Pytania

O wszystko :) Z wyjątkiem rozmów o Edycie.

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Pytania

Post autor: blacktoxic666 »

Pierwsza myśl: żaden mężczyzna nie wypowiada się w tak zawoalowany, wieloznaczny sposob 8)

A tak poważnie, myślę że prawidłowo interpretujesz, poza jednym detalem (tzn wg mnie) - piszesz, że oni chcą ze sobą być, więc dlaczego otwiera jej drogę na inny związek? Logiczne jest, że ją unieszczęśliwia taką odpowiedzią, chyba że on nie chce być z tą kobietą i w oględny sposób ją spławia.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Pytania

Post autor: pijej1 »

Co wy chłopcy :PP Chodzi o życie pełnią życia :P czyli full of life!!! Dziewczyna chce być z kimś kto zauważył ze ona tylko egzystuje, nie ma udziału w życiu i nie czerpie z niego garściami :P
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Pytania

Post autor: DAAMI »

blacktoxic666 pisze:Pierwsza myśl: żaden mężczyzna nie wypowiada się w tak zawoalowany, wieloznaczny sposob 8)

A tak poważnie, myślę że prawidłowo interpretujesz, poza jednym detalem (tzn wg mnie) - piszesz, że oni chcą ze sobą być, więc dlaczego otwiera jej drogę na inny związek? Logiczne jest, że ją unieszczęśliwia taką odpowiedzią, chyba że on nie chce być z tą kobietą i w oględny sposób ją spławia.
Dlaczego otwiera Jej drogę na inny związek ? Tego właśnie nie wiem, mi także się wydaje, że On Ją spławia. Dał Jej do zrozumienia w delikatny sposób, że nic między nimi nie będzie i niech nie robi sobie zbędnych nadziei .

-- Dodano: 4 paź 2012, o 09:50 --
pijej1 pisze:Co wy chłopcy :PP Chodzi o życie pełnią życia :P czyli full of life!!! Dziewczyna chce być z kimś kto zauważył ze ona tylko egzystuje, nie ma udziału w życiu i nie czerpie z niego garściami :P
No właśnie dobrze napisałeś "chce być" więc czemu On (wg. mnie) nie chce z Nią być ? Mi się wydaje, że On daje Jej kosza, ze nie jest Nią zainteresowany. Ja tak bym zinterpretował tą wypowiedź ale nie wiem czy dobrze.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Pytania

Post autor: blacktoxic666 »

DAAMI pisze:
blacktoxic666 pisze:Pierwsza myśl: żaden mężczyzna nie wypowiada się w tak zawoalowany, wieloznaczny sposob 8)

A tak poważnie, myślę że prawidłowo interpretujesz, poza jednym detalem (tzn wg mnie) - piszesz, że oni chcą ze sobą być, więc dlaczego otwiera jej drogę na inny związek? Logiczne jest, że ją unieszczęśliwia taką odpowiedzią, chyba że on nie chce być z tą kobietą i w oględny sposób ją spławia.
Dlaczego otwiera Jej drogę na inny związek ? Tego właśnie nie wiem, mi także się wydaje, że On Ją spławia. Dał Jej do zrozumienia w delikatny sposób, że nic między nimi nie będzie i niech nie robi sobie zbędnych nadziei .

-- Dodano: 4 paź 2012, o 09:50 --


Pomroczność jasna ustąpiła miejsca racjonalnemu myśleniu :PP
On jej nie otwiera drogi na inny związek, tylko zostawia sobie furtkę, jakby wszystkie inne "żyjące pełnią życia" akurat nie miały dla niego czasu. Wtedy zawsze może się zwrócić do zapatrzonej w niego dziewczyny. A że niczego nie deklarował, po kilku godzinach może powiedzieć "to jednak nie to, przepraszam" ;(
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pytania

Post autor: Paulik24 »

