WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Sprzedam, kupię, wymienię.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: vanity »

Mist pisze:Gratuluje zdrowego podejscia!
no powiedzmy - mojego podejścia. sa osoby które kupowały/kupują gazetę dla zdjęcia przy horoskopie i absolutnie nie zamierzam się z tego nabijać. ja po prostu wielką fanką nigdy nie byłam, kupowałam płyty bo mi się podobały. i podobały mi się tak samo jak np Whitneyki. różnica między moją przeszłością a teraźniejszością jest tylko taka że teraz mam net, jakoś znalazłam to forum i już się na nim zadomowiłam.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: grzechoo »

Mist pisze:
Chyba wiele osob ma tutaj ponad 20 lat. Ja sama mam 25. Edyte sledze od 10 lat! i mi nie przechodzi. Myslalam, ze z tego wyrosne...ale nie. (...)
Czy takie zachowanie to fascynacja sama muzyka? U2 tez lubie, ale mnie nie obchodzi co robia,kim sa prywatnie, po prostu kupuje plyte i juz.

Czy ktos potrafi mi odpowiedziec dlaczego tak jest???????????????
Ja sam zadawałem sobie takie pytanie nie raz i odpowiedzi nie znam. Edyta uzależnia. Mnie przede wszystkim interesuje jej muzyka. U mnie zaczeło się w 1994 roku jak w TV była powtórka Sopotu, telewizor sobie grał, przechodziłem przez pokój,a tu patrzę jakas dziewczyna śpiewa, śpiewa pięknie. Wtedy po raz pierwszy ją usłyszałem i wtedy zamiast To nie ja byłam Ewą, słyszałem To nie ja byłam mewą (jakos do tego to nie ja skradłam niebo mi pasowało - niebo i ptak). I tak to się prosze Państwa wszystko zaczęło :grin:
Zaczęło i trwa po dzień dzisiejszy. Co do wycinków prasowych - kolekcja nadal jest, ale teraz raz kiedyś coś wytnę.
Także magnetyzm Edzi działa, trudne to zajwisko do wytłumaczenia, bo i fascynacje mogą przechodzić. To jest uzależnienie, dobrze mi z nim, nie zamierzam iść na odwyk :D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: loveedyta »

Ja jestem zainteresowana kupnem wszelkich materiałów o Edycie, proszę o kontakt na meila [email protected] i dzięki każdemu kto napisze, jeśli ktos ma do sprzedania jej autograf to zapraszam=)) :D
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Pusiex »

Również jestem zainteresowana kupnem wszelkich materiałów o Edi :) Proszę o kontakt na PW lub na GG.
Cindy
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2006, 19:44
Ulubiony album: P.Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hymn Dąbrowskiego
Lokalizacja: Białystok

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Cindy »

A gdzie można kupić tą rumiankową hernatkę którą Pani Edytka pije przed koncertami???

A ja mam myszke z Pania Edytą, taka podświetlaną i na niej Pani jest, rodzice mi kupili na gwiazdkę i bardzo się z tego cieszę, bo mam Pania na biórku :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: vanity »

Cindy pisze:A gdzie można kupić tą rumiankową hernatkę którą Pani Edytka pije przed koncertami???

to specjany gatunek rumianku "Cannabis indica", spotykany jedynie w wybranych sklepach.... 8)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: monia80 »

nieaktualne
ODPOWIEDZ