Mam talent

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Mam talent

Post autor: tonya2 »

Fajny odcinek dziś był :)
Kamil Bednarek jest rewelacyjny. Podaje stronkę na której znajdziecie promomixy nowej płyty : http://fenixmusic.pl/starguardmuffin/
Są świetni, o ile ktoś lubi taka muzykę :P

Co do odcinka w przyszłym odcinku to porażka. Nie ma tam nikogo, kto mógłby być w finale...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Mam talent

Post autor: Michael »

Kamil Bednarek jest po prostu rewelacyjny! :-) Uwielbiam jego barwę głosu i mógłbym go słuchać bez końca mimo, że muzyka reggae to niekoniecznie moja bajka. Uważam, że to najlepszy wokal tej edycji! 8).

UDS wydaje się być też dobrym wyborem. Jedyna grupa taneczna, która przyciągnęła moją uwagę w tej edycji.
No i dziecko nam się wczoraj rozpłakało na wizji :?, co powinno dać producentom do myślenia, aby podwyższyć dolną granicę wiekową uczestników kolejnej edycji do przynajmniej 15-16 lat.

Trzymam kciuki za Kamila w finale :).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam talent

Post autor: B@r »

Michael pisze: No i dziecko nam się wczoraj rozpłakało na wizji :?, co powinno dać producentom do myślenia, aby podwyższyć dolną granicę wiekową uczestników kolejnej edycji do przynajmniej 15-16 lat.
Nie mogą. To jest format i regulamin oraz zasady muszą być takie same jak w oryginale. :P
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Mam talent

Post autor: Niekonwencjonalny »

Cieszę się, że Kamil Bednarek zajął pierwsze miejsce, ale jednocześnie szkoda, że Adam Machalica nie przeszedł dalej. Moim zdaniem ten odcinek powinni pomieszać z tym w przyszłym tygodniu, bo o ile wczoraj było kilku ciekawych osób - w przyszłym chyba nie ma nikogo...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Mam talent

Post autor: monia80 »

szkoda ,ze Adam Machalica nie przeszedł był bardzo orginalny i fenomenalny w tym co robi a tych wokalistów to juz jest przesyt.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: angela2311 »

Rzeczywiście Bednarek świetny, ale jest jeszcze Piotr Lisiecki w finale i teraz po prostu nie wiem kogo wybrać..
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Mam talent

Post autor: tonya2 »

angela2311 pisze:Rzeczywiście Bednarek świetny, ale jest jeszcze Piotr Lisiecki w finale i teraz po prostu nie wiem kogo wybrać..
lepszego :D
Tak w ogóle to w finale są sami wokaliści praktycznie, więc to nic innego jak Idol :D
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Mam talent

Post autor: perła6 »

Kamil był superrr. ! Sami świetni wokaliści w tej edycje. !
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Mam talent

Post autor: Cypix »

tonya2 pisze:
angela2311 pisze:Rzeczywiście Bednarek świetny, ale jest jeszcze Piotr Lisiecki w finale i teraz po prostu nie wiem kogo wybrać..
lepszego :D
Tak w ogóle to w finale są sami wokaliści praktycznie, więc to nic innego jak Idol :D

No wlasnie! Koniec z tym cyrkiem TVN, Top Model, U can Dance... Wykupic wkoncu X-Factor i basta :!: Edyta bedzie iedealna jurorka!!! A Cheryl Cole pieknie sie w tym programie wypromowala... i to z nowa muzyka...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Mam talent

Post autor: Virtual Tom »

Cypix pisze:Wykupic wkoncu X-Factor i basta :!: Edyta bedzie iedealna jurorka!!! A Cheryl Cole pieknie sie w tym programie wypromowala... i to z nowa muzyka...
To samo sobie pomyślałem :d dodajmy, że włoska, czy duńska edycja także wypromowała gwiazdy tamtejszych rynków muzycznych.
Formula X-Factor jest idealna, a potencjalnym wokalistom pozostaje dzisiaj jedyne "Szansa na sukces" :hihi: więc idą do "Mam talent".
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam talent

Post autor: Dobi »

"Mam talent": Mistrzowie karaoke

Ciekawy artykuł o wokalistach z "Mam talent" :-) Szczególnie dwa pierwsze akapity o Annie Gogoli.
Interia.pl pisze: Gogola w "Mam talent" brawurowo wykonywała przeboje AC/DC i Janis Joplin. Agnieszka Chylińska była tak zachwycona i poruszona talentem dziewczyny, że całowała ją po stopach na oczach sześciu milionów telewidzów. "Mowę mi odebrało" - wtórował Kuba Wojewódzki, a rozemocjonowana Małgorzata Foremniak wskoczyła nawet na jurorski stół, co - jak przypuszczam - miało podkreślać jej podziw dla Gogoli.

Minął rok. Ania Gogola postanowiła o sobie przypomnieć. Wraz z zespołem nagrała piosenkę, a do tej piosenki sprawili sobie nawet teledysk. Mowa o remizowym utworze "Ktoś taki jak ty". Dzieło tak żenujące i obciachowe, że aż zostało zgłoszone do krajowych eliminacji do Eurowizji. Rozdźwięk między zachwytami nad talentem Gogoli a jej twórczością jest ogromny.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: fanusia_anka »

Sabina Jeszka i Piotr Lisiecki najlepsi są!
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Mam talent

Post autor: lila14 »

Jak dla mnie to Kamil Bednarek i Sabina Jeszka... Ale to tylko moje zdanie... ;D
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Mam talent

Post autor: Fan17 »

Ja także za Sabiną :)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: strzalka21 »

Hmmm nom i po występie Sabiny Jeszki, czekałem na jej występ, niestety jestem zawiedzony, dlaczego wszyscy biorą się za śpiewanie hitów, poniżając sobie przy tym drastycznie tonacje utworu, nie wiem czy All by myself śpiewane przez Celine, I will always love you przez Withney czy chociażby To nie ja miałoby taki wydźwięk, gdy śpiewanoby je z obniżoną tonacją o np. 2 nuty??? Nie ma warunków, wybieramy inny utwór....
Zaśpiewała poprawnie, nic poza tym...
Sabina podobała mi się na castingu śpiewając piosenkę Destiny Childs, to jej klimaty.... :wink:
ODPOWIEDZ