Prison Break

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Kolejnym wielkim plusem jest powrót Sary. Bez niej serial stracił to coś... Niestety, na razie ma ona depresję i to już nie jest ta sama Sara, którą wcześniej poznaliśmy... Ciężka droga przed nią i Michael'em. Nie dość, że muszą ukrywać się przed firmą i odnaleźć Scyllę, to jeszcze muszę odkryć się na nowo... Kibicuję im z całych sił i czekam na 4x03!
zgadzam sie. Bardzo ładnie to ująłeś :)
B@r pisze:Went zgrubł na twarzy ! Gretchen zresztą też!
nie zauważyłam 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda M pisze:
B@r pisze:Went zgrubł na twarzy ! Gretchen zresztą też!
nie zauważyłam 8P
No zobacz sama... :P

Obrazek
Obrazek
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

Dla Gretchen aż tak się nie przyglądałam.... Ale Michael..? Czy ja wiem. Zapewne to ujęcie dodaje mu troche tu i ówdzie.. Zwróce uwage przy okazji 3 odcinka. Własnie, kiedy jest? We wtorek? :>

ps. Dawaj foty B@@@r :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda M pisze:
ps. Dawaj foty B@@@r :D
Mówisz i masz! Here you are! Zdjęcia promocyjne najbliższych odcinków...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Madziu, nowy odcinek już dzisiaj! :hellobaby: Ale my jak zwykle obejrzymy go dzień później, czyli we wtorek... ;) I can't wait!
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 17:25 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Madziu, nowy odcinek już dzisiaj!
:hellobaby:
B@r pisze:I can't wait!
i ja!

co do zdjęć.. Michael to chyba troche na siłce czasu spędził , co? jakiś taki "mężniejszy" się wydaje.... 8P

a co do Gretchen - jak jej na tym zdjęciu dobrze z oczu patrzy... Może w 4 sezonie bedzie jakieś przeobrażenie Gretchen w człowieka? :>

[ Dodano: 10-09-2008, 19:53 ]
hmmm widziałąm 3 odcinek. Rzeczywiscie Michael przytył na buzi... i w barach też większy :P

Troche mnie drażni ta jego "wszechwiedza".... i zachowuje sie jakoś agresywniej :> Chyba troche przekolorowali tą postać...

ten ich informtyk jest zabawny :lol3:

Szkoda mi Mahone'go ;(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Miałem pytać jak wrażenia po 4x03, ale widzę, że Madzia właśnie dodała koment. :)
Magda M pisze: Rzeczywiscie Michael przytył na buzi... i w barach też większy :P
A nie mówiłem?! Moje Wentowskie oko wszystko dostrzeże! :P
Magda M pisze:zachowuje sie jakoś agresywniej Chyba troche przekolorowali tą postać...
To jest akurat jak najbardziej naturalne. Dziwiłbym się gdyby było inaczej... Michael dużo przeszedł... Wszystkie wydarzenia które miały miejsce zmieniły Michaela na tyle, aby przetrwać... Aby walczyć o swoje... Całą zmianę przypieczętowała "śmierć" Sary w 3 sezonie. Nawet jeżeli Michael i spółka wygrają z firmą, to każdy z nich już będzie innym człowiekiem i nic już nie będzie jak kiedyś, bo przede wszystkim każdy jest już inny...
Oczywiście nie ma co dramatyzować, bo Michael cały czas ma zasady, którymi się kieruje, serce, a w całej tej sytuacji po prostu zmężniał. Teraz każdy jest dojrzalszy. Miłość Michaela i Sary jest dojrzalsza i silniejsza. Podoba mi się, że z odcinka na odcinek możemy razem z nimi poczuć tę siłę... :)
Magda M pisze:Szkoda mi Mahone'go
Mnie też! Ostatnio polubiłem Alexa. On jako jedyny może dorównać Michaelowi! Nie bez powodu kiedyś to on zajmował się sprawą Scofielda i reszty więźniów z Fox River. Alex myśli podobnie jak Michael i gdy ten zrobił 1 krok, Alex zrobił 2 i zawsze deptał mu po piętach... Fajnie się ich ogląda jak razem łączą siły i walczą z firmą! Alex i Michael są tam największymi mózgami! :P
Piekna scena pojednania Alexa i Lincolna...

