Grey's Anatomy

Dla fanów serialu.

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Grey's Anatomy

Post autor: witcher »

SPOILER

Właśnie obejrzałem przedostatni odcinek. Powiem tyle: to nie będzie Hunt.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Grey's Anatomy

Post autor: dorota »

witcher pisze:
Właśnie obejrzałem przedostatni odcinek. Powiem tyle: to nie będzie Hunt.

Lexie??????????? :roll:
Awatar użytkownika
D4m14N^^
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:37
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: zachodniopomorskie :)

Re: Grey's Anatomy

Post autor: D4m14N^^ »

Oby nie Lexie. :)
witcher pisze: Właśnie obejrzałem przedostatni odcinek. Powiem tyle: to nie będzie Hunt.
A można wiedzieć, gdzie ? :-D
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Grey's Anatomy

Post autor: BAdam »

Widze, że jest tu trochę fanów tego serialu :-D Tydzień chorowałem i musiałem leżeć w łóżku, więć aby sobie umilić czas obejrzałem na kinomaniak.tv 6,7,8 sezon. Kurcze juz nie mogę sie doczekać następnego sezonu. Znalazłem w necie troche informacji dotyczącyh odcinków w 9 sezonie :hellobaby:
1. Będzie niewielki przeskok czasowy. 9. sezon zacznie się 2-3 miesiące po katastrofie samolotu. Zobaczymy, jak mają się bohaterowie i co się u nich zmieniło. Dopiero w 2. odcinku dowiemy się, co działo się w międzyczasie, wrócimy do momentu katastrofy.


2. Będzie więcej śmierci. Czy razem z Lexie umrze Mark? To możliwe. Eric Dane pojawi się w 9. sezonie, ale to nie znaczy, że przeżył katastrofę. Shonda mówi, że będzie więcej ofiar. Na pewno przeżyją Meredith, Derek i Cristina, nie wiadomo natomiast, co z Arizoną.


3. Niektórzy lekarze opuszczą Seattle Grace. Niektórzy lekarze odejdą ze szpitala i katastrofa samolotu tych planów nie zmieni. W 9. sezonie zobaczymy więcej niż jednego lekarza pracującego poza Seatlle Grace, w innym szpitalu. Gdzie? W jaki sposób twórcy chcą te historie pogodzić? Tego na razie nikt nie zdradza oczywiście.


4. Jak lekarze sobie poradzą z katastrofą? Kiedy zobaczymy znów bohaterów, nie będą cierpieć na system stresu pourazowego, jak po strzelaninie. Są silniejsi, lepiej sobie radzą z tragediami niż wtedy. Co nie zmienia faktu, że nie wsiądą w najbliższym czasie do samolotu. A Meredith łatwo sobie nie poradzi ze śmiercią siostry.


5. Kontuzja ręki Dereka. W 9. serii "Chirurgów" zobaczymy, jak czuje się lekarz, który nie może wykonywać operacji. Derek będzie się zmagał z kontuzją ręki i okaże się, że jest silnym, wręcz heroicznym człowiekiem.

6. Odejście Marka nie będzie łatwe. "Mark jest nauczycielem dla Jacksona, jest najlepszym przyjacielem Dereka i Callie, ojcem Sofii. To będzie ogromna strata dla wszystkich i nie chcę jej umniejszać" – powiedziała Shonda w wywiadzie dla THR, potwierdzając niejako przypuszczenia, że Mark umrze.


7. Mimo wszystko to nie będzie mroczny sezon. Głównym tematem sezonu będzie romans. Przede wszystkim oglądać będziemy wątek Cristiny i Owena, którzy najprawdopodobniej wrócą do siebie w ciągu sezonu. Nie będzie to ani łatwe, ani nie odbędzie się błyskawicznie, ale w końcu do siebie wrócą.


8. Powróci Loretta Devine. Nominowana do Emmy Loretta Devine powróci w 9. sezonie "Grey’s Anatomy" jako Adele. Shonda nie chciała niestety mówić o innych gwiazdach gościnnych, które zobaczymy, zwłaszcza nowych, jak Gaius Charles czy Camilla Luddington.


