Galerie zdjęć Edyty

Miejsce na umieszcznie linków ciekawych witryn w sieci.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Galerie zdjęć Edyty

Post autor: Mona. »

Znacie jakieś galerie zdjęć Edyty? Jeśli tak, to możecie podzielić się tutaj linkami :)

Ja zapraszam na swoją galerię, którą dopiero co założyłam, ale będę starała się systematycznie ją uzupełniać o te najnowsze zdjęcia.

http://edytagallery.cba.pl/ :-D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Galerie zdjęć Edyty

Post autor: loveedyta »

Nie wiem czy zakładanie tematu ma sens. Myślę, że dział FOTO jest największą galerią, w której są zdjęcia Edyty z przeróżnych koncetów, gali itd.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Galerie zdjęć Edyty

Post autor: homerowa »

He he dobry adres cba.pl a tak poza tym to ta galeria skromniutka.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Galerie zdjęć Edyty

Post autor: Mona. »

homerowa pisze:o ta galeria skromniutka.
Mówiłam, że założyłam ją dopiero wczoraj. Trudno w jeden dzień uzupełnić ją całą bądź w większości. A jako że mam darmowy hosting, nie mogę normalnie wstawić własnego szablonu. Trzeba go specjalnie zakodować, a jak na razie nie potrafię tego zrobić.
loveedyta pisze:Myślę, że dział FOTO jest największą galerią, w której są zdjęcia Edyty z przeróżnych koncetów, gali itd.
Tak, tylko że w większości są to zdjęcia niezbyt dobrej jakości, a w takich galeriach dodaje się zdjęcia HQ - poza tym w galerii internetowej są lepiej pogrupowane zdjęcia i łatwiej cokolwiek znaleźć :d
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Galerie zdjęć Edyty

Post autor: homerowa »

A sorry nie zwrocilam uwagi na date dodania Twojego tematu, dawno mnie tu nie bylo i po prostu chodzilam po tematach, a na date nie zerknelam. Sporo zdjec jest na chomiku Edyty i na innych, poza tym jest masa zdjec Edyty w sieci trzeba tylko przysiasc i szukac.
Ja mam mnostwo zdjec starszych na plytach ale to duzo roboty. No i nie wszystkie sa super jakosci. Ale z dzialu foro rzeczywiscie mozesz sporo pobrac i zamiescic.
ODPOWIEDZ