Prison Break

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Sara w kostiumie w roli pani adwokat
ojjjjj i kostium kąpielowy :hellababy:
B@r pisze:Self i generał twarzą w twarz,
noooo, Self wziął się w garść i pokazał że ma... jaja :d Do tej pory był mocny tylko "w gębie".
B@r pisze:Sucre w pokoju hotelowym
the best! :lol3:
B@r pisze:poznanie historii choroby matki Michael'a...
to smutne... :(
B@r pisze:Magdo, przypominam Ci, że Ty też zdeklarowałaś się, że coś napiszesz!

Ja lubie czytać spostrzeżenia innych :d
Powiem, że 4 sezon jest o niebo lepszy od 2 i 3!

Co do Gretchen to myślałam że stanie jednak po stronie Michaela ale można było się spodziewać że będzie kontunuować "swoje". Bezwględna.... nawet T-Bag się jej boi (Jak ja nie lubie wątku T-Baga!)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Aro »

Ogladalem cale 2 sezony i na serio nie zdarza mi sie przerywac serialu w polowie, ale sezon 3 jest tak beznadziejnie nudny, ze po drugim odcinku przestalem.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

W tym tygodniu nie było odcinka w USA? :?
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Joan »

B@r pisze:W tym tygodniu nie było odcinka w USA? :?
Nie, tygodniowa przerwa albo nawet i dłuższa.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Szokujące spoilery na przyszłe odcinki 4 sezonu!
Czytacie na własną odpowiedzialność!! :o

- Michael stanie twarzą w twarz z Krantz'em (odc. 4x12, lub 4x13),
- Leczeniem choroby Michael'a zajmą się Firma i generał Krantz (od odc. 4x13, lub 4x14),
- Ktoś w 4x10, lub 4x11 zdradzi nasz A-Team, a dokładnie będzie to... Don Self,
- W 4x10 Sucre stanie na minie,
- W 4x15 znów w serialu pojawi się... Charles Westmoreland! Będzie to coś jak pojawienie się Patoshika w 3x04,
- 4x16: doktor informuje Michael'a, że jego matka żyje i pracuje dla Firmy, Michael traci pamięć...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Aro »

To ktoś to jeszcze ogląda? Ja zaprzestałem po pierwszych odcinkach trzeciego sezonu. Mega nuda. :) Polsat też po sukcesie pierwszego sezonu przeciera pewnie oczy ze zdziwienia. Emitowane w niedzielę o 20:00 serial gromadzi przed ekranami już tylko 2,5 mln widzów (średnia widownia drugiego sezonu to 4,1 mln).
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 18:01 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Aro pisze:To ktoś to jeszcze ogląda? Ja zaprzestałem po pierwszych odcinkach trzeciego sezonu. Mega nuda. :) Polsat też po sukcesie pierwszego sezonu przeciera pewnie oczy ze zdziwienia. Emitowane w niedzielę o 20:00 serial gromadzi przed ekranami już tylko 2,5 mln widzów (średnia widownia drugiego sezonu miała 4,1 mln).
Ja oglądam! :d Wiesz... 4 sezon to powrót do świetności... Zobacz sobie 4x01 bez oglądania 3 sezonu i sam zobaczysz wielką różnicę...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

Ja też oglądam! Co tydzień! :d
Aro pisze:Polsat też po sukcesie pierwszego sezonu przeciera pewnie oczy ze zdziwienia. Emitowane w niedzielę o 20:00 serial gromadzi przed ekranami już tylko 2,5 mln widzów (średnia widownia drugiego sezonu to 4,1 mln).

Bo Ci co bardzo lubią Prison Break już dawno obejrzeli 3 sezon... co więc w tym dziwnego? :lol3: :lol3:

B@r, dzieki za spoilery! Rozumiem że Firma zajmie się Michaelem przez to że tam jego mamuśka pracuje i odezwie się w niej instynkt macierzyński............. ??
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Aro »

Magda M pisze:Bo Ci co bardzo lubią Prison Break już dawno obejrzeli 3 sezon... co więc w tym dziwnego?
Tia, prawie 5 mln Polaków (pierwsze odcinki miały o tyle osób większą widownię) zobaczyło serial w sieci. :lol3:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

nie twierdze że wszyscy przecież. Ale na pewno spora więkoszość.... Z kim rozmawiam to kazdy jest już dawno po 3 sezonie ;]

[ Dodano: 10-11-2008, 20:24 ]
mówie o ludziach którzy oglądają PB.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Prison Break

Post autor: Aro »

Magda M pisze:Z kim rozmawiam to kazdy jest już dawno po 3 sezonie ;]
A ja z kim rozmawiam to mówi właśnie, że już nie ogląda. :-D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

no widzisz, różnie bywa. Tak czy siak my z B@rem oglądamy :P



Zapomniałam wyżej wspomnieć o śmierci Bellicka. To jest postać w tym sezonie która przeszła chyba najciekawszą metamorfozę i szkoda że to jego a nie T-Baga spotkał taki los! Smutny jest ten dzisiejszy odcinek... Bellick w trumnie - brrrrrrrrrrrr ;(

