Sport

Dla zainteresowanych

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sport

Post autor: dorota »

Mist pisze:Nie bede kibicowac Radwanskiej po prostu jej nie lubię.
aaa ja też za nią nie przepadam, ale kibicować będę, w pełni zasłużyła na sukces :cool2:
Matiz99 pisze: W tenisowych turniejach nie gra sie o dalsze miejsca. Masz rundy i grasz mecze. Jak jeden przegrasz to odpadasz, a jak wygrywasz po kolei to przechodzisz przez kolejne rundy grając z coraz lepszymi przeciwnikami.
aa ok, nie wiedziałam, nigdy nie interesowałam się tenisem... :niewiem:

Matiz99 pisze: Nasi chłopcy doszli aż to ćwierćfinału a to że zagrają przeciw sobie sprawi że jeden dojdzie do półfinału gdzie zagra o finał :-)
o rany julek, a to Ci... :biega: :klaszcze:
Matiz99 pisze:
Patriotyzm :roll:
PS. Nie wiem co w Agnieszce jest takiego czego można nie lubić. Chyba że po prostu zazdzość :d
wydaje mi się, że zadziera nosa, jakoś odpycha mnie od siebie, szczególnie po ostatnim fochu na TVN 8P
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Sport

Post autor: Mist »

RADWANSKA nie pobije Lisicki, która jest w mega formie. Publicznosc na korcie będzie wspierać Niemke. Ona jest super sympatyczna i to ze pokonala Serene naprawde zrobilo ogromne wrazenie. Lisicki bedzie walczyla do końca. Pokonanie Sereny dało jej ogromną siłę. Ona jest szybka i ma super lekkość na korcie poza tym psychicznie sobie radzi.

Bartoli jest ogromnie zdeterminowana na korcie wygląda jak czołg. Jej problem to to że popełnia błędy, dlatego Lisicki ma ogromne szanse żeby ją pokonać. Wszystko sie rozstrzygnie w czwartek!

Zapowiada się na niesamowity pojedynek

@Matiz99
Nie musze byc patriotka od 10 lat prawie mieszkam w UK Radwańska to straszna snobka wydaje jej się ze jest nie wiadomo kim W kazdym wywiadzie co drugie słowo to 'you know' i udawania skromnosc. Niemka jest po prostu niesamowicie sympatyczna, super zgrabna ładna, i niesamowicie utalentowana. Jeżeli miałabym czegoś zazdrościć to właśnie jej a nie Radwańskiej dla mnie to typ córki sołtysa :ha: sorry mowie jak jest
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sport

Post autor: Virtual Tom »

Radwańskiej się po prostu nie da lubić (tak jak Divę) te miny, te fochy :zly: ale przynajmniej nie można jej odmówić tego, że Picka jest dobra w te klocki!
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sport

Post autor: Matiz99 »

Mist pisze:Radwańska to straszna snobka wydaje jej się ze jest nie wiadomo kim
Nigdy nie odniosłem takiego wrażenia. Ale może to i lepiej. Wolę żyć w nieświadomości. 8) Widziałem wiele wywiadów i z przyjemnością je oglądam bo jest bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Ja np. nie lubię Tomka Golloba bo to kawał cholery ale za każdym razem w Grand Prix mu kibicuje tak jak reszcie polaków :P
Virtual Tom pisze:le przynajmniej nie można jej odmówić tego, że Picka jest dobra w te klocki!
I chyba to w tej calej zabawie jest najważniejsze :-)

Jutro przede wszystkim kibicuję plażowym mistrzostwom świata w Starych Jabłonkach. Będzie w TV zasuwał szwagier kumpla Jarek Lech :d
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Sport

Post autor: Natu$ »

Nie wiem, skąd ta opinia, że Aga jest niesympatyczna, się focha i tak dalej. Moim zdaniem to największa jajcara spośród tenisistek, jest mnóstwo zakulisowych zdjęć, które temu dowodzą -> https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sport

Post autor: Virtual Tom »

Matiz99 pisze:Ja np. nie lubię Tomka Golloba bo to kawał cholery ale za każdym razem w Grand Prix mu kibicuje tak jak reszcie polaków
Mam tak samo :D ale za to Hampel i Kasprzak są ok :rower:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sport

Post autor: dorota »

