Prison Break

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Wentworth tour...

Obrazek

Wentworth zwiedza Europę! Wędrówkę rozpoczął w Izraelu, gdzie podczas konferencji prasowej oficjalnie potwierdził, że czwarty sezon będzie skupiał się na Michaelu. Co więcej, w wywiadzie udzielonym tamtejszej stacji - Yes Stars 2 channel (na której zaproszenie przyjechał- tutaj można to zobaczyć- http://ie.youtube.com/watch?v=_FRwk8_sL ... kbuff.com/ ) wyznał, iż jego korzenie są także w pewien sposób związane z Izraelem, gdyż dziadek od strony ojca był Żydem. Warto dodać, że aktor w czasie swojej wizyty nie ominął takich miejsc jak słynna ściana płaczu czy też muzeum holokaustu.

W sobotę Mr Miller wylądował w Paryżu, gdzie spotyka sie z rzeszą fanów i z radością pozuje do masy zdjęć.

A jutro? Jutro czas na Sztokholm! Właśnie tam zostaną rozdane szweckie Emmys. Nasz bohater uświetni galę rozdania nagród..czyżby szykowała sie kolejna statuetka dla Prison Break?

Więcej nowych zdjęć Wenta, tutaj----> http://justjared.buzznet.com/2008/03/16 ... jerusalem/

A teraz odnośnie 4 sezonu:

Producenci zakończyli tę serię w taki sposób, że nikogo z nas nie powinny dziwić spekulacje dotyczące czwartego sezonu. Wczoraj na portalu dallasnews ukazał się artykuł, w którym powołując sie na władze stanu, autorzy informują o tym, jakoby cała produkcja serialu miałaby sie przenieść z gorącego Texasu do L.A. Oczywiście władze Dallas, będą się starać by przekonać stację do zmiany planów i pozostania tam nadal... dobrym powodem do tego jest choćby fakt, że podczas pracy na planie poszczególnego epizodu pracowało około 600 ludzi.

Czekam na komentarze. 8)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Prison Break

Post autor: Marrcino »

B@r pisze:Wentworth zwiedza Europę!
nie zabral ze soba Luke'a? :PP

Czytalem ze Sara ma wrocic do serialu :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Tak, wraca i właśnie od maja wraz z innymi aktorami promuje już w USA 4 sezon. Kilka fotek:

Obrazek
Obrazek

I sam Went! :D

Obrazek
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

on jest po prostu rozbrajający........ o mamoooooooooooooo........ :oops: :oops: :oops:



Super że Sarah wraca!!!! Mam nadzieje że sezon 4 będzie lepszy od 3 !!!



// edit - naprawilam literówki :oops:
Ostatnio zmieniony 20 cze 2008, 18:18 przez Magda M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

magdamiecz pisze:
Super że Arah wraca!!!! Mam nadzieje że sezon 4 będzie lepszy od 3 !!!
Na pewno będzie lepszy! Będą wreszcie miłosne momenty z Sarą i Michaelem! Wreszcie doczekamy się ich 1 razu! :d :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Wreszcie doczekamy się ich 1 razu!
:lol3: :lol3: Ty zoboczeńcu :lol3: Oni są grzczni i będzie dopiero po ślubie 8P

[ Dodano: 2008-06-19, 13:41 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=74SxyTk3N ... re=related

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:-D :-D :-D :-D :-D ja chce 4 sezon! :hellobaby: :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Fajne video, ale jest w całości zrobione ze starych odcinków, tymczasem ja mam oficjalny trailer z nowymi scenami, który ostatnio puścil Fox!!

http://pl.youtube.com/watch?v=FwhimTaBueY

I jeszcze zdjęcia spoilerowe z nowych odcinków-
http://pl.youtube.com/watch?v=WQo2fAzQfsA&NR=1

Telewizja FOX potwierdziła również, że trzeci odcinek czwartego sezonu będzie nosił tytuł "Shut Down".

Aktualnie znane są trzy tytuły:

4x01 - "Scylla" - 1 IX 2008

4x02 - "Breaking and Entering" - 8 IX 2008

4x03 - "Shut Down" - 15 IX 2008

Nowa fotka Wenta i Sary z planu...

Obrazek

I can't wait! :-D
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Prison Break

Post autor: Ayula91 »

on jest boooooski:D:D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Prison Break

Post autor: Meg »

Super ze Sara wraca nie moge sie doczekac :wink2:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Kolejne zmartwychwstanie w Prison Breaku!