Ahaaa jestem pełna podziwu dla pomysłu reżysera odnośnie tej rury w podzmienich. Jak możliwe że woda nie przecieka??? :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

W ostatni poniedziałek FOX wyemitował ostatni odcinek w tym roku, na nowe odcinki przyjdzie nam czekać do wiosny... Myślę, że to najlepszy moment na podsumowanie dotąd wyemitowanych odcinków! :-)

Po niezbyt udanym początku 3 sezonu (mówię o początku, bo później się jednak przekonałem do Sony i tego specyficznego klimatu, a i odcinki zaczęły się rozkręcać :D ), bałem się trochę co nas jeszcze ciekawego może czekać w nowym sezonie. Jednak wraz z dwoma pierwszymi odcinkami 4 sezonu, moje obawy zostały rozwiane! Wróciło "stare" i dobre PB! :D
Do pełni świetności i mojego szczęścia brakuje tylko Carolina i Kellermana, ale teraz chociaż mamy Gretchen i Lisę- odkrycie tego sezonu! 8) Od pierwszej sceny zaintrygowała mnie gra Stacy Haiduk i jej bohaterka. Lisa z początku wydaje się być niepozorną kobietą, jedną z "dyskoboli", ale od razu daje do myślenia fakt, dlaczego akurat ona... Jedyna kobieta wśród starych pierników, trzymających poszczególne kawałki Scylli... :P Gdy Michaelowi udało się skopiować jej dysk (świetne sceny podczas tego przyjęcia dla zmarłych policjantów!), myślałem, że już jej nigdy nie zobaczymy... Nic bardziej mylnego! Lisa pojawia się w biurze Generała. Najpierw myślałem, że ma z nim romans, bo wydawała się być zazdrosna o Gretchen, a tu okazuje się, że to jego córka! :shock: Później kolejna świetna scena z nią, to rozmową z Sarą, gdy ta trzyma ją na muszce, aż wreszcie jej rezygnacja z projektu Scylli i odejście z firmy i tekst Generała na koniec, że zawsze chciał chłopca... Już wtedy wiedziałem, że Lisa czymś nas zaskoczy i miałem rację! Lisa postanawia potajemnie walczyć z Firmą, przejmuje Scyllę i daje Sarze namiary na miejsce przechowywania Michaela! 8)
Gretchen... Moja kolejna ulubiona bohaterka! Uwielbiam jej cięty język, szybką ripostę i nieobliczalne zachowanie! Mimo że teraz leży postrzelona na ulicy, a policja jest już tuż obok, to na pewno jakoś uda jej się zmyć... :P I w sumie chciałbym ją i Linca razem! On na nią leci od 3 sezonu... :P Pamiętacie jak na początku 3 sezonu, gdy nie znał jej tożsamości, to ją podrywał? 8) I ostatnio jak mu Gretchen powiedziała żeby w końcu poszli na całość, to i może by do czegoś doszło, gdyby T-Bag i Self im nie przeszkodzili... :P Widać było, że Linc ma ochotę!
Szokiem jest też dla mnie zawartość Scylli, choroba Michaela i to, że jego matka żyje... Firma chce chronić przyszłość... :shock: Wydaje mi się, że Michael stanie kiedyś na czele Firmy. Wykorzysta swoją wiedzę i technologię Firmy w dobrym kierunku, ale najpierw będzie musiał wszystkich pokonać, bo coś nie wierzę w dobre chęci Generała i spółki, mimo, że powierzchownie rzeczywiście to wygląda, jakby poprzez zle metody mieli dobre intencje. :lol3:

Tyle teraz zostało pytań bez odpowiedzi... I jak my mamy wytrzymać do wiosny na nowe odcinki? :o
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Prison Break

Post autor: Wiolinka »

a ja tak daaawno tego nie ogladalam, ze juz sie pogubila, co sie tam dzieje. pozostaje mi kupic tylko dvd! ;(
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r, wszystko pięknie podsumowałeś :)

Gretchen & Linc - hm. Pasować pasują do siebie... Ale mimo wszystko ona nie zasługuje na happy end. Nie wyobrażam sobie miny syna Linca gdyby się o tym dowiedział... brrrr
Zgadzam się, że jest ciekawą bohaterką. Jest inteligentna, ma cięty jezyk, a jej krew to nie jest zimna tylko zamrożona... To jej bezwględne spojrzenie.... Tekst o "pójściu na całość" był niezły, Linc stracił grunt pod nogami :lol2:

Sezon 4 jest 100 razy lepszy od 3. To na prawdę ostatni odcinek??? Tyle niedokończonych kwestii? Firma to coś dobrego kierowana przez kogoś złego,... Werbują do nich ludzi mącąc im w głowach (matka braci).. Tak? Dobrze zrozumiałam 16 odcinek? o co w tym wszystkim chodzi? Jest na pewno mniej lub bardziej sensowna odpowiedź ale ile będziemy na nią czekać? Ahhh

Brawo dla Sary za brawurową jazde samochodem i uratowanie Michaela z opresji :D wiedziałam, że córa Generała jeszcze się przysłuży dla sprawy :D
ODPOWIEDZ