Dariusz Krupa

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

Skoro jesteśmy przy mądrościach i moim ulubionym temacie... używki. :wink:

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.

Grzegorz Turnau - Naprawdę nie dzieje się NIC

Powtórzę i tu, a niech będzie po raz TRZECI.

Edyta wyjęła swój ulubiony oręż.
Prasa brukowa i edytowe wtyki tam już sieją PROPAGANDĘ.

BRAWO EDYTA BRAWO

Zamiast SIAĆ DRZEWA siejesz WIATR... w Twoim stylu, tak TRZYMAJ.

Ja będę miał ostatecznie UBAW z tego CYRKU, ludzie swoje na językach, TY poczujesz swoją "WYŻSZOŚĆ" (chwilowo), małe ZWYCIĘSTWO, ale WOJNĘ ostatecznie PRZEGRASZ i moja w tym głowa i ręka.

POKÓJ SIOSTRO. :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

Coś czuję, że wsadzisz tę głowę w piasek, gdy poznamy wyrok sądu.
Z drugiej strony, zapewne doczekamy się apelacji uzasadnionej wpływem nienawistnej diwy na sędziego, wiernego prenumeratora Faktu...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Flux »

Kochani, szykujcie popcorn, klawiatury i prenumeratę Faktu czy SE. Show must go on 8)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

Wyrok sądu mnie nie interesuje i o niego się nie martwię. Dariusz K. za swoje przewinienie dostanie tyle na ile zasłuży. Jak za dużo, ma prawo się od tego odwołać. Jak za mało, RODZINA ofiary ma prawo się odwołać.

Moja uwaga jest skoncentrowana na wojence Darek - Edyta, która będzie miała wiele odsłon.

Proszę Państwa, przygotujmy sobie popcorn, bo to będzie niezłe WIDOWISKO o ile Edyta się nie POPAMIĘTA.

DAREK, tonący brzytwy się chwyta, ze względu na Allana z początku będzie delikatny, ale to od EDYTY zależy, czy przerwie SWOJE działania.

DAREK chce wywalczyć swoją postawą dostęp, spotkania z Allanem, nawet gdy będzie odsiadywał wyrok.
EDYTA chce dzięki odsiadce Darka ostatecznie wyeliminować GO z życia Allana. Spełnienie Jej zołzowatych MARZEŃ.

ALLAN, to ON jest tu NAJWAŻNIEJSZY.
Nie RODZINA ofiary EDYTO. nie TY i nie DAREK i wasze GIERKI.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

To naturalna kolej rzeczy, że prawa rodzicielskie po czymś takim podlegają weryfikacji.
W zasadzie automatycznie, jeśli uprawomocni się prawdopodobny wyrok skazujący.
I to nie wina Edyty, a kwestia ustawy.
Także argumenty o jej parciu na odebranie Darkowi dziecka nie są w pełni logiczne. Po uznaniu wyroku zgodnego z wnioskiem prokuratury, sprawa sama nabierze biegu. A Edyta, znajoma mec. Piotra, raczej to wie.

I chciałbym zobaczyć ten "wywiad". Póki co, widzę jedno zdanie rzekomo autorstwa Edyty.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dariusz Krupa

Post autor: endeven »

http://muzyka.onet.pl/pop/wojewodzki-br ... ing/z0erxr

Co My tak naprawdę wiemy w temacie relacji Edyta - Allan - Darek?
Strzępy oskarżeń jednej i drugiej strony plus parę newsów plotkarskich. To chyba za mało, by ten skomplikowany temat upraszczać i wysnuwać daleko idące wnioski. Chyba zaczynamy być gorsi niż redaktorzy kolorowej prasy w swoich opiniach, przyjmowaniu stron i ocenianiu ich rodzicielskiej roli.

Taka refleksja.
Przydałoby się trochę spokoju.

