Seriale

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

Vanity, co do Twojego pytania w temacie o Mariah.. nie wiem w co sie Eva ostatnio ubierala ale w serialu nosi fajne ciuchy :D
no właśnie w serialu. ale przecież oceniają to co poza planem się nosi. no i tak się zastanawiam co na siebie włożyła..... widziałam ją z jakichś gali gdzie pojawiała się z dziewkami z serialu i fajnie wyglądała.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Aro »

Polacy kochają 'M jak miłość'

Zdecydowana większość Polaków (78%) ma co najmniej jeden ulubiony serial telewizyjny.


Aż 72% z tych osób wymienia serial „M jak miłość” (TVP 2) jako jeden z ulubionych. Jest to blisko trzykrotnie więcej niż posiada drugi w rankingu „Klan” TVP 1 (27%).

„M jak miłość” jest na pierwszym miejscu niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i miejsca zamieszkania respondentów.

Kolejne miejsca w rankingu ulubionych seriali zajmują: „Na dobre i na złe” TVP 2 (23%), „Plebania” TVP 1 (21%), „Na Wspólnej” TVN (18%), „Samo życie” Polsat (16%), „Pierwsza miłość” Polsatu (12%), „Złotopolscy” TVP 2 (10%), „Moda na sukces” TVP 1 (8%), „Kryminalni” TVN (6%), „Magda M” TVN (6%), „Pensjonat pod różą” Polsatu (5%).

Seriale, które wskazało od 2% do 5% respondentów, to: „Fala zbrodni” Polsatu (4%), „Kochaj mnie” TVP 2 (4%), „Rodzina zastępcza plus” Polsatu (3%) oraz „Niania” TVN, „Przyjaciele” TVN 7, „Gorzka zemsta” TVN, „Zbuntowany Anioł” Polsatu, „Gotowe na wszystko” Polsatu, „Egzamin z życia” TVP 2, „Daleko od noszy” Polsatu, „Allo, allo” TVP 2 (po 2% wskazań).

Wśród wymienionych 23 seriali, których popularność wynosi co najmniej 2% zdecydowana większość to seriale polskie (17 seriali polskich i 6 zagranicznych). W naszym rankingu ulubionych seriali pierwszy zagraniczny serial pojawia się dopiero na dziewiątym miejscu (jest to „Moda na sukces” TVP 1).

Badanie przeprowadziła firma Estymator na ogólnopolskiej, losowej (a więc reprezentatywnej) próbie 666 Polaków w wieku od 14 do 79 lat metodą ankiety pocztowej. Pytanie o ulubiony serial miało charakter otwarty – respondenci musieli sami napisać ich tytuły.
/Wirtualne Media/


Czy kogoś zdziwił taki wynik bo mnie absolutnie nie? :P Mjm jest najlepsze. :D Co ciekawe pojawiło się "Allo, Allo" i "Gotowe na wszystko", a "Zagubionych" brak. :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

ArO pisze:"Gotowe na wszystko", a "Zagubionych" brak
interesujące, że Gotowe na koniec serii się pojawiły :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Seriale

Post autor: Virtual Tom »

Szał na MjM to po prostu przyzwyczajenie serial ten obecnie jest schematyczny, przewidywalny, przekolorowany jak żadne inny i nudny jak flaki z olejem(podobnie jka "Na dobre i na złe"). Łebkowska jak widac skupiła się na "Tylko mnie kochaj" i efekty od razu widać, wieje nudą z każdej strony, o aktorach, ich grze, jak i samych bohaterach nawet szkoda czasu pisać
"Klan" obecnie pokazał, że może być w miarę ciekawie - miał byc koniec, a tu prosze akcja reklamowa, nowe postacie, wątki itp. i w efekcie dobry wynik - wiec duzy plus za włożenie do realizacji odrobiny rozumu 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Aro »