Praca na planie 4 sezonu Prison Breaka wre! Tym razem ekipa filmowa została przyłapana na kręceniu nowych scen w centrum Long Beach w Kalifornii. Co ciekawe, na planie znaleźli się jednocześnie Wentworth Miller (Michael Scofield), William Fichtner (Alexander Mahone), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Paul Adelstein (Paul Kellerman) i Robert Knepper (T-Bag). Dla zapominalskich: Paul Kellerman został zastrzelony w ostatnim odcinku 2 sezonu. A przynajmniej tak nam się wydawało.
Kellerman był tym, który zeznawał w sądzie przeciwko Firmie i logiczną tego konsekwencją było jego uśmiercenie, które zobaczyliśmy zresztą w serialu. Furgonetka, którą był transportowany nasz bohater, została napadnięta przez kilku zamaskowanych typów z bronią. Padły strzały i z daleka wyglądało to jak egzekucja. Tylko czyja - Kellermana czy strażnika?

Wątpliwości pojawiły się po tym, jak światło dzienne ujrzało wydanie DVD z 2 sezonem, na którym znajdowała się lista martwych postaci z serialu. Nie było na niej Kellermana. Niektórzy uznawali to za błąd w wydaniu (!), inni byli przekonani, że Kellerman żyje. Sam aktor, który wciela się w postac agenta, wyznał jednak w wywiadzie, że scenarzyści Prison Breaka nie są już zainteresowani jego postacią, i że nie powróci w kolejnym sezonie. To przyprawiło fanów o lekki mętlik w głowach.

Teraz mamy jednak potwierdzenie - Kellerman ma sie dobrze i powraca w 4 sezonie. Na pewno ujrzymy go w okolicach odcinka 4-5 (właśnie nad nimi trwają aktualnie prace na planie). Skoro wszystkim tak nagle zebrało się na powroty (Sara, Kellerman), to może producenci pokuszą się o przywrócenie do serialu jeszcze jednej bohaterki - Caroline Reynolds? Byłoby miło. :wub:
źródło- http://www.pbblog.pl/
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

Nikt nie ogląda 4 sezonu??? :shock:

Ja oglądam. Wydaje się że bedzie jednak lepszy niż 3 (nie mów hop...).

Uwaga spoiler:

Sara żyje, jest razem z Michaelem. Michael wspołpracuje z policją.
Jest OK :D


8P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Prison Break

Post autor: DeathlySilence »

To czyją głowę znalazł Lincoln :?: :shock: zaraz zaraz...sprawdzam...moja jest na miejscu. 8P

Tak się zastanawiałem z bratem oglądając 3 serię, czy aktorka grająca Sarę chciała za duże honorarium, że Ją tak wyciułali...a tu masz Ci los...wszyscy zmartwychwstają.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Prison Break

Post autor: Meg »

Bardzo lubię Sarę i cieszę się że wraca do serialu :d
Ciekawa jestem jak to się wszystko potoczy :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:ak się zastanawiałem z bratem oglądając 3 serię, czy aktorka grająca Sarę chciała za duże honorarium, że Ją tak wyciułali..
po prostu Sarah była w ciąży.... ;)
Meg pisze:ardzo lubię Sarę i cieszę się że wraca do serialu :d
i ja też! :d Tym bardziej że Michael jest teraz happy :d
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda M pisze:Nikt nie ogląda 4 sezonu??? :shock:
Ja oczywiście oglądam!

Went zgrubł na twarzy ! Gretchen zresztą też! ;( BTW, lepiej jej było w dłuższych włosach...

Jak ja tęskniłem za tymi emocjami! Sezon 4 (w przeciwieństwie do sezonu 3) magnetyzuje od pierwszych chwil! Cóż za przeżycia! Widzę, że scenarzyści wrócili do starej walki z firmą i jest to strzał w 10! Jest to znakomity powrót do 1 sezonu... Nie tylko klimatem, ale przede wszystkim skupieniem się na wątku firmy i konspiracji z nią związanej... W 2 sezonie akcja była skupiona na ucieczce więźniów, a w 3 na życiu w Sonie... Bardzo się cieszę, że mój ulubiony wątek powrócił w takiej odsłonie! Zapowiada się bardzo ciekawie...
Kolejnym wielkim plusem jest powrót Sary. Bez niej serial stracił to coś... Niestety, na razie ma ona depresję i to już nie jest ta sama Sara, którą wcześniej poznaliśmy... Ciężka droga przed nią i Michael'em. Nie dość, że muszą ukrywać się przed firmą i odnaleźć Scyllę, to jeszcze muszę odkryć się na nowo... Kibicuję im z całych sił i czekam na 4x03!

Caroline, wracaj! Tęsknię... :cry:
ODPOWIEDZ