Lost: Zagubieni

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

"Zagubieni 3" w AXN

Telewizja akcji AXN jako pierwsza w Polsce pokaże trzecią serię serialu Lost: Zagubieni.


Widzowie stacji będą mogli śledzić kolejne losy Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Kolejne odcinki serialu będą emitowane od lutego 2007 w niedzielne wieczory.

Kim są „Oni” i do czego dążą - na te pytania widzowie znajdą odpowiedź w tej części serialu. Pojawi się jednak więcej wątpliwości: Jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z „Tamtych”? Czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym? Oraz najważniejsze: czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy?

Aktorzy odgrywający główne role w serialu są tak samo podekscytowani odpowiedziami na te pytania jak widzowie – nie wiedzą, bowiem jakie będą kolejne ich losy nie mówiąc już o wyjaśnieniu całej historii. Nie znają scenariusza i nie mają pojęcia o tym, kto następny zniknie z planu. Producenci poinformowali, uchylając nieco rąbka tajemnicy, że ta część serialu będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg…

Premiera pierwszego odcinka w lutym 2007 w AXN.
/Wirtualne Media/


Szkoda, ze znowu w AXN. Myslalem, ze TVP pójdzie po rozum do głowy i zakupi serial wcześniej. No chyba, że AXN ma ciagle prawo do pierwszej emisji w Polsce więc wcześniejszy zakup przez TVP nie jest możliwy. Patrząc na obecne wyniki oglądalności mam wątpliwości czy TVP w ogóle będzie bRała pod uwagę kupno trzeciego sezonu.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Cypix »

marlena pisze:e tam - mode na sukces mniej oglada a kupuja juz tyle lat :D bez przesady :D

[ Dodano: 2006-09-21, 08:44 ]
a to wszystko dlatego, ze zrobili taka duzą przerwe miezy seriami ludzie sie nei mogli doczekac i sciagneli z netu serie 2 - wiec teraz juz mniej oglada to :)

Tyle, że "Moda" jest w porównaniu do tej produkcji, tania jak barszcz :!: Z "Mody" chyba lecą teraz odcinki z 1999 roku, a III sezon Zaginionych to będzie total nowość, zapewne kosztowna...

Polsat też się pewnie wacha czy zakupić III sezon "Gotowych na wszystko", tak jak TVN III sezon "Bez skazy" (tu dopiero problem, serial genialny, ale późno to puszczali, bo zawiera derastycznye sceny).
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Pawel »

Czy ktos może podzielić się czwartym odcinkiem LOST 3 ?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: magda s »

Pawel pisze:Czy ktos może podzielić się czwartym odcinkiem LOST 3 ?
moge się podzielić do 6 odcinka 3 serii włącznie, tylko proszę mi powiedzieć ak mam to zrobić-bardzo dobre wersje mam z napismi polskimi już

[ Dodano: 2006-12-29, 23:11 ]
czy ktoś obejrzał już 3serię tzn do 6 odcinka??i chciałby ze mną podyskutową cna ten temat??
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: DeathlySilence »

Obejrzałem najnowsze :hellobaby:
Ciekawi mnie kilka spraw:
- co to jest za mechanicznie warkoczący czarny dym;
- co to za sekciarze z drugiej wyspy;
- chodząca Kasandra, czyli niezwykłe zdolności pourazowe (poimplozyjne) tego gościa z bunkru;
- Lock - jest dla mnie najciekawszą postacią w serialu - misja ratunkowa.

:-)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: magda s »

mnie wkurzyło w 3 serii pare spraw
po pierwsze uśmiercanie bohaterów(tak tak nie chcą grać)
po drugie co się stało z Michealem i jego dzieckiem,co z tego że weszli do łodzi ajk dalej nie wiadomo nic czy się wydostali czy co??
po trzecie większość scen dzieje się teraz na tej drugiej przedziwnej wyspie!I NIE bardzo kumam czemu pokazli Saywerowi,że nie można się z Niej wydostać coś tu nie gra 8) właściwie nie wiadomo skąd ta sekta sie wzieła na tej wyspie?
bo któres już tam z rzędu super sprawa z Kate i Sayerem
sorka za błedy w imionach :wink2:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: DeathlySilence »