Poszedłem po rozum i przypomniałem sobie, że tak naprawdę nie interesuje mnie temat Górniak - Krupa, ani Allan. To nie moje życie.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Dariusz Krupa

Post autor: lena7 »

endeven pisze:tak naprawdę nie interesuje mnie temat Górniak - Krupa, ani Allan.
Niestety Gorniak zawsze uwazala, ze spoleczenstwo musi byc informowane o ich relacjach i ze wszyscy sie tym interesuja. Zapewne to kolorowa prasa, ktora miala swoj rozkwit w tych samych latach co Edyta zakorzenila w niej takie przekonanie.
endeven pisze:Co My tak naprawdę wiemy w temacie relacji Edyta - Allan - Darek?
Mysle, ze przyjdzie taki czas i za kilka(nascie) lat - chcac niechcac - poznamy szczegolowa relacje z pierwszej reki czyli od Allana.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

prawda jest taka,że my nie wiemy, co tam się dzieje między nimi, Edytą i Darkiem i wcale bym się nie zdziwiła, gdybyśmy wszyscy byli daleko od prawdy...... 8)

może Darek to wzór ojca walczący z niezrównoważoną byłą żoną? może Edyta ma rację chroniąc / izolując Allana od złego ojca? :roll:

who knows?
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

A może Allan to tak naprawdę dziecko Kwaśniewskiego?
Who knows :hellobaby:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

buhaha,ważne, że podobne do Edyty ..... :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Piter »

DeathlySilence pisze: 3. Tak, rodzina da radę się z tego podnieść. Dostała odpowiednie wsparcie psychologiczne, pomoc ze strony SPRAWCY wypadku, jak i Jego rodziny oraz Jego skruchę, łzy i słowo 'przepraszam'.
Skąd w Tobie tyle pewności Ds.? Jakby Dariusz K. swoim przepraszam, adwokatami, którzy powiedzą mu, co i w jakim kontekście ma powiedzieć, kiedy zapłakać i jak zaintonować, swoją odbytą karą miał zdolność uleczania. To, co się dzieje z rodziną, i to, co dzieje się wokół Dariusza K., to dwie osobne sprawy.

-- Dodano: 18 mar 2015, o 21:04 --
DeathlySilence pisze:Droga Edyto.
To potyczka już tylko pomiędzy TOBĄ a Darkiem - Allana SAMA w to wciągasz, zasłaniasz się DOBREM dziecka. Masz ku temu słuszność, ale dopiero teraz to dostrzegasz, kiedy JEST to TOBIE na RĘKE?!
HIPOKRYZJA!!!
Ds, jakoś kilka postów powyżej pisałeś o domniemaniu niewinności w kontekście Dariusza K., a tu sam sobie dopowiedziałeś, że Edyta na pewno wypowiedziała te słowa. Przytoczone przez wiarygodne gazety.

-- Dodano: 18 mar 2015, o 21:17 --
DeathlySilence pisze:
Frytka pisze:Nie zapominacie przypadkiem, że w tym wypadku zginęła kobieta? Niektórzy z was stawiają Krupę niemal w roli ofiary. Ja mam go w du.pie i bardziej interesuje mnie to, czy rodzina ofiary da radę się z tego podnieść i coś sensownego ze sobą zrobić.
Tym wpisem PRZEGRAŁAŚ, przegrali również CI co Ciebie zalajkowali -> endeven • LaFidelite • weroniuka • MacLean
To i ja przyłączę się do przegranych. Gwoli wyjaśnienia, nie mam nic przeciwko Twojemu postrzegania świata. Jest szlachetne i piękne (nie ironizuję). Niestety nie podzielam go.
Prawdopodobnie w całej tej dyskusji chodzi o to, jak postrzegamy Edytę i Darka. Jestem w stanie uwierzyć w ciemną stronę skorpionicy. Problem polega na tym, że pewien obrazek Darka też układa mi się w głowie. Nie chodzi mi tu o wyświęcenie żadnej ze stron, ani pochylanie się nad nią - nie mam takiej potrzeby.
Wracając do meritum sprawy, od którego się w tym temacie ucieka, tak jak nie pochwalam wywlekania brudów przez Edytę, tak samo neguję oświadczenie Dariusza. Z tą różnicą, że on swój głupi czyn tłumaczy wpływem byłej żony na swoją psychikę, stawia siebie w roli ofiary swojej ex, chce tym samym zrodzić współczucie, że nie naćpał się od tak sobie i wsiadł za kółko, tylko naćpał się, bo miał powód. Podobnie z niektórymi gwałcicielami, nie gwałcą, bo są zboczeni, gwałcą, bo ofiara kusi. Wina jest rozłożona na więcej niż jedną osobę, która popełnia przestępstwo.
To też sprawia, że Darek w moich oczach traci wszystko. Nie mam nawet współczucia. Mam go tam, gdzie Frytka napisała. (Tu Mist może wrzucić jakąś swoją jednowymiarową złośliwość) I prawdę mówiąc jakąś satysfakcję by mi sprawiło, gdyby przegrał wszystko, stoczył się i wpadł do rynsztoku. Jakoś tak źle mu życzę.

