Nowa super strona o Edytce ! :)

http://www.edyta-gorniak.pl/

Miejsce na umieszcznie linków ciekawych witryn w sieci.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Marek »

Trochę to niebezpieczne jeżeli Edyta miałaby przejąć forum, jedno już zamknęła więc ma już wprawę w tym ;) Znowu bylibyśmy wysiedleńcami i trzeba byłoby szukać kolejnego serwera i zakładać forum od nowa :o A tak do póki forum jest w rękach Fanów to będzie istnieć zapewne dłużej, na przeszkodzie jest tylko kwestia finansowa. Jednak poradziliśmy sobie teraz /w tym roku/ więc za rok w składkach chyba też damy radę :-) Jeżeli Edyta chce się dołożyć do serwera to nie widzę przeszkód :P :d
Pozdro.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Przyjęło się tak, że przy stronach oficjalnych artystów, są też i oficjalne fora - teraz często zamykane - z racji tego, że forum nasze byłoby dużą konkurencją dla oficjalnego
logiczne. no ale z tego wnikałoby że gwieździe nie zależy na oficjalnym. bo niby czemu oficjalne miałoby się czegokolwiek obawiać? chyba że jest cenzura, wtedy fani mają dość i zakładają alternatywę. jakoś niewydaje mi się, aby ludzie mieli bez powodu ignorować oficjalne.
Marek pisze:Trochę to niebezpieczne jeżeli Edyta miałaby przejąć forum, jedno już zamknęła więc ma już wprawę w tym ;) Znowu bylibyśmy wysiedleńcami i trzeba byłoby szukać kolejnego serwera i zakładać forum od nowa
nie widzę w tym sensu, Edyta zakłada kaganiec, ludzie mają dość i odchodzą, zakładają nowe i w ten sposób i tak robią (mówią) co chcą tylko pod innym http. jedynie tylko odsuwa krytykę w inne miejsce, które i tak będzie odrzuconym znane, i do którego dołączą nowi, bo tego w necie się nie da ukryć.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Aro »

Po co własciwie o tym dyskutowac jeśli do niczego nie doszło? Mozemy pogadać o Tusku jak o prezydencie tylko po co? :P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: DeathlySilence »

Tom pisze:Przede wszystkim chciałem zaznaczyć, zę miało to miejsce przed zrzutką na serwer.
Przepraszam, a co to za argument. Zrzutka, czy nie - handlowaliście forum - ludźmi bez ich wiedzy. Forum te ma długą historie, nikt nie jest jego właścicielem, więc o takich poczynaniach łaskawie moglibyście wspomnieć.
Razi mnie fakt, że czekaliście na odzew Edyty, o Nas zapominając...co z tego jeśli Edyta zgodziłaby się, a my zostalibyśmy o tym fakcie poinformowani - na ankiete już byłoby za późno...a nawet jeśli to w 'eufori' wiadomo jaki byłby jej wynik.

ArO dlatego, żeby o naszym istnieniu nie decydowały rozmowy na wyższym szczeblu.

Zrzucając się na forum było jasne, że nikt dzięki temu nie uzyska przywilejów...a więc kiedy wcześniej składaliście się na domene itp. obowiązywała ta sama zasada. Wniosek - jesteście Adminami, nie Panami.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Aro »

Ja napiszę tylko, ze Pawz nie zgodził się na oddanie forum bez wiedzy użytkowników. Mowa tu o drugiej propozycji, czyli tej Robsona. Nie wiem czy to dokładnie powiedział Robsonowi (ze bez wiedzy uzytkownikow nic nie zrobi), ale pytał i mnie i Estiego o zdanie i zgodnie powiedzielismy, ze bez wiedzy wszystkich my na cos takiego na jego miejscu nie zgodzilibysmy sie.
mozgu
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: mozgu »

Aukcja domeny

A wystarczyłaby odrobina profesjonalizmu ze strony D. Krupy :roll:

Może nowy właściciel będzie mieć więcej cierpliwości lub będzie działać na własną rękę :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Estratos »

kupno domeny i naciaganie prawowitych wlascicieli do jej odkupienia jest po prostu oszustwem, myslales, ze da sie zarobic czy co?

Gdyby Edyta Gorniak wytoczyla sprawe firmie, ktora na jej nazwisku chce zarobic poprzez handel domena na pewno by wygrala.
mozgu
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: mozgu »

Tak Ci Twój adwokat powiedział? :wink2:

Najpierw case study, później się wypowiadaj :-)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Estratos »

ma do tego prawo z art. 23 KC, nie ma sie co oszukiwac, wszyscy dobrze wiedza po co domena została wykupiona.
Justa
The story so far
The story so far
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2005, 10:41
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Justa »

dobrze stoi - juz za 200 zł
a jeszcze 12 dni do konca i ktoś będzie miał
domena ta jest intuicyjna, unikalna, doskonale znana setkom tysięcy fanów Edyty Górniak w Polsce i gwarantuje sukces komercyjny oraz finansowy.
mozgu
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: mozgu »

Michal pisze:ma do tego prawo z art. 23 KC, nie ma sie co oszukiwac, wszyscy dobrze wiedza po co domena została wykupiona.
Więc na pewno wiesz, że takie roszczenia ze strony w tym przypadku Edyty miałyby podstawę prawną, gdyby domena nie miała myślnika oraz (od niedawna) była zarejestrowana z użyciem konwersji nazwy domeny na Unicode (polskie znaki w nazwie domeny) - a w momencie rejestracji domeny edyta-gorniak.pl taka możliwość już była. Znaczy to tyle, że domena edyta-gorniak.pl jest prawowitą własnością jedynie osoby, która ją zarejestrowała i nic nikomu innemu do niej ;-)

Tyle, pa ;-)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Nowa stronka o Edycie:))

Post autor: loveedyta »

http://edyta-quuen-gorniak.blogspot.com/ nowa stronka o Eddi, jak macie jakieś pomysły, uwagi, pytania to piszcie. :D

[ Komentarz dodany przez: marrcino: 2008-04-26, 12:31 ]
scalilem. pzdr.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: Titter »

zamiast quuen mialo chyba byc queen :P
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Nowa super strona o edytce ! :)

Post autor: loveedyta »

Już poprawiłam. Dzięki. :D
ODPOWIEDZ