Co ci ślina na język przyniesie

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: Flux »

Oj Kopciu, Kopciu. Pewnie ta sama osoba, która chce dyktować swojej idolce, do czego została stworzona, co ma wypisane na czole i wdrukowane w genach. Żadnej poprawy. Będę się modlił o Twój stan. Doceń, bo normalnie nie wznoszę modłów, ale to szczególny przypadek więc uczynię wyjątek :P Tylko pewnie nie chciałbyś, żebym te modły kierował do Buddy? :roll:

GDZIE SĄ MODERATORZY?
:PP
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Blur pisze:Trochę przesadzacie.
Po pierwsze nie ma co zestawiać Nicki Minaj z Rojkiem, bo to są zupełnie inne światy.
Lubię niezobowiązujący pop, nie z każdym utworem muszę się utożsamiać i szukać w nim szczególnej głębi, są piosenki, których dobrze słucha się robiąc zakupy w markecie jak i takie do których najlepiej usiąść w zaciszu własnego domu, zamknąć oczy i się zrelaksować. Lubię Rihannę i Melę Koteluk, ale słuchając jednej mam zupełnie inne oczekiwania co do muzyki, niż słuchając drugiej. Zresztą nie dla każdego muzyka ma szczególne znaczenie, nie wszyscy są wielkimi fanami kina, współczesnych seriali czy książek. Drażnią mnie oczywiście Anacondy i inne piosenki o tyłkach, ale ludzie tego słuchają, może i Skubas ma 1,5 mln wyświetleń na youtubie, ale Anaconda Nicki Minaj ma prawie 360 mln :-D Nie wiem kto tego słucha, ale słucha..

O ile to jeszcze temat o Dodzie, to utwór faktycznie od samego początku kojarzy mi się z Kylie Minogue.
I nie ma też sensu porównywać go z Glow on, bo Riotka to typowa produkcja pod radio, Doda nagrwając ją liczyła na sukces komercyjny piosenki, a myślę, że w przypadku Edyty wcale tak nie było.
Ja słucham Anacondy. Tekst jest wyjątkowo, bezczelnie głupi, aż zabawny. Jak na komercyjny rap w ostatniej dekadzie, to jest nieźle. Pop to też ma być zabawa i niekoniecznie zaraz wysokich lotów, jest tu też miejsce na prymitywizm i dosadność :)

Mi się z kolei "Riotka" kojarzy z "Love Me Harder" Ariany Grande :o i z Anią Dąbrowską. Lubię solowąDodę z czasów "Nie daj się" i "Katharsis", może nie były to jakieś wyszukane propozycje dla smakoszy dobrej muzyki i wielkiej literatury... ale miały dużą przebojowość. Szkoda, że się trochę pogubiła ostatnio w poszukiwaniu nowego stylu, ale i z takiego błądzenia może czasem wyniknąć coś ciekawego. I tak Doda/ jej ekipa twórców dużo więcej wkłada pomyślunku i profesjonalizmu w utwory niż wiele polskich wykonawczyń do 30-go roku życia.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Mist »

Jestem w szoku z powodu afery Durczoka. :P

Wprost rzeczywiscie poszedl na manowce ostatni artykul nie jest przekonywujacy, zbyt malo twardych dowodow. Ale sprawa molestowania cos w Tym jest bo Durczok nie umial sie wytlumaczyc "jak ktos bedzie chcial mnie oskarzyc o to to dowody znajdzie"

Padlam jak to uslyszalam :roll: Dlatego bardzo mnie dziwi teraz ta dziennikarska solidarnosc z kubami, olejnikami i K-Piotrowskimi na czele.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: KrzysiekF »

Najlepszy jest list polecony :lol3:

http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... owego.html

Bawili się chłopaki z redakcji w prace technike ? :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: vanity »

Dość szokujące informacje nam zaserwowała prasa odnośnie Durczoka. Hmm właściwie to niczego nie można wykluczyć, ani tego, że z jakiegoś powodu, ktoś zassał się na Kamila, który medialnie był lubiany, ani tego, że w końcu sprawiedliwość go dopada.... Chyba nie wiadomo co gorsze.....

a skoro jesteśmy przy temacie molestowania.... może ta afera, jakkolwiek by się nie skończyła, może coś pomoże w ogóle w sprawie.... koleżanka całkiem niedawno na rozmowie o pracę (sektor celny) dowiedziała się, że ją dostanie jak będzie sypiać z tym, który ją zatrudni.... i na prowincji takie rzeczy...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: KrzysiekF »

vanity pisze:koleżanka całkiem niedawno na rozmowie o pracę (sektor celny) dowiedziała się, że ją dostanie jak będzie sypiać z tym, który ją zatrudni.... i na prowincji takie rzeczy...
Oj dzieje się, takie właśnie Nasze katolickie społeczeństwo :) a ponoć na ścianie wschodniej sami grzeczni mieszkają.

