Maja Sablewska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maja Sablewska

Post autor: sexuality »

"To nie tak jak myślisz", "Co tylko chcesz" też nie należy. Jakby nie było Maja przywróciła Edycie blask, na którym właśnie teraz Edyta przysłowiowo "jedzie". Fakt, że wygasa on z dnia na dzień nikogo nie dziwi. Jestem pewna, że gdyby Majka była do chwili obecnej przy Edycie kwestie promocyjne płyty "MY" wyglądałyby zupełnie inaczej.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Maja Sablewska

Post autor: karen »

sexuality pisze:". Jestem pewna, że gdyby Majka była do chwili obecnej przy Edycie kwestie promocyjne płyty "MY" wyglądałyby zupełnie inaczej.
Że wiecej usatwek byłoby w fakcie?
Nie mam nic do Majki,ale cóż ona niby wielkiegi dla Edyty uczyniła?
Jubileusz, taniec z gwiazdami- bez Majki by to było na 100%
Rozśmieszył mnie kiedyś wywiad z Mają w jakimś radiu-wspominała wszystkie gwiazdy z którymi pracowała-min Kasie Kowalską i stwierdziła ze Kasia nie zrobiła kariery bo jest taka wycofana, trzyma się z boku-nawet wyrażnie nad tym ubolewała bo jak powiedziała lubi Kasie... ciekawe czy biedna Majeczka wie-ile płyt sprzedała Kasia, i ile koncertów gra rocznie ( w samym 2012 ok 100) ... z tego łatwo wywioskować czym dla Majki jest "kariera" i "bycie gwiazdą" Pewnie według Majki Nosowska czy Dąbrowska też nie zrobiły kariery....!! ustawki, fakty , życia na gorąco, pokazy mody itp- noo to biorąc te czynniki pod uwage Majka jest mega gwiazdą- wszędzie gdzie się da lansuje się z kochasiem, o wszystkim z checią informuje prase itp.. Mega gwiazda normalnie....
Nie ,Majka nie była dobrym wyborem jako managerka-moze jako stylistka tak (chociaz ptrząc na nią ostatnio trzeba się cieszyć ze nie jest)- ale nie profesjonalna managerka....
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Maja Sablewska

Post autor: niuto »

Sam nie wiem co sądzić o Mai, ale jakby nie patrzeć okres, w którym Edyta współpracowała z Mają był bardzo dobry dla jej kariery. TzG i jubileusz pewnie i tak doszłyby do skutku, ale przede wszystkim doszło do ocieplenia wizerunku Edyty, mniej było głupich wypowiedzi Edyty w brukowcach i na portalach plotkarskich, no i TT rzeczywiście odniosło spory sukces, a za promocją tego singla stała jeszcze Maja.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Maja Sablewska

Post autor: dorota »

Prawda jest taka, że nikt do końca nie wie, o co im poszło i co tam się stało między nimi :niewiem: .

Nie przeceniałabym roli Mai w karierze Edyty, jednakże biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy i zarazem ostatni "prawdziwy" agent Edyty to W.Kubiak (o ironio losu), każde profesjonalne podejście do kariery Edyty kogoś z jej 'zaufanego kręgu' zasługuje na pozytywną wzmiankę... 8)

-- Dodano: 24 paź 2013, o 19:16 --

przez przypadek włączyłam Maję w jej nowym programie o ciuchach, ależ ona teraz kiepsko wygląda ....
zaczęła szaleć z botoksem co widać :shock: :roll: :strach:
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Maja Sablewska

Post autor: Marecki »

(...) Wiecie jak jest ze mną – ja, jeśli mogę, to wyjmuję swoje serce i kładę na talerzu. Ale nie będę tego robiła na siłę, bo już raz to zrobiłam, w przypadku współpracy z Edytą na przykład i to się nie udało. Im więcej dawałam, tym więcej dostawałam po dupie. Nie chcę tego więcej.
z wywiadu http://ka-vox.blog.pl/2013/11/26/jesli- ... sablewska/
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Maja Sablewska

Post autor: Virtual Tom »

Spróbowałem po raz kolejny obejrzeć program Sablewskiej.

Tego się nie da oglądać! Jedyna Dorota Wróblewska miała odwagę otwarcie powiedzieć, że Sablewska robi tym kobietom krzywdę!

Program jest nieetyczny, a sama Saba i jej "atelier" to kpina dla każdego średnio inteligentnego człowieka.

Baran jaki jest każdy widzi.

Dla odważnych:

-> Sablewkiej sposób na modę
Ostatnio zmieniony 04 maja 2014, 21:16 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Maja Sablewska

Post autor: ediva »

Sablewska to bóstwo - te kobiety ze łzami w oczach przychodzą przed oblicze Ma(ry)i i proszą o uratowanie im życia. Co też Maja czyni, nakładając im kolejne warstwy ubrań i makijażu oraz zapewniając je o ich wyjątkowości 8P Maja jedyną nadzieją Matki Polki. Sablewska na prezydenta! :lol3:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Maja Sablewska

Post autor: weroniuka »

Może i Maja ma sporo wad, ale czeba jej przyznać, że prowadzi świetne rozmowy w swoim programie. Oto przykład:

Uczestniczka: "Ja dopiero zdałam sobie sprawę, że moja mama miała 73 lata, jak zmarła, kiedy zobaczyłam na grobie datę."
Maja: "Jak to zobaczyłaś?"

http://player.pl/programy-online/sablew ... 22623.html
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Maja Sablewska

Post autor: Virtual Tom »

weroniuka pisze:Może i Maja ma sporo wad, ale czeba jej przyznać, że prowadzi świetne rozmowy w swoim programie. Oto przykład:

Uczestniczka: "Ja dopiero zdałam sobie sprawę, że moja mama miała 73 lata, jak zmarła, kiedy zobaczyłam na grobie datę."
Maja: "Jak to zobaczyłaś?"

http://player.pl/programy-online/sablew ... 22623.html
:buahaha: :hahaha: :placzka: :niedlaczego:

Baran będzie baranem! :hahaha:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maja Sablewska

Post autor: Dobi »

Gdyby ktoś chciał sobie poprawić humor :ha: -> Stare zdjęcia polskich celebrytów
ODPOWIEDZ