Grey's Anatomy

Dla fanów serialu.

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

A co tu tak cicho?? :>

Jak Wam się podoba 6 sezon??
Według mnie jest spoko... strasznie trudno było mi przebrnąć przez pierwsze 4 odcinki, a potem z górki.....
Nie chce za dużo zdradzać...... dla tych (czyt. Aro) którzy ogladają w TV

[spoiler] Co wy na to, że Derek jest dyrektorem?? Kolejne to nowa/stara miłość Owen'a. Świetna jest.... Sloan to koniec z Lexie jakoś mi sie nie chce wierzyć... ta cała sprawa z córką :lol3: szkoda mi go było.... Izz odeszła :szok:
Bailey :hahaha: zakochała się :D no może to tylko zauroczenie :d
Torres yehhhh uwielbiam te lesbijki... są genialne...... ospa... :hahaha:
Richard to była sprawa....
Najbardziej podobał mi sie odcinek z retrospekcjami.... i tym całym nauczaniem.... wszyscy byli świetni... poznaliśmy matkę Mer.... oraz Bailey :szok: jak ona wyglądała :hahaha: To chyba na tyle
[/spoiler]

A wy co na to??
Vanity - jednak puścili 5 serię na Polsacie :d

Jak wasze odczucia po 5 sezonie?? :>
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ania3 »

Ja wciąż z uwielbieniem oglądam ten serial, a teksty z niego wymiatają. Moje dwa ulubione z tej serii to:

"People call me the Natzi and it's not because my ice-blue eyes":P - Mirandy drugi to z ostatniego odcinka "your heart lives in your vagina " :-D Autorstwo niby przypada Mer... Lubię płynność tego serialu choć przyznam szczerze, że jeszcze nie płakałam w tej serii a to już 17 odcinek się zbliża:)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Grey's Anatomy

Post autor: vanity »

Joan pisze:Vanity - jednak puścili 5 serię na Polsacie
Bardzo się cieszę, oczywiście oglądam. Zdarza mi się pominąć niektóre odcinki z uwagi na mus bycia w pracy w tym czasie. Ale jak znam Polsat zapewne mi powtórzą serię(powtórki też zawsze oglądam - jeśli mogę). Już miałam pisać, że jutro stracę pierwszy odcinek z powodu bycia w pracy, ale widzę, że jutro nie ma!!! O kurczątko!!!! Zmienili dni projekcji, czy też wyjątkowa sobota z uwagi na F1?

Ps. Nie wiem co będzie dalej, a nawet jeśli gdzieś przeczytałam spoiler, to i tak zapomniałam czego się z niego dowiedziałam. W każdym razie wypadek George'a mną wstrząsną. Izzie uwielbiam, ale chyba wiem co z nią będzie dalej :)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Grey's Anatomy

Post autor: loveedyta »

Ten serial chyba nigdy mi się nie znudzi, ostatnio oglądam po kilka odcinków naraz :wink2: Kończę właśnie 5 sezon :wink2:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Wojtuś »

Ja uwielbiam Chirurgów i oczywiście na bierząco oglądam sezon 6, który jak zwykle mnie nie zawiódł.
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Seba0305 »

A ja ostatnio się totalnie w to wkręciłem i pooglądałem 5 sezonów + 16 z szóstego :P Mega ;D
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Grey's Anatomy

Post autor: witcher »

Bez dwóch zdań serial wszechczasów :)
6 sezon robi wrażenie - po dość nijakim 5 wreszcie wrócili do dawnej formy :)
Po obejrzeniu "Friendsów" myślałem, że nic nie jest już w stanie mnie tak wciągnac. A jednak :ha:
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ania3 »

Obejrzyjcie ostatnie dwa odcinki serii 6, niektóre sceny zasługują na bardzo dobrej jakości chusteczki higieniczne, trzyma w napięciu, że aż brzuch boli, do polowy 2 odcinka akcja biegnie tak, że nie jesteś w stanie się skupić, powyrzynali prawie pół szpitala...naprawdę dobry :) polecam:)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

OMG
Teraz rozumiem o co chodziło Ani z zarzynaniem... :shock: ... dziś obejrzałam moje serialowe zaległości....

Dwa ostatnie odcinki zasługują na miano jednych z najlepszych w serialu.... super pomysł...
Spoilery
Super.... początek ciekawy Mer w ciąży... szkoda, że poroniła. Ale to ten stres, ale jak już jestem przy niej to gra aktorka podczas "śmieci" Derek'a genialna... aż łzy w oczach miałam...
Cała ta sytuacja - tyle trupów.. :shock:
Miranda - uwielbiałam ją. Po tym odcinku uwielbiam ją bardziej... jej związek kwietnie... panika genialna....
Lexi - to suka... ehhhh
Arizona i Callie - uwielbiam je.. może być ciekawe gdy będą miały dziecko
No cóż chyba nic więcej nie powiem i tak pewnie połowa przeczyta, więc za duzo nie pisze :)
Cristina i Owen - sama nie wiem.... już wole aby on był z tą blond (nigdy nie pamiętam jak sie nazywa)


Ahhh uwielbiam GA czekam na 7 serię....
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Grey's Anatomy

Post autor: witcher »

Właśnie obejrzałem zakończenie sezonu. Powiem tylko tyle: jak zwykle stanęli na wysokości zadania, naprawdę godne tego serialu (choć myślę, że słowo 'serial' brzmi tutaj jakoś tak nie na miejscu - bo to jest naprawdę coś więcej :) ).
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Grey's Anatomy

Post autor: loveedyta »

2 ostatnie odcinki - Mistrzostwo świata!! :D Czekam z niecierpliwością na 7 sezon.
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: joannaee »

Uwielbiam! Lepszy serial to tylko "Friends" :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Może to nie ten temat ale sprawa była poruszana o PP czy ktoś nadal ogląda??
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Marrcino »

hmmm ostatnie dwa odcinki trzymały w napięciu, ale niektóre sceny były przerysowane, jak np wrzaski rozpaczy dr Bejli :P i inne ckliwe dialogi, miałem ochotę te łzawe części przewinąć :P
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Grey's Anatomy

Post autor: witcher »

[SPOILERY] Właśnie skończyłem 7 sezon. Ostatni odcinek - najlepszy w całej serii. Bardzo stonowany, wyważony, a jednocześnie tak pełen emocjonujących zwrotów w życiu bohaterów... Jestem pod wrażeniem. O ile cały sezon był gorszy niż poprzedni, to zakończenie naprawdę godne tego serialu. Taka się zrobiła depresyjna atmosfera, że wręcz mi się udzieliła - a to chyba najlepiej świadczy o serialu, jeśli tak mocno potrafi wpływać na widza.
Żal mi Kareva. Trzymam kciuki za Meredith i Dereka. Nie umiem zrozumieć Cristiny, nawet biorąc pod uwagę jej charakter.
Nie wytrzymam do września! 8P
ODPOWIEDZ