Bardzo się cieszę, że Pam zyje! :hura: Polubiłem Callie Thorne i mam nadzieję, że ją jeszcze zobaczymy na ekranie. W końcu jej uczucie do Alexa nigdy nie wygasło... :>
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Bardzo się cieszę, że Pam zyje! :hura: Polubiłem Callie Thorne i mam nadzieję, że ją jeszcze zobaczymy na ekranie. W końcu jej uczucie do Alexa nigdy nie wygasło...
ja też! :hura:
B@r pisze:To jest akurat jak najbardziej naturalne. Dziwiłbym się gdyby było inaczej... Michael dużo przeszedł... Wszystkie wydarzenia które miały miejsce zmieniły Michaela na tyle, aby przetrwać... Aby walczyć o swoje...
tak.. niby tak... ale mnie momentami przeraża :oops:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda M pisze:tak.. niby tak... ale mnie momentami przeraża :oops:
Możesz podać jakieś przykłady? Zaciekawiłaś mnie...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

No nie wiem ... Była jakaś taka sytuacja w tej fabryce w której "przesiadują" gdy Michael zabronił się komukolwiek odzywać chyba że mówił by z sensem... Powiedział to w taki sposób że aż się zdziwiłam...

Rozumiem że jest po przejsciach... znerwicowany chłopak po tylu sezonach :P ale jakoś tak za agresywanie sie zachowuje - ale to tylko moje subiektywne odczucie. Pewie na jego miejscu zachowywałabym się jeszcze gorzej (gdybym jeszcze żyła... :? ).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda M pisze: Rozumiem że jest po przejsciach... znerwicowany chłopak po tylu sezonach :P ale jakoś tak za agresywanie sie zachowuje - ale to tylko moje subiektywne odczucie. Pewie na jego miejscu zachowywałabym się jeszcze gorzej (gdybym jeszcze żyła... :? ).
Każdy może wybuchnąć, tym bardziej, że czas gonił, a każdy oprócz Alexa gadał trzy po trzy... Np. Bellick ciągle smęcił, że to się nie uda, więc nic dziwnego, że Michaelowi puściły nerwy... :P
Martwię się jednak o zdrowie Mike'a, bo na coś choruje...

W ogóle nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale Sara już w tym odcinku jakby bardziej była sobą... :)

Tymczasem...

4x04 Sneak Peek
http://www.youtube.com/watch?v=n-KNENUQD6c

i

4x04 Promo
http://pl.youtube.com/watch?v=tpARbAHWK8w

Ech, Sara znowu w niebezpieczeństwie... :?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

B@r pisze:artwię się jednak o zdrowie Mike'a, bo na coś choruje...
nooooo... ciekawe co to ;(
W ogóle nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale Sara już w tym odcinku jakby bardziej była sobą..
no już lepiej. Dla mnie jest oazą spokoju w tej grupie. Podziwiam tą kobietę... Na prawdę...


T-Back to mi na wyobraźnie działa ... :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Magda, opowiedz co tam w nowym odcinku PB! Dopiero na dniach podłączę na stałe internet, więc dopiero wtedy obejrzę new episode. Ech, ta przeprowadzka... :o
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Prison Break

Post autor: Virtual Tom »

Ten temat to jeden wielki spoiler :P

Póki co zaliczyłem pierwszy odcinek czwartego sezonu i mnie pozytywnie zaskoczył, chociaż historia z Sarą naciągana na maksa, bo jak to inaczej nazwać kiedy motorek rozruchowy trzeciej serii staje się fikcją?

P.S: Zrobiłem akcję u siebie i w weekendy zapodaję po dwa odcinki pierwszego sezonu - tym którzy nie widzieli :lody:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

niebawem napisze coś na temat Prison Break ale tymczasem szybko na temat Millera. Włąsnie na Polsacie leci "Dinotopia" gdzie Michael, yyy tzn Went gra :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Tom, trzeba oglądać równo z Foxem! :d

Nadrobiłem już dwa zaległe odcinki i muszę przyznać, że Magda miała rację! Scenarzyści zafundowali jak zwykle wielką dawkę emocji!

Przede wszystkim spektakularny powrót Gretchen do gry i jej córka, "rozprawa" Alexa i Sara w kostiumie w roli pani adwokat (btw, kiedyś w tej roli byłaby Veronica! ;( ), Self i generał twarzą w twarz, Sucre w pokoju hotelowym, dotarcie do Gate i poznanie historii choroby matki Michael'a.... Najlepsze sceny! 8)

Magdo, przypominam Ci, że Ty też zdeklarowałaś się, że coś napiszesz! :D
ODPOWIEDZ