-- Dodano: 18 mar 2015, o 21:21 --
MacLean pisze:Cóż, to kraj w którym tzw. konwencja antyprzemocowa budzi niechęć nawet wśród kobiet.
W takim kraju zawsze znajdzie się frakcja populacji, usiłująca scedować odpowiedzialność za czyny faceta na kobietę, jednocześnie uznając tego faceta za jednostkę uprzywilejowaną naturalnie 8P
Wychodzi na to, że on może atakować, a jak ona zaatakuje, to jest krzyk i wrzawa.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Mist »

piter pisze: I prawdę mówiąc jakąś satysfakcję by mi sprawiło, gdyby przegrał wszystko, stoczył się i wpadł do rynsztoku. Jakoś tak źle mu zycze.
Bo to ze kogos juz zabil Ci nie wystarczy..... Wow

Pozwole sobie zacytowac pewnego autora z bogata wiedza w pewnej dziedzinie...

"Kiedy przeciętny odbiorca słyszy termin „psychopata”, ma przed oczami Hannibala Lectera. Gdy tematem zajmują się psychologowie, mamy wtedy na myśli szczególną podgrupę społeczeństwa o pewnym zespole cech osobowości. Te cechy to bezwzględność, nieodczuwanie strachu, chłód. To umiejętność działania pod presją, nie uginanie się wobec okoliczności. Jaki jeszcze jest psychopata? To również czar i charyzma, a jednocześnie niezdolność do odczuwania empatii i brak sumienia"
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Piter »

Mist pisze:Bo to ze kogos juz zabil Ci nie wystarczy..... Wow
Nie widzę, aby go to specjalnie przejęło. Chodzi raczej o potencjalne więzienie, brak kasy, fur i szmat.

-- Dodano: 18 mar 2015, o 22:53 --
Mist pisze:"Kiedy przeciętny odbiorca słyszy termin „psychopata”, ma przed oczami Hannibala Lectera. Gdy tematem zajmują się psychologowie, mamy wtedy na myśli szczególną podgrupę społeczeństwa o pewnym zespole cech osobowości. Te cechy to bezwzględność, nieodczuwanie strachu, chłód. To umiejętność działania pod presją, nie uginanie się wobec okoliczności. Jaki jeszcze jest psychopata? To również czar i charyzma, a jednocześnie niezdolność do odczuwania empatii i brak sumienia"
O kim to?
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

Na fali ostatnich wydarzeń - katastrofa lotnicza w Alpach.

Zaburzenia psychiczne pilota, a depresja Krupy.

Pan Pilot - Darek K. (150:1)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

Chłopie, miej litość.
Czemu nie napiszesz: Stalin - Darek K. (circa 60 mln:1)?
Pewnych przypadków się nie porównuje...
ODPOWIEDZ