TYBET - spotkanie z Rinpoche!

OCH TEATR WARSZAWA - 8.10

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

TYBET - spotkanie z Rinpoche!

Post autor: KrzysiekF »

Zapraszamy na pokaz filmu poświęconego życiu i postaci Gharena Rinpoche, pt. "Dla dobra wszystkich istot" oraz na spotkanie z bohaterem filmu, samym Rinpoche.

Garchen Rinpoche jest nauczycielem w linii Drikung Kagju buddyzmu tybetańskiego. Urodził się w 1937 roku w Tybecie. Po inwazji Chin na Tybet w 1959 roku został internowany i przez 20 lat przebywał w obozie pracy. Po wyjściu z obozu Garchen Rinpoche zaangażował się w proces odbudowy klasztorów i przywrócenia nauk buddyjskich we wschodnim Tybecie.

W 1997 roku przybył do USA i rozpoczął nauczanie ludzi z Zachodu. Niezmordowanie podróżuje po całym świecie udzielając inicjacji i wygłaszając nauki nauk, inspirując swoim przykładem oraz wielką życzliwością. Jego nauczanie jest głęboko zakorzenione w tradycji buddyzmu tybetańskiego, lecz życzliwość i dobroć, które z niego promieniują, poruszają wszystkich tych, którzy go spotkają - niezależnie od ich wyznania czy pochodzenia.

Cierpienia spowodowały, że Garchen Rinpoche uczynił miłującą dobroć oraz współczucie esencją swoich nauk, upatrując w nich lekarstwa, którym dzieli się z wszystkimi.
Organizuje ktoś może grupowe wyjście ? Myślę, że Forum powinno przejąć nauki od Divy i również w tym uczestniczyć!

INFO : http://www.ochteatr.com.pl/tybet-rinpoche

Po projekcji filmu teatr zapowiada spotkanie z bohaterem filmu.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: TYBET - spotkanie z Rinpoche! - OCH TEATR WARSZAWA - 8.1

Post autor: Kopaneek »

Idę, co by winy odkupić. :swieca:
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: TYBET - spotkanie z Rinpoche! - OCH TEATR WARSZAWA - 8.1

Post autor: Nat. »

czemu nie, mogę się wybrać
ODPOWIEDZ