Co ci ślina na język przyniesie

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: 1316gosiaczek »

Anna Mucha wygrała z "Faktem"
"Fajnie będzie wychodzić z domu, wiedząc że nikt nie czyha z aparatem na drzewie" - powiedziała Anna Mucha, komentując wyrok sądu, który rozstrzygnął na jej korzyść spór z "Faktem".
Sąd nakazał "Faktowi" publiczne przeprosiny, oraz zasądził 75 tys. złotych odszkodowania. Dodatkowo zakazał dziennikowi publikowania materiałów na temat życia prywatnego aktorki.

Mucha pozwała "Fakt" za publikację materiału z wakacji w Egipcie.
www.onet.pl
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Gabra »

jesli to nie problem, to prosilabym o glosy na Fanclub Kiljanskiego (na razie miejsce 1 :-) ) - http://republika.onet.pl/podium.html
mozna glosowac tylko raz (dziennie) z jednego IP
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Marcin A. »

Czytał ktos felieton Chylińskiej w najnowszej "Machinie"? Wkurzyła mnie laska z tymi pytaniami do Giertycha. Widać-laska sama należała do tych uczniów,przez których nauczyciele nie spali po nocach... Błeeeeeeeeeeeeeee.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Kasia »

Ja nie czytałam tego całego, ale było na interii. A lubie jej felietony ;] hehe, jestem pewna że była jedną z tych, którzy niepokoili nauczycielów ;) i co z tego 8P A po panu Giertychu akurat może troche pojeździc 8)

Kiedyś pisała o Edycie. I nie było to negatywne. Była w tym tylko smutna prawda :(

[ Dodano: 2007-01-27, 11:59 ]
oo, w innym temacie o tym było :d No ale to co.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Marcin A. »

Mam propozycję-może tak w trosce o Edytkę złożymy się na SUPERNIANIĘ, która będzie sadzała Ją za każdą głupotkę medialną na karnego żółwika, brak nowych nagrań potraktuje jako nieodrobienie lekcji, kolejny cover jak ściaganie na sprawdzianie,a piosenki w stylu "Sexuality" jako zadanie wykonane na słaby dopuszczający, czyli 2- ;) ;) ;) ;)
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: FRYMIK »

Marcin A. pisze:Mam propozycję-może tak w trosce o Edytkę złożymy się na SUPERNIANIĘ, która będzie sadzała Ją za każdą głupotkę medialną na karnego żółwika, brak nowych nagrań potraktuje jako nieodrobienie lekcji, kolejny cover jak ściaganie na sprawdzianie,a piosenki w stylu "Sexuality" jako zadanie wykonane na słaby dopuszczający, czyli 2- ;) ;) ;) ;)
Szkoda naszego czasu i kaski 8P
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Grzechu »

Marcin A. pisze:Czytał ktos felieton Chylińskiej w najnowszej "Machinie"? Wkurzyła mnie laska z tymi pytaniami do Giertycha. Widać-laska sama należała do tych uczniów,przez których nauczyciele nie spali po nocach... Błeeeeeeeeeeeeeee.
Ja czytalem. Duzo racji miala..
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Aro »

Kradła sekrety Coca-Coli, by sprzedać je Pepsi

Joya Williams, która kiedyś pracowała w Coca-Coli jako sekretarka, sprzedawała sekrety firmy jej największemu rywalowi - koncernowi PepsiCo. Kobiecie grozi do dziesięciu lat więzienia.


Williams, zatrudniona w siedzibie koncernu Coca-Coli w Atlancie, kradła tajne dokumenty i próbki testowanych produktów. Sekretarka przekazywała zdobyte materiały dwóm mężczyznom, którzy mieli sprzedać je Pepsi. Cenę ustalono na półtora miliona dolarów.

Do transakcji jednak nie doszło, a spisek został w porę wykryty. Joya Williams nie przyznała się do winy. Twierdziła, że zabierała dokumenty do domu, by udowodnić szefowi, że naprawdę angażuje się w swoją pracę. Ława przysięgłych nie uwierzyła w te tłumaczenia i uznała kobietę winną kradzieży tajemnic firmy. Na proces czekają jeszcze dwaj wspólnicy byłej sekretarki.
/Gazeta.pl/


Uff, jak dobrze, że to się jej nie udało. Za chwile mielibyśmy Cole i Pepsi prawie identyczne. Przecież one tak się od siebie róznią. :lol3:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Titter »

Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: grzechoo »

Wywiad z Delągiem "Mam nadzieję, że najlepsze lata są jeszcze przede mną..."
http://film.interia.pl/gwiazdy/gwiazda/ ... 612,867051
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: KrzysiekF »

Sara May pisze o Dodzie
Sara May ma ostatnio sporo zajęć, jednak nie zaniedbuje studiów. Jest w trakcie pisania pracy magisterskiej, której jedną z bohaterek będzie Doda.
Sara jest studentką wydziału kulturoznawstwa, a jej praca magisterska dotyczyć będzie show-biznesu i funkcjonowania artystów w mediach. W związku z tym pojawią się w niej nazwiska takich piosenkarek, jak: Edyta Górniak, Jennifer Lopez, Britney Spears, Doda, Mandaryna, Monika Brodka, czy Ania Dąbrowska.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Titter »

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Aro »

Uwazam, ze skoro bedzie cos prowadzic w TVP to nie powinna iść do konkurencyjnego programu. Wydali na nią kase, a ona teraz będzie podnosić oglądalność TVN-owi. Nie popieram jednak takiego zachowania. Przyjechala na nagranie programu do Krakowa, a tam okazalo sie, ze nie bedzie brala w nim udzialu. :?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: dorota »

Aro pisze:Uwazam, ze skoro bedzie cos prowadzic w TVP to nie powinna iść do konkurencyjnego programu. Wydali na nią kase, a ona teraz będzie podnosić oglądalność TVN-owi. Nie popieram jednak takiego zachowania. Przyjechala na nagranie programu do Krakowa, a tam okazalo sie, ze nie bedzie brala w nim udzialu. :?
to jest tzw. szołbiznes :) :hellobaby:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co ci ślina na język przyniesie

Post autor: Magda M »

Dwie nastolatki wyskoczyły z piątego piętra


Dwie 16-latki wyskoczyły w nocy z piątego piętra budynku w Szczecinie. Są w ciężkim stanie. Przewieziono je do szpitali.

Do zdarzenia doszło przed północą. Policję zawiadomił o tragedii anonimowy rozmówca. Jak się okazało dziewczęta wyskoczyły z ogólnodostępnego tarasu. Kiedy je znaleziono, były przytomne. Nie potrafiły wytłumaczyć, jakie były przyczyny skoku. Sprawę bada policja.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=1330c

Znowu! ;(
ODPOWIEDZ