, który się nie odbył. Ale oni nie zapomną. To jest po prostu cyrk na kółkach. Na Facebooku Edyty ktoś zażartował, że koncert "był w niedzielę 18 grudnia, ale było tylko 8 osób". :lol3:
Jedna z fanek napisała na Instagramie Edyty:
Wczoraj dodalam komentarz o braku profesjonalizmu ze strony Edyty. Jak widac czyta instagrama, bo moje komentarze zostaly usuniete. Kolejny brak profesjonalizmu.
Ja bym powiedział, że nie tylko brak profesjonalizmu, ale również po prostu chamstwo. Myślę, że to najbardziej odpowiednie słowo na określenie takiego zachowania.

I jeszcze jedno słowo do użytkownika Adaś.
Adasiu, ponad 2 miesiące temu, zwracając się do mnie, napisałeś tak:
adaś pisze:powiedz jak możesz pisać ,że Edyta nie kocha muzyki i nie szanuję fanów,no kur** to jej życie i tylko ona wie co kocha i kogo szanuje. Rozumiem,że Edzia robi wiele rzeczy przez co można myśleć,tak jak myślisz ,tylko pojąć nie mogę po co piszesz te bzdety
Czy nadal uważasz, że moja opinia, że Edyta nie kocha muzyki i nie szanuje swoich fanów, jest tylko bzdetem?
:*
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ediva »

Edyta kochała muzykę, ale muzyka ją zdradziła ponieważ okazało się, że wyszła spod rąk niewłaściwych ludzi o nieczystych sercach. I jak :edi: ma ją teraz wykonywać, no jak? Gdy Edyta odkryje, że Dejwid ma również nieczyste wobec niej intencje, nie będzie już w stanie nawet śpiewać coverów Whitney. ;( Muzyka umrze, tylko Allanek jej zostanie...
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: yourhigh »

Edyta wreszcie wypowiedziała się na temat koncertu w Warszawie. Prawdopodobnie koncert odbędzie się w marcu.

http://tv.se.pl/rozrywka/gorniak-o-sylw ... ewa,19243/
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ryba »

fajnie że Edyta wyruszyła w tą trasę, mily gest wobec fanów, ale jest tyle niedociągnięć ze szok. Repertuar, aranżacje, muzycy i największy mankament całej trasy organizacja.... ! Wieczne przekładanie, odwoływanie jakiś koncertow - czy tak robią profesjonaliści ? czy tak robią Artyści ktorzy chcieli kiedyś być na arenie medzynarodowej ? Nie. Tak robi Nasza Edyta - gwiazda która chce, ale ..... no wlaśnie zawsze coś.

Trasa ok.10 koncertowa grana przez 3 już rok :?: :?: :?: :?: :?: = :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: endeven »

Edyta komunikuje sie z fanami juz tylko za pomocą jarmarcznych mediów. Upadłej piosenkarce życzę rozumu i prawdziwego zaangażowania w muzykę, jeśli nie chce być celebrytką. No chyba, że nadal chce, to nie wiem, czego życzyć. Zdrowia.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: yourhigh »

Dostałam maila z serwisu e-Bilet z informacją,że koncert został oficjalnie odwołany... bez komentarza.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: dorota »

czyli zmienił status z odłożony na odwołany? :geba:

:shock:
:facepalm:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: kamil87 »

nie wierzę, przecież niespełna 2 tygodnie temu mówiła,że koncert nie jest odwołany tylko przesunięty :beczy:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Pawel »

Chyba "Party" w jakiejś płotce odnośnie Donatana dziś wspomniało, że koncert w marcu ale kto to wie?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: B@r »

Z marcem to prawda. :)

Będą też wkrótce dwa koncerty w Poznaniu. I to jednego dnia. :edi: ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Flux »

B@r pisze:Będą też wkrótce dwa koncerty w Poznaniu. I to jednego dnia. :edi: ;)
"Wkrótce" to odpowiednik edytowego "coming soon" czyli nie wiadomo kiedy, jeśli w ogóle? :P I czy mówimy tutaj o pełnoprawnym koncercie Edyty Górniak, czy jakimś gościnnym udziale?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Kamui Shiro »

Mi się wydaje, że tak zwleka z finalnym koncertem i kombinuje, dwoi, troi, bo przecież trasie miało towarzyszyć wydanie płyty, helloł.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: yourhigh »

Nie wiem jak będzie w rzeczywistości, w każdym razie faktem jest że dziś dostałam maila z eBilet odnośnie ODWOŁANEGO koncertu i z prośbą o kontakt w celu zwrócenia za bilety. Więc dziwna sprawa, skoro są tak sprzeczne informacje... Ale w sumie powinniśmy się przyzwyczaić :D

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/edyta-gorniak/ - na stronie również widnieje informacja o odwołaniu koncertu.
ODPOWIEDZ