EBAY

Miejsce na umieszcznie linków ciekawych witryn w sieci.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

EBAY

Post autor: Wojtuś »

Mam pytanie: czy ktoś robił zakupy na EBAY? Chciałbym kupić płyty z Włoch ale nie znam języka( ani włoskiego ani angielskiego). Czy można zrobić zakupy nie znając żadnego języka? Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: EBAY

Post autor: diuk69 »

Polecam stronę polską eBay -> http://www.ebay.pl/
Mam nadzieję,że tam są odpowiedzi na większość pytań...No i zalecam konto na PayPal, bo bez tego na eBay- ani rusz :wink2: ( płyty z Włoch też tam będą ).
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: EBAY

Post autor: Wojtuś »

Interesujące mnie płyty znalazłem właśnie na polskiej stronie ale czy trzeba pisać jakieś maile do sprzedającego czy wystarczy tylko PayPal i wszystko załatwi?
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: EBAY

Post autor: diuk69 »

Maile są by tylko zapytać o dodatkowe informacje o przedmiocie...wystarczy zapłacić PayPalem,i na podany przy rejestracji adres zostanie pocztą przesłana płyta.Po otrzymaniu płyty konieczne jest zostawienie pozytywnego (jeśli wszystko jest o.k. :wink2: ) komentarza dla sprzedawcy .Kupując zaczekaj,aż dostaniesz na maila invoice z kwotą do zapłacenia- cena + przesyłka ,podobnie jak na allegro.Udanych zakupów :)
No i zobacz,czy sprzedawca wysyła do Polski (może być zaznaczone w opisie,że nie do wszystkich krajów wysyła) .
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: EBAY

Post autor: Wojtuś »

Diuk69 dzieki za informacje. Te płyty są wysyłane do Polski, już to sparawdzałem.
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: EBAY

Post autor: dominik »

Na czym polega to PayPal w praktyce? Czy są jakieś komplikacje po zarejestrowaniu karty kredytowej? I jeżeli np. dzisiaj zarejestruję tę kartę, to kiedy będę mógł wysyłać pieniądze?

[ Dodano: 14-03-2010, 11:47 ]
diuk69 pisze:Kupując zaczekaj,aż dostaniesz na maila invoice z kwotą do zapłacenia- cena + przesyłka
Zawsze trzeba czekać na takiego maila czy to zależy od sprzedającego? :-)

[ Dodano: 14-03-2010, 12:01 ]
I czy da się jakoś obejść rejestrację karty kredytowej czy to jest konieczne do wysyłania przelewów zagranicę?
ODPOWIEDZ