Seriale

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Bob pisze: Piknik pod wiszącą skala smakowity, godny polecenia

A czy masz może jakiś odnośnik do (ostatniego odcinka) Pikniku online? Oglądałem w Wielkiej Brytanii, ale tu już nie mogę z Iplayera Bbc - ech.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Oglądałem i nagrałem na Canal +, na pewno na jakimś torrencie jest
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Gosia1423 »

Ja polecam serial "Lucyfer". Netflix uratował serial i aktualnie nagrywany jest sezon 4. :twisted:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Bob pisze:Oglądałem i nagrałem na Canal +, na pewno na jakimś torrencie jest

Pewnie tak... dziesiatki lat upłynęło, odkąd korzystałem z torrentów :< muszę kogoś pomęczyc, żeby pomógł^^
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Seriale

Post autor: Virtual Tom »

Właśnie rozpoczął się nowy sezon American Horror Story: Apokalipsa, jest szansa że ten będzie udany.

Kto ogląda? Co myślicie o pierwszym odcinku?

Niesamowita demoniczna tym razem Sarah Paulson i Kathy Bates

Bezbłędna Joan Collins :lol:

-> American Horror Story: Apocalypse Trailer
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Seriale

Post autor: Wojtuś »

Ja oglądam i pierwszy odcinek naprawdę wciąga i jest rewelacyjnie zagrany!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Virtual Tom pisze:Właśnie rozpoczął się nowy sezon American Horror Story: Apokalipsa, jest szansa że ten będzie udany.

Kto ogląda? Co myślicie o pierwszym odcinku?

Niesamowita demoniczna tym razem Sarah Paulson i Kathy Bates

Bezbłędna Joan Collins :lol:

-> American Horror Story: Apocalypse Trailer

Joan <3

Ja zacząłem oglądać anime Death Note. Nawet, nawet (nie oglądam zbyt wiele anime, w sumie od około 5 lat - niemal nigdy, ale czasem mnie nachodzi).
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Seriale

Post autor: Skyfury »

Kamui Shiro pisze:Ja zacząłem oglądać anime Death Note. Nawet, nawet (nie oglądam zbyt wiele anime, w sumie od około 5 lat - niemal nigdy, ale czasem mnie nachodzi).
Death Note!!!! Uwielbiam <3 moje pierwsze anime w życiu (pokemonów i Dragon Balla nie liczę ;p), moje "ulubiene" ale nie ogladałem nigdy do końca, skoro dopiero zacząłeś oglądać to nie będę Ci spoilerował ;p W każdym razie.... mam tak, że przywiązuje się do bohaterów seriali/anime/filmów i jeśli coś się dzieje w ich historii takiego, że nie mogę tego źnieść to jestem wstanie przestać oglądać (wiem... dziwne to 8P ) próbowałem też przeczytać mangę na podstawie której zrobiono anime, ale też dotarłem do tego miejsca i dalej nie mogę czytać :D Polecam Atak Tytanów, może słyszałeś? właśnie wypuścili nowy sezon
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Seriale

Post autor: Kamui Shiro »

Zacząłęm kiedys to czytać i owszem, zapowiadało się dość obiecująco. Chociaż wolę inne klimaty :)

Dzięki za brak spoilerowania :D mi się kojarzy trochę z ukochanym X, więc jest dobrze.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Seriale

Post autor: Virtual Tom »

Tymczasem kolejna nowinka od Netflixa już 12-go października

-> Nawiedzony dom na wzgórzu | Oficjalny zwiastun
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: endeven »

Ktoś ogląda / obejrzał serial "Sharp Objects" ?? Jestem po piątym odcinku i jestem bardzo na tak! Cieszę się, że to tylko 1 sezon ośmioodcinkowy, że po prostu domkną historię. Trochę mi się kojarzy ten serial z pierwszym sezonem True Detective. Są trupy na początku, tajemnica, osobiste zawiłości i ten małomiasteczkowy depresyjny klimat. Gęsty, mroczny, takie amerykańskie bagno z południa podkropionego alkoholem. I ten wciągający, podskórnie ropiejący wątek z przeszłości. Podoba mi sie, z jakim wyczuciem jest rozwijany. Amy Adams kolejny raz zdaje pięknie egzamin, wisienką jest jednak wcielająca się w rolę matki Patricia Clarkson.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Canal plus - Próba Niewinności , majstersztyk , miniserial -4 odcinkowy , nic nie zdradzam z fabuły ...Zakończenie mrożące krew w żyłach....
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Seriale

