Odcinek 1 (03.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o programie?

Super! Wróże duży sukces!
9
19%
Nawet, nawet ;]
16
33%
Mam mieszane uczucia..
10
21%
Beznadziejny :|
5
10%
Oglądałam/em Nianie na TVN.
2
4%
Mieszkam w Chicago a tu nie ma Polsatu xD
0
Brak głosów
Mieszkam w Londynie a tu też nie ma Polsatu xD
0
Brak głosów
Czekam na upload ;)
4
8%
Nie miałam/em i nie mam zamiaru tego oglądać...
2
4%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: DeathlySilence »

Michal pisze:
Michael pisze:Ciekawe, czemu Edyta się tak szybko zmyła ze studia?
Ciekawosc ja zzera co tez forum wypisuje o niej i programie :P :lol3:
Ludzka fizjologia. Po dwóch godzinach na spokojnie mogła odwiedzić WC. :D
Myślicie, że tak przyjemnie korzystać z toalety, jak pod kabiną stoi pan reżyser i informuje, że za 2 minuty wchodzą na antene :hellobaby:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: vanity »

oglądałam bo i tak nie miałam nic do roboty, byle przetrwać do Kill Bill..... generalnie ten program to nudy, nudy, nudy....
Ela wali prawdę (choć zbyt łagodnie, może się rozkręci w następnych odcinkach) Edyta słodzi, a jak się czepia to delikatnie (to jury, ma oceniać a nie się podlizywać), Rudi też wazelina na całego, ale Ela I Edyta jako że w tym siedzą, oczekuje się od nich rzetelnych uwag a nie amatorskiego "mnie się podobało", bo czy w każdym odcinku do czerwca ludzie mają słyszeć tylko "mnie się podobało"?
ubiór Edyty. fajnie, strój i kolor, ale to na głowie, spaskudziło mi całość, ale to moje zdanie.
Cichopek i Ibisz - przynudzali. w Gali Kasia mówiła że lubi adrenalinę i dlatego się zgodziła na ten program - polecam wspinaczkę w Tatrach. wszyscy będą szczęśliwi, Kasia bęzie mieć swoją adrenalinę, a widzowie kogoś kto lepiej wypada.

z grona występujących najbardziej mi się podobał Marek Siudym (i jemu będę kibicować). potem pani Kiepska i Natasza. reszta pod względem wokalnym niezbyt mi się podobała.
do tego:
Grażynka z Klanu fajnie miała zrobione włosy :d nie wiem jakie ma bo Klanu nie oglądam, ale wyglądała świetnie :)
ah i jeszcze dopowiem, że zaskoczyła mnie Agnieszka Włodarczyk, śpiewa lepiej niż gra :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Piter »

Program bardzo ciekawy, wykonawcy - świetnie śpiewający: szczególne wrażenie zrobili na mnie Halinka Kiepska, Grażynka Rysiowa i dr Judym. Bardzo ładna scenografia, chwytające za serce apele do telewidzów, urzekające: Kasia Cichopek oraz beretka Edyty. Nie mogę doczekać się przyszłotygodniowego odcinka. Na pewno będzie równie emocjonalny i dostarczy mi nie tylko wiele radości, ale także szczęścia. :)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Grzechu »

vanity pisze:Kasia mówiła że lubi adrenalinę i dlatego się zgodziła na ten program - polecam wspinaczkę w Tatrach. wszyscy będą szczęśliwi, Kasia bęzie mieć swoją adrenalinę, a widzowie kogoś kto lepiej wypada.
:lol3: :lol3: Dobre... Jestem za! :D
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: max28 »

program jak dla mnie średni, ale może w następnych tygodniach sie rozkręci, może?!
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

;( Nie przyznawajcie się do tego,ze się Wam podobało :D Zapomnialem powiedzieć,że jest pewien pozytywny szczegół dzisiejszego odcinka...strój,a w zasadzie rękawiczki Szwedesa :hellobaby:
No i...mam nadzieję,że Ela będzie bardziej szczera bo opinią po występie Nejmana lekko się...(nie wiem jakiego łagodnego słowa użyć)...skompromitowałą(ale podkreślam lekko)
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: pilsner »