9. A co z April? W 1. odcinku nowej serii April znów będzie w szpitalu Seattle Grace, po dwóch miesiącach nieobecności. Ale będzie to zupełnie inna April, bardziej pewna siebie.


10. Jak będzie miał się Alex? Alex nie będzie teraz w najlepszym stanie. To jego miejsce zajęła Arizona w samolocie i on będzie czuł się winny. Czy to znaczy, że Arizona zginęła? Tego oczywiście Shonda nie zdradza, ale można się domyślać, że coś się jednak jej stało.


"Chirurdzy" wracają z 9. sezonem 27 września.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Grey's Anatomy

Post autor: paulina_17 »

Chirurdzy to w tej chwili dla mnie najlepszy serial zagraniczny.
choć muszę przyznać, że wcześniejsze sezony były ciekawsze niż obecny, szkoda mi wielu postaci, które odeszły ( Sloan ;( , Burke, Addison czy Lexie), no ten serial już nie jest taki sam, ale wciąż jest bardzo dobry :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Aro »

22 stycznia premiera najnowszego sezonu w Polsce (kanał FOXlife).
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Grey's Anatomy

Post autor: dorota »

jak zwykle Polska jest w plecy...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Aro »

Bez przesady. Przed laty byś miała ze 2 lata po premierze, a teraz ponad 4 miesiące. Takie "Żywe trupy" FOX pokazuje 19 godzin po premierze w USA. :PP
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Grey's Anatomy

Post autor: paulina_17 »

jejku dlaczego 13. odcinek 10. sezonu będzie dopiero pod koniec lutego?!!!
nie rozumiem dlaczego zrobili tak długą przerwę :(

jeszcze tak ciekawie zakończył się 12....
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Głupota robić ponad 2 miesięczną przerwę pomiędzy odcinkami w środku sezonu. Może to tylko zaszkodzić oglądalności nowego odcinka. Przyznam, że sezon 9 i 10 oglądam już z przyzwyczajenia, ale faktycznie odcinek 12 zakończył się tak, że chce się więcej - zakochałam się w coverze z odcinka :) http://www.youtube.com/watch?v=XUY7MiKBMco
Smuci mnie trochę odejście Sandry bez niej to już nic nie będzie takie same, chociaż w ost. odcinkach jej postać jest dziwna. Jestem ciekawa jak wykluczą ją z serialu.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Aro »

Przypominam, że są tacy którzy są dopiero przed oficjalną polską premierą. :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Grey's Anatomy

Post autor: dorota »

Aro pisze:rzypominam, że są tacy którzy są dopiero przed oficjalną polską premierą. :)
to niech 'tacy' zasłonią uszy i oczy, tym nic nie powiemy :lol3: :lol3: :lol3: 8) :flirt4:
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Grey's Anatomy

Post autor: witcher »

Joan pisze:Głupota robić ponad 2 miesięczną przerwę pomiędzy odcinkami w środku sezonu. Może to tylko zaszkodzić oglądalności nowego odcinka.
Mnie to akurat cieszy. Dwa miesiące przerwy to cena tego, że do tej pory odcinki były co tydzień, regularnie. W poprzednich sezonach było inaczej. Na każdy kolejny trzeba było czekać kilka tygodni. Strasznie mnie to denerwowało. Rozwiązanie, w którym mamy jedną dłuższą przerwę a potem wszystkie odcinki co tydzień aż do finału bardziej mnie przekonuje.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Blur »

Taka jest teraz polityka serialowa (nie dotyczy to tylko chirurgów) by podzielić sezon na dwie części. Uważam, że to jest niezłe rozwiązanie.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Grey's Anatomy

Post autor: paulina_17 »

Uwaga SPOILER!
ale za to jaki!!!

W 10. sezonie powróci Burke! Bardzo się cieszę, bo lubię jego postać :)
Mam nadzieję, że będą razem z Cristiną.
ODPOWIEDZ