Proszę dobrych ludzi o pomoc... Możecie mi przynajmniej mniej więcej wyjaśnić co mogę napisać na stronę A4 odnośnie pytania:
"opisz wybrany przez siebie paradygmat na podstawie działań jakiejś partii politycznej w Polsce"

Wystarczy mi jakaś wskazówka dzięki której będę wiedziała o czym mogę się rozpisać. Bo nie ogarniam pytania ;(
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Pytania

Post autor: Matiz99 »

:shock: Wybrany przez siebie w sensie dowolny? Ale paradygmat jakiej dziedziny? Musi podlegać wpływom danej partii więc co? - gospodarka? :ha: O ile gospodarka ma paradygmaty 8P Dla mnie to polecenie nie jest dobrze sprecyzowane. Nie mam pojęcia :niewiem: Może ten co to wymyślił założył że np. ustawę można nazwać paradygmatem więc ja bym opisał daną ustawę uchwaloną przez daną partię polityczną ale pewnie nie o to chodzi :niewiem:
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pytania

Post autor: Paulik24 »

No dowolny, jaki chcę. Chyba obojętne jakiej dziedziny. Nie mam pojęcia :< A Na poniedziałek mam to umieć na zaliczenie. Może ktoś będzie wiedział o co chodzi. To moja jedyna deska ratunku
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Pytania

Post autor: DAAMI »

blacktoxic666 pisze: Pomroczność jasna ustąpiła miejsca racjonalnemu myśleniu :PP
On jej nie otwiera drogi na inny związek, tylko zostawia sobie furtkę, jakby wszystkie inne "żyjące pełnią życia" akurat nie miały dla niego czasu. Wtedy zawsze może się zwrócić do zapatrzonej w niego dziewczyny. A że niczego nie deklarował, po kilku godzinach może powiedzieć "to jednak nie to, przepraszam" ;(
czyli jednak źle to napisałem, gdyż do tej pory uznawałem tak ja Ty na początku. Więc mogę stwierdzić i napisać, że Ona jest dla Niego taką "ostatnią deską ratunku" , że jeśli coś się nie powiedzie to On ma zawsze do kogo wrócić (do kobiety w Niego zapatrzonej) ?
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Pytania

Post autor: Matiz99 »

Ja za cholerę nie mogę znaleźć dziedziny naukowej będącej pod wpływem partii politycznych...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Pytania

Post autor: DeathlySilence »

PSL - rolnictwo.

Google nie gryzie.

Miłej lektury (wymienione 4 paradygmaty - wybierz jeden i skonfrontuj go z polityką PSLu):
http://www.wne.sggw.pl/czasopisma/pdf/R ... z2_s62.pdf
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pytania

Post autor: Paulik24 »

Dzięki... Nie wiedziałam nawet jak tego szukać :)

a....... który z tych 4 mam wybrać ? ;(
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Pytania

Post autor: Mona. »

Mała prośba - czy ktoś potrafiłby "wyciągnąć" jakoś z tej strony piosenkę i wstawić do pobrania? Przycisk play jest po lewo od tytułu, obok ikonki serca. Proszę :d

Sky Ferreira - Sad Dream
http://hypem.com/track/1qf1c/Sky+Ferreira+-+Sad+Dream


Adik już mi pomógł, więc prośba nieaktualna :)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Pytania

Post autor: baker »

Kochani,

zwracam się do Was z uprzejmą prośbą, ponieważ tylko tutaj nigdy mi nie odmówiono pomocy :)

Jak mogę ściągnąć ten filmik z youtuba?

http://www.youtube.com/watch?v=hdt392ln ... ure=relmfu

Bardzo będę wdzięczna za rady.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pytania

Post autor: BAdam »

Spróbuj z tej strony:
http://www.flvto.com/
Awatar użytkownika
Vers988
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 26 lip 2009, 20:00

Re: Pytania

Post autor: Vers988 »

Polecam tę stronę: http://keepvid.com/
ODPOWIEDZ