Post autor: Bob »

Riverdale -Netflix-może nie jest to arcydzieło ale ogląda się nieźle, wręcz znakomicie , ilość intryg, zwroty akcji zapierają dech w tzw . piersi , w sam raz na jesienne wieczory :galy:
Nie jest to serial tylko dla nastolatków !!!!to wytrawny kryminał , piękni aktorzy , gra aktorska wystarczająca na potrzeby scenariusza , ciut za mocne jak na mój gust makijaże u dziewczyn, dużo zła w czystej postaci wylewa się z ekranu, dziś kończę sezon 1-szy.
Ma trochę klimatu z Twin Peaks ...

Dodano po 18 godzinach 19 minutach :
Drugi sezon Riverdale dużo słabszy...i na siłę....


Ślepnąć od świateł - HBO Go- zmęczyłem 8 odcinków , czegoś tak momentami naturalistycznego i odrażającego w ilości brutalnych i przerażających scen w polskim wydaniu chyba nie widziałem , moje oczy i uszy krwawiły , dla ludzi o mocnych nerwach . Świat bezwzględnych dilerow narkotykowych i morderstwa w tle,Warszawa pokazana jako przedsionek piekła ,świetni aktorzy i zakazane mordy jako statyści , ściek językowy i mentalny.Trup ściele się gęsto, wszyscy na siebie polują wokoło , Warszawa pokazana zimą na kilka dni przed Bożym Narodzeniem .Główny bohater grany przez amatora wypada b . dobrze , w realu raper , twórczości nie znam, bo tego gatunku i pokrewnych nie trawię jak i całej otoczki,momentami wygląda jak młody Chyra czy Daniel Craig, ma coś w sobie z bohatera Drive granego przez Goslinga ,przez większość scen kamienna twarz, dykcja słychać , że ostatnio wyćwiczona...O tę twarz na pewno upomną się kampanie reklamowe , czy wybiegi..
Odgrywane genialnie !!!!!postaci gangsterów przez min.Chabiora ,Frycza !!!, Więckiewicza-uosabiają wszystkie lęki przecietnego ,uczciwego polskiego obywatela do których się zaliczam. Serial na pewno się świetnie sprzeda, znakomite zdjęcia Englerta wzorowane na Detektywie, zachwycają te z drona,majstersztyk duetu reżyser-scenarzysta /ten od genialnego Belfra /sporo scen metafizycznych , niezła ścieżka dźwiękowa.Postac szołmena odgrywana przez Pazurę- znakomicie!!!!! w dużej mierze wzorowana jest na ulubieńcu prezesa Miszczaka.Cezura wiekowa 18 + i to na własną odpowiedzialność :kopie: :682:

Dodano po 9 godzinach 59 minutach 51 sekundach:
Skandal w angielskim stylu-rewelacyjny 3 odcinkowy w reżyserii Stephena Frearsa (Królowa, Boska Florence,Moja piekna pralnia, Niebezpieczne związki z 1988r z G. Close i Malkowiczem, Tajemnica Filomeny), oparty na faktach , historia nieprawdopodobna ale sie wydarzyła.
Wklejam streszczenie z Filmweb :
Koniec lat 60. ubiegłego wieku. Jeremy Thorpe (Hugh Grant) – lider Partii Liberalnej i najmłodszy od stu lat przywódca brytyjskiej partii politycznej – skrywa mroczną tajemnicę, którą za wszelką cenę stara się ukryć. Dopóki Norman Scott (Ben Whishaw), jego były i bardzo niedyskretny kochanek żyje, jego błyskotliwa kariera polityczna jest zagrożona. Thorpe widzi tylko jedno wyjście z tej sytuacji - Scott musi zostać raz na zawsze uciszony.
Role oskarowe , swietna zabawa!!!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: endeven »

No to oficjalnie potwierdzono. Finał Gry o tron w kwietniu. Finally.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale

Post autor: addar »

pewnie jak sie skonczy to netflix dla fanów spragnionych fantasy wrzuci naszego Wiedzmina z supermanem w roli Geralta
ODPOWIEDZ