SKINY DO GG

Sprzedam, kupię, wymienię.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: SKINY DO GG

Post autor: kinga »

Mariusz, dziękuję bardzo :!: Jest piekna :grin: Tylko brakuje mi tam takiego krzyżyka, żeby móc to zminimalizować :smile:

PS. A co to jest Power gg i jak się to instaluje?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: SKINY DO GG

Post autor: Magda M »

Power gg to taka fajna odmiana gg dla osób z rodzenstwem :P tzn mozesz równoczesnie miec np 2 gg włączone równoczesnie. Poza tym power gg ma rózne wtyczki np Inwigilator - i polega to - tzn ma to na tym polegac tylko ja tego nie umiem rozpracowac - a wiec polega on na tym ze powinnas widziec kiedy dana osoba jest niewidoczna a kiedy tak na prawde niedostepna ;) Jest jeszcze taka opcja któa pokazuje ci ze ma cie na liscie jakas osoba któraej ty u siebie na liscie nie masz.. Tzn nie do konca.. to jest tak ze jesli ta własnie osoba zrobi sie dostepna to ci sie wyswietli :Nieznajomy jest dostepny... no ale dalej nie wiesz kim jest nieznajomy... ogolnie jak dla mnie power gg jest troche niedopracowany zwłaszcza jesli chodzi o ten inwigilator....

A instaluje sie go tak samo jak gg - ścigasz go z jakies stronki i instalujesz... :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: SKINY DO GG

Post autor: kinga »

magdamiecz pisze:powinnas widziec kiedy dana osoba jest niewidoczna a kiedy tak na prawde niedostepna ;)
Aaaa, szprytne :P

Dzięki Madzia :grin:
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: SKINY DO GG

Post autor: mancia »

powinnas widziec kiedy dana osoba jest niewidoczna a kiedy tak na prawde niedostepna ;)
"Czy można zobaczyć czy dana osoba na GG/power GG się ukrywa ?

Niestety (chociaż może na szczęście) nie można tego ujrzeć nawet za pomocą wtyczki Inwigator."
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: SKINY DO GG

Post autor: Magda M »

mancia pisze:Niestety (chociaż może na szczęście) nie można tego ujrzeć nawet za pomocą wtyczki Inwigator
przeprowadzalismy rózne doswiadczenia i wywiady srodkowiskowe i doszlismy do takich wnioskow.... tylko nie jestemy ich pewni ale raczej sie zgadzają... jezeli ty właczasz swoje gg to osoby lktóre sa niewidoczne i miłay właczone swoej gg jeszcze przed tobą to nie zobaczysz czy oni sa niewidoczni czy nie, ale jesli oni ukryja sie po tym jak ty juz właczysz swoje gg to wtedy ty powinnas to zobaczyc... aha - i niestety jest taki mankament ze jesli ktos ma opis to tez jest pokazany jakby był niewidoczny... :?: nie kumam tego własnie... na to chyba jest jakis sposób zeby to rozpracowac ale ja nie wiem jaki... tu chyba jakies wzgledy ma tez połaczenie p2p... ale nie wiem na bank...

pozdrówki :)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: SKINY DO GG

Post autor: Marek »

Mariusz dzieki :)

Możesz napisac jak sie robi takie skiny ?
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SKINY DO GG

Post autor: Kasia »

Już skin miałam kilka ni. Ale mi sie najbardziej podoba taki zielony z soptu (chyba) Edi w czarnej sukience. :) I Platyne wtedy za Perłe dostała.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: SKINY DO GG

Post autor: Robik »

Kasia pisze:Już skin miałam kilka ni. Ale mi sie najbardziej podoba taki zielony z soptu (chyba) Edi w czarnej sukience. :) I Platyne wtedy za Perłe dostała.
Nie wiedziałem, że Edyta otrzymała platynową płytę za "Perłę" :shock: . To ile ostatecznie sprzedano sztuk tej płyty :?:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SKINY DO GG

Post autor: Kasia »

NO włąśnie nie wiem czy sie nie machnłam. D Miałam napisać "chyba". Takczy siak dostała tam jakiś kolor. :D

Zaraz sprawdze.

[ Dodano: 25-06-2005, 11:18 ]
NO więc to nawet w sopocie nie było tylko wOpolu. :DDD i... otrzymała... nie wiem. Nie moge wejść na strone... :roll: Ale chyba jakąś nagrode. Tak więc tamten post wyzej jest namieszany tak jak nie jeden chyba z wczorajszego wieczora.

Zdjęcie skina: Obrazek , z tej imprezy. To chyba Ci co sie lepiej znaja mogąpowiedzieć co tam było.A ja przepraszam zanamiszanie. Post tam,ten był pisany o 1.10. :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: SKINY DO GG

Post autor: Marek »

Edyta w Opolu 2002 dostała złotą płyte za 35 tys sprzedanych albumów. Nie wiem ile do tej pory sprzedano sztuk ale na pewno nie dostała jeszcze platyny za Perłe.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SKINY DO GG

Post autor: Kasia »

dzięki, Marek, za wyjaśnienie. :)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: SKINY DO GG

Post autor: mancia »

Marek pisze:Edyta w Opolu 2002 dostała złotą płyte za 35 tys sprzedanych albumów. Nie wiem ile do tej pory sprzedano sztuk ale na pewno nie dostała jeszcze platyny za Perłe.

Heheh za 35 tys. czy 17, 5 tys bo to była podwójna i tak liczono ,że jeden egzemplarz to 2 sprzedane płyty??????????
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: SKINY DO GG

Post autor: Kasia »

Wydaje mi sie że nie. Bo mimo że to było 2 in 1 to na tych dwuch płytach były różne piosenki i liczyć sie powinno jako jedna. Więc chyba tak było.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: SKINY DO GG

Post autor: Marek »

mancia pisze:
Marek pisze:Edyta w Opolu 2002 dostała złotą płyte za 35 tys sprzedanych albumów. Nie wiem ile do tej pory sprzedano sztuk ale na pewno nie dostała jeszcze platyny za Perłe.

Heheh za 35 tys. czy 17, 5 tys bo to była podwójna i tak liczono ,że jeden egzemplarz to 2 sprzedane płyty??????????
dokładnie nie wiem ale raczej chyba nie. Album stanowi całość jako 2 płyty, a wiadomo że nie można kupić Perły białej albo czarnej w sklepie ;)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: SKINY DO GG

Post autor: mancia »

dokładnie nie wiem ale raczej chyba nie. Album stanowi całość jako 2 płyty, a wiadomo że nie można kupić Perły białej albo czarnej w sklepie ;)
Niop wiem ale też wiem ,że tak liczono ,żeby przyznawać złote i platynowe płyty bo słabo się sprzedawały

Tak pytam bo może rzeczywiście sprzedała 35 tys sztul( a policzyli jako 70 tys),. Pytam bo kiedys w Teleexpressie było że Edyta tuz po premierze sprzedała już 50 tys płyt, a to chodziło o 25 tys

Zresztą często o tym pisali np. "Rz" i we " Wprost"
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