Warszawa - 20 listopada 2016

Torwar - WARSZAWA. Finał L2L!

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: spot_me »

Jesli organizator zwrocil wszystkie bilety, tzn ze sprzedaz musi wystartowac od zera. Do 18tego zostalo mniej niz dwa tyg, brak jest jakiejkolwiek informacji i promocji, wiec zapowiada sie naprawde nikla frekwencja. Nie sprzedadza sie bilety i bedzie powod by koncert znow odwolac 8)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

spot_me pisze:Jesli organizator zwrocil wszystkie bilety, tzn ze sprzedaz musi wystartowac od zera. Do 18tego zostalo mniej niz dwa tyg, brak jest jakiejkolwiek informacji i promocji, wiec zapowiada sie naprawde nikla frekwencja. Nie sprzedadza sie bilety i bedzie powod by koncert znow odwolac 8)
Nic z tych rzeczy, że organizator oddał wszystkie bilety, tak zrobił tylko groupon. Bynajmniej ja wciąż swoje mam :-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ray »

max28 pisze:Bynajmniej ja wciąż swoje mam :-)
"Bynajmniej" to nie "przynajmniej". ;-)

Możliwe, że Edyta, kiedy już przyjedzie do Warszawy na finał "Hit, hit, hurra!", odwiedzi również "Pytanie na śniadanie", gdzie powie, że bardzo się cieszy, że podczas sylwestra z Dwójką będzie mogła muzycznie zamknąć ten kolejny, bardzo muzyczny rok w jej karierze. I może wtedy powie coś o koncercie w Warszawie. 18 grudnia to właściwie ostatni możliwy termin w tym roku.

Oczywiście, o tym, czy ten koncert faktycznie odbędzie się 18 grudnia, nie ma żadnych informacji ani na oficjalnym fanpage'u Edyty, ani na profilu "Edyta Górniak Love2Love - koncerty". Ale to było do przewidzenia - :edi: jak zwykle nie szanuje swoich fanów, a osoba prowadząca "oficjalny profil koncertowy Edyty" znów pokazuje brak profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Pawel »

Zamiast informacji dementujacych lub potwierdzających koncert, gwiazda wrzuca dziś link na fb do "Nie zapomnij" with Love.
;(
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: ediva »

Ależ Edyta nic nie wie o żadnym koncercie, który musi zagrać, a jak się dowie to znowu się rozchoruje więc nie przypominajcie i nie stresujcie Jej przed sylwestrowym wystąpieniem.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: B@r »

Nie. :edi:
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

I znowu palmy na instagramie... :roll: Nie mam nic do tego, niech się cieszy życiem, ale najpierw priorytety! Proponuję wogóle tydzień przed koncertem podać datę. Od kiedy się wyprowadziła, coraz mniej się dzieje muzycznie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Flux »

weronika7 pisze:niech się cieszy życiem, ale najpierw priorytety!
Tylko, że diwa ostatnio uznała, że zbyt długo żyła pod presją oczekiwań. Będzie nowa muzyka, to będzie. Nie będzie, to nie będzie. Odkrywcze stwierdzenie. "Szkoda zdrowia", jak sama stwierdziła. Podobnie z koncertami. To są priorytety fanów, zupełnie niezgodne z potrzebami i dążeniami Górniak. Klasyczny konflikt interesów. Może spełnia się wystarczająco śpiewając karaoke słynniejszych koleżanek dla garstki znajomków w LA?
weronika7 pisze:Od kiedy się wyprowadziła, coraz mniej się dzieje muzycznie.
Spokojnie, jeszcze wróci pełna nowej, czystej energii, pomysłów i zapału, którego starczy może na 1-3 piosenki, które być może nawet zaprezentuje światu, jeśli materiał uzna za zgodny ze swoim wewnętrznym kompasem, aktualną aurą za oknem oraz jeśli nie zdąży się przed premierą poprzytykać ze współtwórcami. Będzie otwierać nowe muzyczne etapy, już się nie zatrzyma. Tyle furtek uchylonych, tyle mostów spalonych bezpowrotnie...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: spot_me »

ray pisze:nie ma żadnych informacji ani na oficjalnym fan page'u Edyty, ani na profilu "Edyta Górniak Love2Love - koncerty"
Ta niby oficjalna strona koncertowa pyta wlasnie swoich uzytkownikow czy oni wiedza przypadkiem, czy 18go grudnia to prawdziwa data :ha:
Koncertomania.pl sprzedaje bilety na powyzsza date.
A ''dziennikarz'' znanego brukowca, najblizszy wspolpracownik ''menadzera'' E.G. wlasnie powyzej zdementowal te date, wiec to wiadomosc z pierwszej reki.
Pelna profeska i 'dream team' 8)
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Monalisa »

Jestem wstrząśnięta na prawdę jak tak można?

linki do "Nie zapomnij" , palmy itp a brak info na temat koncertu i jeszcze ta sprzedaż na 18 grudnia... przecież każdy ma swoje plany.

Powinna dawno już skomentować chociaż to ze nie ma daty koncertu a nie robią z ludzi baranów po ran enty.

Szkoda że traci ostatek fanów który jej pozostał :(

Może jeszcze miło nas zaskoczy ale wątpię... występ na Sylwestra ma w du** wtedy każdy z nas będzie na swoich imprezach z wyjątkiem to jest krótkie wyjście my chcemy koncertu

Ja cenię sobie ludzi i prawdomówność i sorry Edi mnie niezłe wkurzyła
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: max28 »

Monalisa pisze: i jeszcze ta sprzedaż na 18 grudnia
Nie ma sprzedaży na taki termin, koncertmania przekierowuje na biletynę, a tam brak jakiejkolwiek pozycji koncertowej związanej z Edytą.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: channel »

nie wiem czy już było ale wyczekiwany Love2 Love zostanie zastąpiony SYLWESTREM :D
ktoś to przewidział ?? 8)

https://media2.pl/media/137749-Sylweste ... -Abby.html

Obrazek
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: KrzysiekF »

Halina Frąckowiak ?

nom w końcu władza wybiera <3
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: weronika7 »

Czy ktoś się orientuje czy ten koncert jest w końcu odwołany, czy tylko przeniesiony? Bo pogubiłam się w tych informacjach i nie wiem czy zwracać bilety...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - 20 listopada 2016

Post autor: Dobi »

Niezależnie od tego czy koncert się odbędzie czy nie (chociaż wszystkie znaki wskazują na drugą opcję) radzę Ci zwrócić bilet abyś później nie została na tzw. lodzie.
Zwracać bilety można przecież przez określony czas, strona na której je kupiłaś napewno to określiła. Chyba, że wolisz zostawić sobie bilety jako "pamiątkę", ale wątpię aby były tego warte.
ODPOWIEDZ