Tylko nas dwoje

Just The Two Of Us

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: betka »

no nie do końca...
w JOŚ-iu uczestnicy jednak lepiej śpiewali, jury bez porównania ( na niekorzyść ND ), Edyta nie pokazywała się w strojach z sex shopu i nie biła pejczem Rudiego....
No i JOŚ był pierwszy, chociaż faktycznie też beznadziejny- ale trochę mniej :)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 1:07 przez betka, łącznie zmieniany 1 raz.
Tkk_Bolly
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Tkk_Bolly »

Wow widzę, że każdy fan Edyty ogląda ten program co mnie bardoz cieszy :-D Oczywiście klapki na oczach oglądamy i myślimy co napisac złego o Dodzie i o Paulli :wink:
Poziom wykonań tu jest o wiele wyższy niż w Josiu, bo tu mocno nadrabia nauczyciel.

I nie sądzicie, że takiej gwiazdorskiej edycji Josia to nie było?
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: betka »

nie:)
osobiście widziałam skróty- (więcej sobie tego nie zrobię) i nie można tego nazwać oglądaniem.
Poza tym nie sądzę, żeby fani Edyty czekali na okazję, żeby się pośmiać z Dody czy kogokolwiek- trochę to śmieszne.
Awatar użytkownika
loveEdyzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 26 sie 2009, 12:44
Ulubiony album: Perła/EKG
Ulubiona piosenka: Dotyk/ Linger/TCN
Lokalizacja: z Innej Galaktyki

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: loveEdyzia »

Tkk_Bolly pisze:Wow widzę, że każdy fan Edyty ogląda ten program co mnie bardoz cieszy
no nie każdy :) ja obejrzałam tylko 1. odcinek i spasowałam. Chałtura na miarę światową jak dla mnie :PP
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: strzalka21 »

Chyba wy sami nakręcacie tą sytuacji dowalenia Edycie przed Dodę......
Myślę, że Doda już pewnie nic nie powie o Edycie, z drugiej strony ma ją w du....ie, a głupia też nie jest, więc problem tkwi tutaj na forum....

A poza tym ja ten program oglądam jedynie dla Paulli, co raz więcej okazuję, co raz bardziej mnie zaskakuję....
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: homerowa »

Program dla mnie beznadzeiejny i ogladalam dwa odcini, trzeciego juz nie mama ochoty. Sprawa Dody i Edyty mnie nie obchodzi, Paulli nie lubie, a poziom artystyczny jest zbyt niski zeby to ogladac. Poza tym zamiast sluchac durnych wypowiedzi jury wole sluchac pani Santor i Dody jak spiewaja.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: surferman »

homerowa pisze:Program dla mnie beznadzeiejny i ogladalam dwa odcini, trzeciego juz nie mama ochoty. Sprawa Dody i Edyty mnie nie obchodzi, Paulli nie lubie, a poziom artystyczny jest zbyt niski zeby to ogladac. Poza tym zamiast sluchac durnych wypowiedzi jury wole sluchac pani Santor i Dody jak spiewaja.
poziom jest nie niższy niż w twoim ulubionym programie jak oni śpiewają
z tą różnicą, że tam Edytka miała swoje 5 minut a tu swoją szansę ma Doda
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: homerowa »

surferman pisze:
homerowa pisze:Program dla mnie beznadzeiejny i ogladalam dwa odcini, trzeciego juz nie mama ochoty. Sprawa Dody i Edyty mnie nie obchodzi, Paulli nie lubie, a poziom artystyczny jest zbyt niski zeby to ogladac. Poza tym zamiast sluchac durnych wypowiedzi jury wole sluchac pani Santor i Dody jak spiewaja.
poziom jest nie niższy niż w twoim ulubionym programie jak oni śpiewają
z tą różnicą, że tam Edytka miała swoje 5 minut a tu swoją szansę ma Doda
A dlaczego uwazasz ze Jos byl moim ulubionym programem. Przyznam ze nie ogladalam zadnego odcinka w calosci, bo mieszkajac za granica to nie takie proste. Ale ogadalam wystepy Edyty ktore znalazlam w internecie. I to mi wystarczylo, a poziom no coz ale spieajace "gwiazdy" niektore nie poinny wogole dotykac spiewania. Przyklad Kochanek czy Ewa Wachowicz (moze bylaby lepsza ale ma nie pasujaca druga polowe czyli nauczyciela).

Wiec nie wnioskuj ze JOS byl moim ulubionym programem. A co do Dody to procz wypowiedzi o Edzi to ja lubie; poza tym uwazam ze cale to zamieszanie jest zrobione przez media.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Maya »

Paulla się wypowiedziała o swoich stylizacjach, potwierdziła, że są inspirowane gwiazdami z zachodu i podsumowała że "jak zżynać to z najlepszych" Nie wiem czy to jest jakieś jej motto życiowe czy co... 8P Ona już chyba nic nie potrafi sama stworzyć. No i zgadza się bo Edyta zalicza sie do najlepszych.

Źródło:http://www.plejada.pl/3,31697,wideo,,16 ... tykul.html

A ostatniego odcinka programu nie ogladałam bo jak przełączyłam na reklamie i zobaczyłam stylizację Dody to mnie aż odrzuciło. :shock:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Wojtuś »

Program chociaż nienajwyższych lotów to jednak oglądałem dla Kasi Cerekwickiej, która poprostu w każdej piosence dawała czadu. Byłem dzisiaj pewien, że Kasia przejdzie do finału a tu niespodzianka! Niestety strasznie się zawiodłem na gustach telewidzów, chociaż podobno o gustach się nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Kamille.g »

A ktoś może zdac relacje z tego odcinka?
Bo ja tego nie oglądałam :-p
Byłabym wdzięczna.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Mona. »

Awatar użytkownika
Malwina;-D
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:28
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: WsZyStKiE
Lokalizacja: Poznań

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Malwina;-D »

Mnie się wcale ten program nie podobał od samego początku aż do końca.
Najbardziej "bolało" mnie to ,że z programu odpadają osoby, które nawet potrafiły śpiewać a zostawały te którym to kompletnie nie wychodziło.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Flux »

To był jednak uroczo żenujący program :D Obejrzałem jakieś 3 odcinki, ale to tylko ze względu na Małgorzatę Ostrowską, która dawała czadu aż miło. Frąckowiak i Santor jeszcze trzymały poziom, choć zdawały się same nie wiedzieć, co tam robią. Przesłodka Pyza i jej cukier sypiący się spomiędzy wyszczerzanych zębów, wyjątkowo rzeczowa (jak na siebie) Doda w kiczowatych strojach i porażki takie jak Karolak (że też on musiał prowadzić konferansjerkę na jubileuszu Edyty...), Kupicha czy Iwan. Dobrze, że zdjęli to z anteny a przez żałobę narodową czy coś nawet skrócili całość o 2 odcinki chyba. Uffff....

Ach, jeszcze mi się przypomniał Jacek Wójcicki. Wielki głos, wprost proporcjonalnie odwrotny do wzrostu :)
ODPOWIEDZ