W M jak miłość będzie się jeszcze działo. Uśmiercą głownego bohatera, jego żona będzie miała myśli samobójcze. I tak wiem, że mimo to będą pisać, że nic się nie dzieje. W mailach które dostaje od fanów serialu w co drugim chcą śmierci, a to Teodora, a to Gośki, a to Elki. Śmierci w serialach ludziom ciągle mało. No bez przesady. :P

Tom jak na razie M jak m sobie radzi, a oglądalność skacze. Oststnio 11 mln 100 tysięcy widzów. :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Seriale

Post autor: Virtual Tom »

Ja nie neguję, że sobie nie radzi - ale to nie zmienia faktu, że mogę to oceniać tak jak oceniam, a kiedyś serial mi sie podobał - o ile "podobał" to dobre określenie. Oglądalnośc ma sie nijak codo jakości i to nie pierwszy przypadek.
Ja proponuje w scenariuszu zbiorowe sepuku to byłaby dopiero sensacja :lol:
Berbla i Lucek to postacie, które można by wysłać na Marsa :lol:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Seriale

Post autor: Titter »

Klan jest nudny jak nigdy :evil:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Seriale

Post autor: Marrcino »

Jedyny serial jaki oglądam to LOST. :) na wszystkie klany,wspólne,miłości,plebanie i inne badziewia nie moge patrzec :D :D :D ;)
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Seriale

Post autor: Krystian »

Tom pisze:"Klan" obecnie pokazał, że może być w miarę ciekawie - miał byc koniec, a tu prosze akcja reklamowa, nowe postacie, wątki itp. i w efekcie dobry wynik - wiec duzy plus za włożenie do realizacji odrobiny rozumu
Nigdy nie lubilem telenowel, ale Klan swego czasu byl wyjatkiem. Pamietam, ze ogladalem ten serial w 1997 i 1998. Jedyne co z niego pamietam to romans Elżbiety i Malickiego. Uwazam, ze byl to jeden z najlepiej napisanych romansow serialowych. Myslalem, ze Ela bedzie z Malicki, az tu nagle "matka polka"(Ela) odchodzi od Malickiego(dawnej milosci z czasow studenckich) i wraca do rodziny. Szok! Od tego czasu nie ogladalem Klanu. Ale cos mnie naszlo w zeszlym roku :?: Faktycznie musze stwierdzic, ze Klan znowu zrobil sie ciekawy. Wrocil Malicki i moze teraz Ela odejdzie od meza. Jezeli nie, to znowu zrobie sobie przerwe na 7 lat i zaczne ogladac Klan od 3000 odcinka :) . p.s. podobno milosci studenckie sa bardzo trwale, gdzies czytalem

Barbare Bursztynowicz(Elzbieta) spotkalem w Bydgoszczy(1999). Czytala Treny. Bardzo mila i ciepla kobieta. Rozmawialem z Nia tylko 15 minut, ale juz po chwili czulem sie przy Niej swobodnie. Ma swietny kontakt z publiczniscia i jest bardzo niesmiala
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Seriale

Post autor: Magda M »

A dzis w Kubie Wojewodzkiem goscxiem bedzie Mroczek, serialowy Paweł :D Oj zabawna reklama była - Kuba wyrzucał mu ze całował sie z jego dziewczyną, a Mroczek na to ze jakos specjalnie sie nie opierała... a Kuba na to: to teraz przerwe poprosze, :lol:

hehe ArO, nagrywasz moze?????? :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Seriale

Post autor: Titter »

Dzisiaj czy jutro? o ktorej??
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Seriale

Post autor: Magda M »

dzis o 17 :D

A Titter, a Ty sie uczyc miałas :lol: ;) :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

oglądałam to z Mroczkami. trochę się zszokowałam jak Kubus ciągnął wątek że brother bros sypiali ze sobą do 18 roku życia....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Seriale

Post autor: Magda M »

oo ja drugie Mroczka nie widziałam....

a fajny ten program vanity? Warto oglądac ??
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:a fajny ten program vanity? Warto oglądac ??
no jak to u Kuby, trochę dupereli, trochę humoru na poziomie bezczelności. zacznij... najwyżej nie skończysz.... :lol: :P
ODPOWIEDZ