Natu$ pisze:Nie wiem, skąd ta opinia, że Aga jest niesympatyczna, się focha i tak dalej.
dopóki się nie odezwie => skąd MY to znamy? :lol3: :lol3: :lol3:

niemniej zawsze jej kibicuję, gdyż ciężko pracowała na swój sukces :cool2:
poza tym miło jest mieć utalentowanego Polaka w jakimś innym sporcie poza skokami narciarskimi :lol3:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Sport

Post autor: Mist »

Radwanska potrafila publicznie powiedziec do swojego ojca spier**** .....TVN dostal dozywotni zakaz wchodzenia na jej konferencje prasowe bo jej sie nie spodobalo cos tam..... Do zagranicznych dziennikarzy strzela minki i powloczyste spojrzenia ale chociaz zna angielski w sumie chyba nawet dobrze co drugie slowo to 'you know' wstyd ze po tylu latach i wysokiej pozycji w rankingu tenisistek i obyciu w swiecie tak wiesniarsko sie prezentuje podczas wywiadow. Do tego juz niedlugo bedzie miala rozbierana sesje...
U Radwanskiej podoba mi sie jedynie jej kucany forhand - mistrzostwo. Ma ogromna szanse naprawde sie wybic, taka okazja moze sie juz nigdy nie powtorzyc. Zobaczymy...

Jak juz powiedzialam bardzo kibicuje Michalowi Kwiatkowskiemu - kolarstwo to jeden z najciezszych sportow a Polak po prostu radzi sobie niesamowicie. Ogladam relacje z Tour de France codziennie i tutaj w samych superlatywach sie o nim wypowiadaja. Wschodzaca gwiazda. :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sport

Post autor: Matiz99 »

Natu$ pisze:jest mnóstwo zakulisowych zdjęć, które temu dowodzą -> https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Miałem właśnie wrzucić link do mojego ulubionego wywiadu z Agą. Był taki cykl z pytaniami do tenisistek pt Awesome or awkward? Ale usunęli to z YT. Nie wiem dlaczego :|
Mist pisze:forhand
Forehand kobieto z UK :P

-- Dodano: środa, 3 lipca 2013, 12:37 --

Znalazłem na FB ale słaba jakość. https://www.facebook.com/video/video.ph ... 9611987458

Szczególnie moment 2:48 - Noo, it's awkward! :hahaha:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Sport

Post autor: Natu$ »

Też uwielbiam ten wywiad Matiz! :5:
Mist pisze:tak wiesniarsko sie prezentuje podczas wywiadow
Mist, nie wiem, jakie wywiady oglądałaś, ale osobiście mam odwrotne wrażenie. Aga zawsze rozmowna, uśmiechnięta, zawadiacka, żartuje i płynie po angielsku. Tomaszewski się z niej "śmieje", że po angielsku lepiej mówi niż po polsku. Coś w tym jest. Z tego, co się orientuję, wśród tenisistek też jest raczej lubiana. Naprawdę nie wiem, o czym mówisz.
Mist pisze:Do tego juz niedlugo bedzie miala rozbierana sesje...
A co to ma do rzeczy? Młoda jest, zapewne ma piękne ciało, więc kiedy, jak nie teraz? :P Poza tym, co trzeba dodać, to nie będzie sesja do Playboya, tylko do jakiegoś magazynu na temat zdrowego ciała i stylu życia, a Agnieszka będzie jedną z 20 (bodajże) sportsmenek. Nic strasznego.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sport

Post autor: Matiz99 »

Natu$ pisze:zapewne ma piękne ciało
Ty masz lepsze (zapewne) :PP
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Sport

Post autor: Natu$ »

SPAM! :offtopic: :PP

Jeszcze co do tenisa, czekam na pojedynek Kubot-Janowicz. Będzie miło popatrzeć i dla odmiany się nie denerwować, bo Polak i tak wygra. :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sport

Post autor: dorota »

to fakt, dawno nie mieliśmy takich sukcesów sportowych :klaszcze:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Sport

Post autor: Mist »

Radwanska najpierw publicznie glosI, ze kocha Jezusa i że jest praktykującą katoliczka a potem decyduje się eksponować swoje wdzięki w gazecie no ale to szczegol...


@Matiz99 robie duzo wiecej błędów po polsku bo mam tzw dysortografie :roll:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sport

Post autor: Virtual Tom »

Ksiądz Dziewiecki o rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej w ESPN Body Issue:

"- Jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania (...) Żyjemy w czasach, w których imperium zła czyni wszystko, by wykpić czystość, miłość, wierność, odpowiedzialność - "

:placzka: :placzka: :placzka:
ODPOWIEDZ