Też troche wkurzyłem się jak zastrzelono Anne Marie (tą latynoske - fajna babka). Wprowadzają teraz nowe twarze, ale jakjoś narazie nie jestem do nich przekonany.
Z Michaelem :?: Mam nadzieje, że synalek zostanie niedługo sierotą :?
Druga wyspa - 'sekciarze' obawiają się, że zagubieni splądrują im ich wyspe - dlatego nie chcą, żeby uciekinierzy (jeśli zdołają przedostać sie na drugi ląd) przekazali informacje o tej drugiej wyspie. Choć kupy się troche nie trzyma, bo kuter oddali Michaelowi, a sami nie mieli już innego wodnego transportu (dlatego porwali ten jacht, którym pływali Jin, Sun i Said - nie znam pisowni ich imion). Musi być inna droga, lub podziemne/podwodne przejście między wyspami.
A 'sekta' - a przynajmniej przywódca jest na wyspie od urodzenia - może to drugie pokolenie - dzieci naukowców zajmujących sie magnetyzmem wyspu :?:
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: magda s »

DeathlySilence pisze:Też troche wkurzyłem się jak zastrzelono Anne Marie (tą latynoske - fajna babka).
no plus mr eko umarł,pouśmiercaliby tych sekciarzy hehe
pewne jest ze musi być jakieś przejscie i już...zresztą oni mają parę tych swoich wiosek tam-pseudo szcztucznych czy co...
do którego odcinka oglądałeś??ja do 6 bo więcej nie mam...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Magda M »

magda s pisze: któres już tam z rzędu super sprawa z Kate i Sayerem
no a co jest miedzy nimi bo ja sie pogubilam... nie wiem odcinek ktorej czesci widzialam ale Kate całowała sie z Jackiem.... To jak to jest??

Aja generalnie nie oglądałam wszystkich odcników ale ostatnio to oglądam i strasnie sie gubie bo wszystko krecą... nie wiem skąd wzieli sie "ci źli" i jeszcze inne jakies akcje podejrzane były.. za duzo tego troche :?

[ Dodano: 2007-01-01, 18:00 ]
ale serial i tak polubilam :smile:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: DeathlySilence »

Magda S - nie wiem, który to odcinek ostatnio obejrzałem - ale kończył się na rozmowie Jacka z Kate przez krótkofalówke (w czasie operacji wodza/przywódcy tych 'sekciarzy') :wink: Chyba to był ostatni jaki wypuszczono.

MadziaM - Kate i Sawyer mają się ku sobie - po zamknięciu ich w klatkach testowano ich więź, aby dzięki temu wymusić na Jacku zgode do operacji. Nie chce za dużo mówić, żeby nie psuć Tobie oglądania :wink2:

W lutym mają sie pojawić w USA kolejne odcinki, na razie przerwa. Od razu nie będę pobierał - poczekam, aż troche się ich zbierze i wtedy zrobie sobie maraton. :D
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: magda s »

a no to czyli skończyliśmy na tym samym etapie :-) to 6 odcinek 3 serii
mają się ku sbie to mało powiedziane :hellobaby: były wyznania miłości,ale też przeszkody niby Sawyer ale też Jack chyba Kate niezdecydowana w kązdym razie klatka zbliżyła ich do siebie!
swoja drogą mam nadzieję,że Kate zdecyduje się na ucieczkę!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Magda M »

ale ja juz widziałam akcje w klatce :hellobaby: :hellobaby: Nie wiem tylko kiedy ona miala miejsce: przed czy po pocałunku Kate z Jackiem..

Ja juz nie wiem ktora seria teraz była... 3? a na AXN ktora leci??
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: magda s »

na tvp1 była 2 część, na AXN chyba będzie lub jest 3,ja mam z netu ściągniete odcinki 8)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: B@r »

Sawyer to zdecydowanie mój ulubiony zagubiony. 8)

Obrazek

Przy okazji mam pytanie... Jesteście za Skate czy Jate? :>
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Lost: Zagubieni

Post autor: Aro »

3 sezon wreszcie w TVP! Pierwszy odcinek 6 września. :d
ODPOWIEDZ