Chill-out pisze:;( Nie przyznawajcie się do tego,ze się Wam podobało :D lekko)
a niby czemu mamy sie nie przyznawać!???
Mnie program przypał do gustu, moze nie jest to ta klasa co IDOL(nawet na pewno) ale aktorzy mnie naprawde zaskoczyli, większość w miarę przyzwoicie śpiewała ( jak sobie przypomnę niejaki ShowTIME i tych fałszujących Mroczków czy Dowborow...)
kilka osób pokazalo zupelnie inne oblicze(ot choćby Halinka Kiepska)
wiec naprawde nie widzę tutaj powodów dla których miałbym się wstydzić tego programu, jak na program rozrywkowy wypada cąlkiem nieźle!
Bo niby w czym jest on gorszy od osławionego tańca z trupami?
tam i prowadzący nadęci, jury koszmar( poza Mambą masakra, Wodecki słodzi , Hrabina jest mdła i opryskliwa i kompletnie się nie znają na tańcu a oceniają...)
A gwiazdeczki uczą sie krokow przez tydzień i potem robią za wielkich tancerzy, otwierają szkoły tańca i mają się za niewiadomo jakie autorytety taneczne...co bywa po prostu załosne
poza tym przecietny widz oglądający taniec... nie ma pojęcia o błedach jakie wytyka Pavlovicz, bo normalny człowiek nie ma pojęcia co to jest np przeprost
a tutaj prawie każdy jest w stanie wychwycić fałsz, ocenić wizerunek sceniczny - i to jest wielka przewaga "Jak oni śpiewają" nad " Tancem..."
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Virtual Tom »

Program z gatunku "mozna obejrzeć" akurat mnie się nie dłużył, za sprawą cudównych przerw reklamowych zdązyłem umyc m.in klatkę schodową :P schłodzić piwo i wyprowadzić :piesio:

Edyta wypadła świetnie! :klaszcze:

Na wrażenia muzyczne specjalnie sie nie nastawiałem, zresztą chyba w tym programie nie o to chodzi :bobo2:

Ciekawe czy Edyta rzeczywiście pomoże Herbuś, która lśni na scenie, piękna dziewczyna :wub:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Aro »

Tom pisze:piękna dziewczyna
Prawda? Zawsze jak ją widze to sobie myśle, że jest prześliczna. Ma do tego piekne oczy.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

pilsner pisze:
Chill-out pisze:;( Nie przyznawajcie się do tego,ze się Wam podobało :D lekko)
a niby czemu mamy sie nie przyznawać!???
Mnie program przypał do gustu, moze nie jest to ta klasa co IDOL(nawet na pewno) ale aktorzy mnie naprawde zaskoczyli, większość w miarę przyzwoicie śpiewała ( jak sobie przypomnę niejaki ShowTIME i tych fałszujących Mroczków czy Dowborow...)
kilka osób pokazalo zupelnie inne oblicze(ot choćby Halinka Kiepska)
wiec naprawde nie widzę tutaj powodów dla których miałbym się wstydzić tego programu, jak na program rozrywkowy wypada cąlkiem nieźle!
Nie no jeśli Ci się podoba to ok.Bynajmniej na Twoje pytanie "Czemu?" odp.brzmi jasno...bo to najlepiej o Tobie/Was(wiadomo o kogo chodzi)nie świadczy no ale z drugiej strony ile ludzi tyle opinii :lol:
pilsner pisze:
Bo niby w czym jest on gorszy od osławionego tańca z trupami?
tam i prowadzący nadęci, jury koszmar( poza Mambą masakra, Wodecki słodzi , Hrabina jest mdła i opryskliwa i kompletnie się nie znają na tańcu a oceniają...)
A gwiazdeczki uczą sie krokow przez tydzień i potem robią za wielkich tancerzy, otwierają szkoły tańca i mają się za niewiadomo jakie autorytety taneczne...co bywa po prostu załosne
poza tym przecietny widz oglądający taniec... nie ma pojęcia o błedach jakie wytyka Pavlovicz, bo normalny człowiek nie ma pojęcia co to jest np przeprost
A co ma do tego "Taniec..." 8P
pilsner pisze: a tutaj prawie każdy jest w stanie wychwycić fałsz, ocenić wizerunek sceniczny - i to jest wielka przewaga "Jak oni śpiewają" nad " Tancem..."
Jak widać nie każdy a wręcz(póki co)znaczna mniejszość). :D
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: magda s »

koszmarne nakrycie głowy:/nawet nie miałam jak Edyty przed znajomymi bronić:/koszmar Edi!!!!czy mi się zdaje i nie zawsze całe jury wypwiada się o danym artyście??:>
1 odcinek więc może nudno dlatego hmmm a moż eKasia C to zwala wszystko??? 8P
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: grzechoo »

No to berecik jak widać nie tylko mnie nie przypadł do gustu :P
Karolna
The story so far
The story so far
Posty: 585
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:03
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Karolna »

Czy ktos moze nagral ten program???Niestety nie mam Polsatu wiec nie widzialam!Na stronie www.akpa.pl sa juz zdjecia :-)
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: ENDRIU »

ja tez nie widzialem bo nie mam polskich programów. Fajnie by bylo gdyby ktos nagrał i wrzucił z czasem...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Titter »

Chociaz dokladnie od wczoraj mam telewizor :P to nie ogladalam, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to widze, ze nie ma czego zalowac :P BTW.. mnie sie ta czapka tez nie podoba :P
ODPOWIEDZ