Warszawa - 20 listopada 2016

Torwar - WARSZAWA. Finał L2L!

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: KrzysiekF »

yourhigh pisze:Nie wiem jak będzie w rzeczywistości, w każdym razie faktem jest że dziś dostałam maila z eBilet odnośnie ODWOŁANEGO koncertu i z prośbą o kontakt w celu zwrócenia za bilety. Więc dziwna sprawa, skoro są tak sprzeczne informacje... Ale w sumie powinniśmy się przyzwyczaić :D

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/edyta-gorniak/ - na stronie również widnieje informacja o odwołaniu koncertu.
Fajnie Wam pieniążki poleżały, nie ma jak dobra inwestycja 8)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ray »

kamil87 pisze:nie wierzę, przecież niespełna 2 tygodnie temu mówiła,że koncert nie jest odwołany tylko przesunięty :beczy:
Edyta nie powiedziała tego niespełna 2 tygodnie temu, tylko ponad miesiąc temu - widać, że wywiad nagrano przy okazji finału "Hit, hit, hurra!", czyli 9 grudnia.

Na fanpage'u "Edyta Górniak Love2Love - koncerty" 29 grudnia pojawił się komunikat: "Powinniśmy mieć informacje oficjalną do końca roku".
I nie tylko nie podali oficjalnej informacji do końca roku, ale nawet przez całą pierwszą dekadę stycznia.
:lol3:

Sytuacja z koncertem w Warszawie przypomniała mi o istnieniu piosenki Majki Jeżowskiej Cyrk wita Was.
:lol3:
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: rafal22 »

Szanowni Państwo, dostajemy od Was e-maile i wiadomości w sprawie finałowego koncertu Pani Edyty Górniak. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną informację od Organizatora, że koncert, który miał odbyć się 20 listopada w Warszawie nie odbędzie się.

Pełne oświadczenie Organizatora pod linkiem:
http://www.edytagorniak.warszawa.pl
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: kamil87 »

Szanowni Panstwo

Z przykrościa informujemy, ze koncert Pani Edyty Górniak love2love, wstępnie planowany na 20.11.2016r. Torwar-Warszawa nie odbędzie się rowniez w pozniejszym terminie. Oświadczamy, ze jako organizator koncertu dolozyliśmy wszelkich staran, aby koncert odbyl się 20.11.2016r., lub w innym terminie, jednakze w skutek braku porozumienia z managerem Pani Edyty Gorniak, mimo naszych usilnych staran, nie udalo sie dojśc do porozumienia z przedstawicielami Artystki. Oswiadczamy, ze osoby ktore zakupily bilety moga ubiegac sie o ich zwrot .
Organizator
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: endeven »

no bo najpierw nie wiadomo jak ustalić kto jest tym menago :lol3:

to jest skandal. a Edyta i tak będzie obarczać winą innych, bo wzięcie odpowiedzialności za swoje nieudacznictwo organizacyjnie to przecież rzecz zbyt przewidywalna, choć zgodna z klasą i kulturą osobistą szanującego sie artysty.
Górniak takim nie jest.
wiocha.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: dorota »

próbuję znaleźć właściwe słowa, co oznacza dla artysty odwołanie finałowego koncertu kończącego 2 trasę koncertową w ciągu 25lat bytności na scenie? :lol3: :lol3: :lol3:

myślę myślę i nie mogę wymyślić nic sensownego/....

:hmmm: :niewiem:
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

A jednak... To było do przewidzenia. Najlepsze jest to, że najważniejsza osoba nadal milczy na ten temat. :edi: Zastanawiam się czy zachowa resztki swojego "profesjonalizmu" i wykaże jakąkolwiek skruchę, przeprosi, czy jak zwykle uda, że nic się nie stało. Jak dla mnie ostatnią szansą na jej zrehabilitowanie się w oczach fanów i odzyskanie zaufania u ludzi to w najbliższych miesiącach wydanie płyty, nowa trasa, nowe projekty, przedsięwzięcia, czyli ogółem wzięcie się do PRACY, a nie leżenie na plaży w LA. Mam wrażenie, że odkąd się wyprowadziła, odnalazła szczęście i spokój, a kariera, rozwój, muzyka, fani zeszli na dalszy plan. Liczy się tylko żeby łatwo i prędko zarobić i szybciutki powrót do swojego azylu w Stanach. A jeszcze niedawno była taka podekscytowana, pełna inspiracji przy Your high...
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: kamil87 »

Edyta pełna skruchy ? wątpię, jeśli już to obarczy winą organizatorów, nie siebie, albo przemilczy temat. Na nic innego bym nie liczył.
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Bartek »

Moim zdaniem fani wykruszają się. Ciekawe jakie to uczucie, gdy okazuje się, że kochana, uwielbiana i niemal czczona "artystka" nie ma powoli dla kogo śpiewać. LA rules.. Odwołaniem koncertu udowodniła, że rzekoma choroba mogła być bardzo mocno naciągana. Dziś żadna z niej diva i artystka - maksimum pieniędzy przy minimum wysiłku. Dwugodzinny koncert to jednak już za ciężka harówka dla Edyty, pewnie niewspółmierna do korzyści finansowych.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: IgaAga »

Też nie potrafię znaleźć właściwych słów. Najgorsze jest to, że Ci którzy zainwestowali w bilety nie doczekali się nawet słowa komentarza od artystki lub asystenta MW przebywającego w Meksyku obecnie. Fani dostali powiadomienia od organizatora o zwrocie kasy za bilety. Jak zwykle profesjonalizm artystki zaskakuje.Dopóki będzie dostawała niebotyczne gaże za pojedyncze występy, z jednym coverem to nigdy nie będzie śpiewać dla fanów.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Kamui Shiro »

dorota pisze:próbuję znaleźć właściwe słowa, co oznacza dla artysty odwołanie finałowego koncertu kończącego 2 trasę koncertową w ciągu 25lat bytności na scenie? :lol3: :lol3: :lol3:

myślę myślę i nie mogę wymyślić nic sensownego/....

:hmmm: :niewiem:

Po prostu musiała nagle przerwać ten projekt :edi:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Monalisa »

Od początku wiadomo było że choroba i przełożenie koncertu było zwykłym oszustwem. Teraz to potwierdziła. Ludzie nie są głupi.
Nawet jak była chora to nie tak aby jak podały media stracić głos.'

'Szok że jeszcze nie napisała nic na fb, jedynie może wklej link do strony party albo innej że koncert odwołany.


Też mi brak słów i mam już wyluzowane na nią jak ona na Nas!
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Pawel »

U niej nigdy nie może być coś zgodnie z planem. Zero pewnosi. Zero profesjonalizmu
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ray »

:lol3: :lol3: :lol3:
A nie mówiłem? Edyta nie kocha muzyki i nie szanuje swoich fanów. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?

Na tzw. "oficjalnym profilu koncertowym" udostępniono filmik, który jeden z fanów przygotował dla Edyty:
-> Edyta Górniak - Love 2 Love.
Podobno ten film miał zostać wyświetlony podczas koncertu w Warszawie.
Najlepsze jest to, co Edyta powiedziała na samym końcu: "To, że tutaj jesteście dzisiaj, jest dla mnie potwierdzeniem, że moje życie ma sens. Dziękuję".
Ściemniać i manipulować to ona potrafi jak nikt... :roll:
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Eurydyka »

A nie przyszło Wam do głowy, że może to Organizator jest niedoinformowany, a Edyta, zgodnie z zapowiedzią daną przed kamerami, w późniejszym okresie rzeczywiście zagra jednak ten koncert?
ODPOWIEDZ