Reklamy

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Reklamy

Post autor: Cypix »

A czy jest coś wspanialszego od reklamy... Cisowianki :wink: Kapturek po prostu jest cool :!: Dla mnie reklama roku, chyba najlepiej pomyślana i doskonale wyprodukowana -"Reczpospolita" :!:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Reklamy

Post autor: vanity »

Cypix pisze:A czy jest coś wspanialszego od reklamy... Cisowianki Wink
szczerze mówiąc są lepsze reklamy wód mineralnych

[ Dodano: 2005-07-30, 21:30 ]
nie oglądam zachodnich stacji więc pewnie późno to pooglądałam ale pooglądałam. właśnie widziałam reklamę Pepsi z J Lo Beyonce i Beckhamem. ha ha ha jaka zabawna :? . dawno się tak nie uśmiałam :? . a potem żyg...ęłam. z rozpaczy. Pepsi niech zmieni agencję.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Marek »

KRRiT wstrzymała reklamę Heyah
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zakazała emisji spotu reklamowego Heyah - Czerwony Kapturek.
Więcej:
http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=293313

i po czerwonym kapturku :roll:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Aro »

Debilne uzasadnienie :!: Jedna z najlepszych reklam ostatnio i zdjęta, a własciewie zmieniona bo pojawia się teraz beznadziejna okrojona wersja.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reklamy

Post autor: kinga »

Boże, nienormalni ludzie :!: To byla najlepsza reklama jaką dotąd widzialam. "Dzieci boją sie tej reklamy (...) " - nic glupszego już nie mogli wymyslic :lol: :lol: :lol: To może przesunąć kapturka na godzinę 23?? :roll: Brak słów po prostu :?


--------------------------
Jakis czas później :wink:

Buahahaha, widzialam ta nową wersję :lol: Świetnie z tego wybrnęli :P Skoro to przez dzieci nie mogli jej puszczać, to przeciez takie dzieci nie umieja jeszcze czytać, więc wprowadzili napisy :lol: I dodali (piiiiii...) :lol: Polak potrafi, super! :D

Tylko nie podoba mi się glos Kapturka na końcu, zmienili chyba żeby byl bardziej zrozumialy ale teraz już nie jest taki zabawny...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Reklamy

Post autor: vanity »

no właśnie to na końcu było najlepsze. trzeba było się wsłuchać aby dokładnie usłyszeć no i jaki zarąbisty efekt był tej gadki. eeeehhh szkoda że zmienili tę końcówkę na wyraźną....

a samo uzasadnienie trochę mnie dziwi. strasznie prostackie. takie że tak powiem na siłę bo nic innego nie mogli wymyśleć.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklamy

Post autor: Dobi »

Tak więc jeden wniosek. Głosujmy na Platformę Obywatelską. Jesli dojdzie do władzy zlikwiduje KRRiT i będzie spokój :D

Wersja okrojona jest beznadziejna. Dobrze że chociaż nie ocenzurowali łapki która zapowiada reklamę.

[ Dodano: 2005-08-17, 20:07 ]
Uwaga w telewzji pojawiła się nowa reklama Heyah z serii "Nie Umiemy Opowiadać Bajek"!
Nie widziałem niestety całej, wiem tylko, że na końcu owieczka mówi "W Krakowie jestem spalona..." :grin:

[ Dodano: 2005-08-17, 20:26 ]
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę:
http://www.heyah.pl/spoty_heyah
Jest tam też reklama z Szewczykiem Dratewką!

:grin:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Aro »

Kolejna fajna moim zdaniem reklama pojawiła się ostatnio w telewizji. Zwie się ona "Przerwa" i widzimy w niej rudowłosą nauczycielkę pełniącą dyżur na korytarzu szkolnym podczas przerwy. Nauczycielka ta rozmawia sobie spokojnie przez komórke i nagle wydziera się na rozrabiające dzieciaki: "JA CI SIĘ PONAWYDURNIAM JEDEN Z DRUGIIIIIM!!!!" (patrz mój podpis). Uważam, ze bardzo fajny pomysł na reklamę. :lol: :roll:

Można ją zobaczyć bez ściągania tu http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.d ... wereklamy2

Reklame ściągnąc można tu http://rapidshare.de/files/8282509/simp ... a.wmv.html (4,07 MB)

Oczywiście jak jest reklama, nauczycielka i takie zachowanie to zaraz oprotestować reklamę musi Związek Nauczycielstwa Polskiego. Więcej tu http://wirtualnemedia.pl/document.php?id=476237
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Reklamy

Post autor: vanity »

ArO pisze:Oczywiście jak jest reklama, nauczycielka i takie zachowanie to zaraz oprotestować reklamę musi Związek Nauczycielstwa Polskiego. Więcej tu
to było do przewidzenia. choć nie od dziś wiadomo że w szkołach uczą nauczyciele i... potwory :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Marek »

Zniknęła reklama z wrzeszczącą nauczycielką
Reklama telefonii komórkowej, w której nauczycielka wrzeszczy na uczniów, zniknęła wczoraj z telewizyjnych kanałów.
Poinformowała rzeczniczka Związku Nauczycielstwa Polskiego (ZNP) Lidia Jastrzębska. Zdjęcie reklamy z powodu "sprzeciwu części środowiska nauczycielskiego" potwierdzili przedstawiciele zlecającego reklamę Polkomtel SA.

Przeciwko przedstawieniu w reklamie telefonii komórkowej wizerunku krzyczącej na dzieci nauczycielki ZNP zaprotestował w końcu listopada. Według Związku, reklama ta jest krzywdząca dla całego środowiska i upowszechnia nieprawdziwy wizerunek nauczycieli.

Jak wynika wspólnego komunikatu ZNP i Polkomtela, będącego operatorem telefonii komórkowej Plus GSM, pod wpływem protestu organizacji nauczycielskiej operator zgodził się zakończyć nadawanie reklamy.

"W omawianym spocie posłużono się jedynie żartem sytuacyjnym, typowym dla reklamy. Biorąc jednak pod uwagę niezadowolenie części środowiska nauczycielskiego wywołane tym przekazem i jej sprzeciw wobec emisji, operator postanowił zakończyć kampanię reklamową przed terminem" - głosi wspólny komunikat ZNP i Polkomtel SA.

Jak napisano, "operator wyraził także ubolewanie, jeśli z powodu przekazu zawartego w reklamie niektórzy przedstawiciele środowiska nauczycielskiego poczuli się urażeni i dotknięci w swej zawodowej dumie".

Wstrzymana reklama sieci telefonii komórkowej przedstawia nauczycielkę, która pełniąc dyżur na szkolnym korytarzu, w czasie przerwy rozmawia przez telefon. W pewnej chwili przerywa rozmowę, wrzeszczy na rozrabiających uczniów, po czym powraca do spokojnej pogawędki przez komórkę.
>>wirtualne media

P.s. i bardzo dobrze, nie lubiłem tej reklamy :!: :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Reklamy

Post autor: vanity »

polski nauczyciel i bez tej reklamy ma złą opinię, choć spotkałam kilkoro zajefajnych w swoim życiu :D :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Reklamy

Post autor: Estratos »

A Plus GSM sie cieszy, jest darmowa reklama w mediach.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Marek »

Tak samo było w przypadku Heya i Czerwonego Kapturka, wszyscy mówili o tym że reklama zniknęła z TV, robiąc tym samym reklame Heya jednak tym razem darmową :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Reklamy

Post autor: Estratos »

obie te reklamy byly znakomite.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Reklamy

Post autor: Marek »

...rzecz gustu
ODPOWIEDZ