Seriale

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
endeven
Edytoman: zostaję i już!!!
Edytoman: zostaję i już!!!
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On

Re: Seriale

Postautor: endeven » 23 lis 2018, 20:24

I jak tam czwarty sezon Narcos? Ktoś już obejrzał?

Bob
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła

Re: Seriale

Postautor: Bob » 02 gru 2018, 18:52

Jestem w połowie 4 sezonu Sposób na morderstwo- Netflix z laureatką 2 Oskarów i wszystkich możliwych aktorskich nagród Violą Davis-Tony,BAFTA,Emmy, za sam serial zgarnęła kilka...Rewelacyjny, mroczny,zawsze zaskakujący finał w dotychczasowych 3 sezonach / powstało 5 /, ani razu nie zgadłem kto stoi za kolejną zbrodnią lub jest jej zleceniodawcą a trup ściele się gęsto, scenarzyści i twórca pomysłu nie mają litości nad główną bohaterką i jej pomocnikami , niczego im nie oszczędzają...Środki aktorskie VD wybitne, mój top 3 obecnie najlepszych aktorek na świecie , w wielu scenach pobrzydzona , zapijaczona, bez peruk , sztucznych rzęs i makeupu, w życiu osobistym i zawodowym osiąga dno aby cudem się potem odbić , w sumie to pamiętałem ją tylko z oskarowych Służących...Nic nie zdradzam z fabuły bo kolejne wątki jak z koszmaru czy horroru dozowane są stopniowo żeby w trakcie seansu wszystkich sezonów nagle nie osiwieć .Koniecznie!!!!
Zapadają w pamięć sceny z jej serialową matką, genialny duet...

Dodano po 21 godzinach 15 minutach 25 sekundach:
1983 - Netflix-niczego dobrego po Holand i Adamik się nie spodziewałem po tym jak zmasakrowały Janosika i Dzecko Rosemary.Pokot dawał nadzieję na przyszłość....
Wytrzymałem do końca tylko dlatego że to pierwszy serial oryginalny zrobiony dla Netflixa.Mam nadzieję że kontynuacji nie będzie ...Błędy obsadowe -Musiał główna rola i współproducent !! taki filigranowy o aparycji 12-latka , bardzo dobra dykcja ale środki wyrazu nadal ubogie , Michalina Olszańska/ genialna jako primabalerina Matylda Krzesińska -kochanka cara w megaprodukcji rosyjskiej -POLECAm!!!!/,tu jak komiksowa postać, zmarnowany potencjał,harcząca Olszówka z Więckiewiczem w aseksualnej scenie erotycznej , jednej z najgorszych jakie widziałem, dalej nie będę się znęcał...
udźwiękowienie dialogôw momentami budzi zastrzeżenia , wietnamski aktor naturszczyk mówi po polsku z akcentem japońskiego robota, kto te tragikomiczne sceny przepuścił ?
W scenografi nawiązania do Blade Runner z 1982 r, wygląda to wtórnie,postaci ślęczą w co 5 scenie nad miską z wietnamskim żarciem,najgorsze sceny burdelowe chyba w całej historii kinematografii ...Dialogi łopatologiczne...Obejrzeć można, w skali 1-10 dałbym mocną 5 -tkę...mnie ten serial rozczarował..
Groteskowo wyglądają sceny z milicjantami czy SB - kami w kosmicznych wręcz mundurach wsiadających do ,,suk” technologicznie rodem z lat 60-tych i wiele jest takich smaczków głównie scenograficznych ...Na tle Watahy,Belfra czy Ślepnąc od świateł słabiutko...

Wróć do „Różne sprawy”