Oglądalność filmu 50 twarzy w Polsce też poraża :) Takiego otwarcia nie miał prawie nikt. Wyposzczeni, niespełnieni, seksoholicy, propaganda działa :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Mist »

No naprawde szokujace i troche zastanawia to ze tak sie na niego uwzieli po slynnym wywiadzie z Kopacz. Niewinny dopoki sie nie udowodni winy. Jednak jego tlumaczenia byly dosc mizerne tak jakby chcial z siebie zrobic ofiare bo wie co z tego wyniknie.

Co do rzeczy w tym mieszkaniu to bylo tak szokujace ze az niewiarygodne, gumowe lale, zoofilia, zuzyte baloniki, stary list jak ze smietnika wyciagniety i dragi. Nakoman i zbok bardzo to wygodne.....

Ale mam wrazenie, ze prawda lezy posrodku. Ciekawe co bedzie w nowym artykule. Latkowski siedzi i zawija to te sreberka :ha:

-- Dodano: 17 lut 2015, o 19:09 --
KrzysiekF pisze:vanity napisał(a):
koleżanka całkiem niedawno na rozmowie o pracę (sektor celny) dowiedziała się, że ją dostanie jak będzie sypiać z tym, który ją zatrudni.... i na prowincji takie rzeczy...


Oj dzieje się, takie właśnie Nasze katolickie społeczeństwo a ponoć na ścianie wschodniej sami grzeczni mieszkają.

Oglądalność filmu 50 twarzy w Polsce też poraża Takiego otwarcia nie miał prawie nikt. Wyposzczeni, niespełnieni, seksoholicy, propaganda działa
U nas to niespotykane w dzisiejszych czasach.

50 twarzy Greya wow nuuuuuuddda Ale muzyka fajna- Crazy in love
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: DeathlySilence »

Mistrzyni TROLingu internetowego. :hellobaby: Inspirująca historia. :lol3:
http://www.tvp.info/19127840/hiszpanska ... -hollywood
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Aro »

Polsat rezygnuje z marki TOP Trendy. Przyznam, że jak dla mnie dziwne posunięcie.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... t-festiwal
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: DeathlySilence »

http://krotkiporadnik.pl/przepraszam#more-793
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6313139176

:)

Biję się w pierś, raz coś im naskrobałem... :roll: Dawno, dawno temu.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: "GLOW ON" - nowy singiel

Post autor: MacLean »

A tak w ogóle to mam głupie pytanie: czym się różnią deezery i spotifaje od jutjubów VEVO? :>
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: "GLOW ON" - nowy singiel

Post autor: Blur »

MacLean pisze:A tak w ogóle to mam głupie pytanie: czym się różnią deezery i spotifaje od jutjubów VEVO? :>
Niczym, są to oficjalne kanały na których "za darmo" można legalnie słuchać muzyki. Artyści dostają za to hajsik, który idzie z reklam lub kont premium. Taki sposób walki z piractwem. Za vevo chyba też jest jakiś hajsik, ale za takie zwykłe pliki wrzucane przez normalnych użytkowników na YT nikt nie ma hajsu.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: MacLean »

No to ciekawe dlaczego wybrano Deezer.
Mam rozeznanie tylko wśród znajomych, ale Deezer jest chyba najmniej popularny spośród wymienionych mediów...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Blur »

MacLean pisze:No to ciekawe dlaczego wybrano Deezer.
Mam rozeznanie tylko wśród znajomych, ale Deezer jest chyba najmniej popularny spośród wymienionych mediów...
Deezer ma chyba deal z polskimi wytwórniami, płyty polskich artystów często pojawią się tam przed premierą albo szybciej niż na spotify.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: endeven »

Spotify jest najpopularniejsze, ale Deezer jest na 2 miejscu w streamingach.
ODPOWIEDZ