Odcinek 8 (28.04.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 8 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 05 maja 2007, 0:27

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
3
8%
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
1
3%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
12
32%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
3
8%
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
0
Brak głosów
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
19
50%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Aro »

Ostatnio TV Polonia powtarza koncerty wyprodukowane przez Buffo gdzie spiewano piosenki z czasów PRL-u. Natasza wczoraj z Józefowiczem spiewała "Daj mi tę noc". Program z 1999 roku. I co ona robi w programie dla amatorów skoro zawodowo przynajmniej 8 lat spiewa?
Ostatnio zmieniony 03 maja 2007, 10:05 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Michael »

grzechoo pisze:
DeathlySilence pisze:Agnieszka - życze jej jak najlepiej, jako jedyna przedarła się przez moją skorupe - potrafiła swoim wykonaniem przelać emocje na odbiorce, a to moim zdaniem więcej niż talent 5 oktawowy
Trafnie ujęte. Ja od dawna kibicuję Adze i życze jej zeby wygrała program. Urbańska i tak i tak nagra płytę
Nic dodać, nic ująć! 8)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: grzechoo »

vanity pisze:
grzechoo pisze:Urbańska i tak i tak nagra płytę
Urbańska już nagrywa płytę :D na jej stronie to od dawna pisze :P
Wiem, było o tym na forum, moze źle to ująłem, chodzi o to, ze i tak i tak wyda, w końcu Kubiak jej pomoze. no nie? 8P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Piter »

Aro pisze:Ostatnio TV Polonia powtarza koncerty wyprodukowane przez Buffo gdzie spiewano piosenki z czasów PRL-u. Natasza wczoraj z Józefowiczem spiewała "Daj mi tę noc". Program z 1999 roku. I co ona robi w programie dla amatorów skoro zawodowo przynajmniej 8 lat spiewa?
Widziałem. Natasza była tam strasznie nijaka.
A jeśli ktoś się dobrze przyjrzal finałowi, gdy wszyscy wykonawcy stoją na scenie, to prócz ubranej w srebro Nataszy, mógł dostrzec Dodzię Elektrodzię, stylizowaną chyba na ćpunkę.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Chill-out »

Aro pisze: I co ona robi w programie dla amatorów skoro zawodowo przynajmniej 8 lat spiewa?
A kto powiedział,ze JOŚ to program dla amatorów?To program dla aktorów,co nie jest jednoznaczne z tym,że muszą oni być amatorami...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Aro »

Chill-out pisze:To program dla aktorów,co nie jest jednoznaczne z tym,że muszą oni być amatorami...
O ile mi wiadomo żaden z tych aktorów nie śpiewa zawodowo poza Nataszą. Są więc amatorami jeśli chodzi o śpiewanie. Jest wielu śpiewających aktorów i jakoś żaden z nich nie pojawił się wśród uczestników tego programu. Albo wybieramy aktorow którzy nie śpiewają i wszyscy mają równe szanse albo zapraszamy jedną która od blisko 10 lat śpiewa na scenie i reszte która ostatnio pewnie śpiewała w szkole aktorskiej (o ile ją w ogóle skończyła).
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Magda M »

Chill-out pisze:
Aro pisze: I co ona robi w programie dla amatorów skoro zawodowo przynajmniej 8 lat spiewa?
A kto powiedział,ze JOŚ to program dla amatorów?To program dla aktorów,co nie jest jednoznaczne z tym,że muszą oni być amatorami...
nie tylko Natasza miała coś wspolnego ze śpiewaniem. Aga Włodarczyk też coś nagrała [chyba w duecie] - do filmu JOB czyli ostatnia szara komórka - więc też nie zaczyna w tym programie "od zera".
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Aro »

magdamiecz pisze:Aga Włodarczyk też coś nagrała [chyba w duecie] - do filmu JOB czyli ostatnia szara komórka - więc też nie zaczyna w tym programie "od zera".
Mało tego spiewała przecież w Metrze chyba w wieku 13-14 lat. Jednak nie zajmuje sie spiewem zawodowo od wielu lat i tu jest róznica. Natasza przecież już płyte nagrywa...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Chill-out »

Aro pisze:
Chill-out pisze:To program dla aktorów,co nie jest jednoznaczne z tym,że muszą oni być amatorami...
O ile mi wiadomo żaden z tych aktorów nie śpiewa zawodowo poza Nataszą. Są więc amatorami jeśli chodzi o śpiewanie.
No dobrze ale tak naprawdę-co z tego?
Aro pisze: Jest wielu śpiewających aktorów i jakoś żaden z nich nie pojawił się wśród uczestników tego programu. Albo wybieramy aktorow którzy nie śpiewają i wszyscy mają równe szanse albo zapraszamy jedną która od blisko 10 lat śpiewa na scenie i reszte która ostatnio pewnie śpiewała w szkole aktorskiej (o ile ją w ogóle skończyła).
Ale to tylko Twoje zdanie,a nie zdanie twórców programu.Nigdzie nie bylo powiedziane,ze JOŚ to program dla amatorów.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Aro »

Chill-out pisze:No dobrze ale tak naprawdę-co z tego?
To z tego, ze nie powinno jej tam być.

Chill-out pisze:Ale to tylko Twoje zdanie,a nie zdanie twórców programu.Nigdzie nie bylo powiedziane,ze JOŚ to program dla amatorów.
Nawet jeśli to i tak nie wszyscy mają w tym programie równe szanse. Tam przecież chodziło o to zeby odkryć wsrod nie spiewających aktorów jakis wokalny talent albo przynbajmniej pośmiać sie z tego jeśli fałszują. Jestescie ciekawi jak oni spiewaja? Zobaczcie ten program! W przypadku Urbanskiej było wiadomo, ze spiewa zawodowo.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Magda M »

Aro pisze:Natasza przecież już płyte nagrywa...
to w takim razie to sie chyba mija z celem programu.... nie wiem po co Ona jest w tym programie :? To tak jak do Idola zaprosiliby np Edyte Górniak :?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Chill-out »

magdamiecz pisze:
Aro pisze:Natasza przecież już płyte nagrywa...
to w takim razie to sie chyba mija z celem programu.... nie wiem po co Ona jest w tym programie :? To tak jak do Idola zaprosiliby np Edyte Górniak :?
W Idolu tez zdarzaly się takie przypadki,że ktoś zataił to,ze ma juz "jakistam" kontrakt,ale później to wychodzilo i te osoby były usuwane z programu(ale to było na etapie teatralnym).
jutka
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Lutoryz

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: jutka »

Natasza przyszła do programu bo jest z Polsatu i telewizja chciała zadbac o wzrost popularnosci i ogladalnosci sreialu "Fala zbrodni". Ja osobiscie nic nie mam do Nataszy ale uwazam ze na wygrana zasluguje Agnieszka Włodarczyk. Jak ona spiewa to widac ze daje z siebie wszystko i ze sie stara i ze sa w tym emocje. Ja osobiscie zawsze przezywam jej wystep razem z nia, bo zadko zdarza sie oasoba ktoraby tak spiewala. A Natasza juz nie raz pokazywała , wchodzac na scene ze czuje sie pewnie i jak faworytka. Jest nia faktycznie, ale nie powinna sie tak zachowywac....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: vanity »

:wink2:
Aro pisze:Chill-out napisał/a:
Ale to tylko Twoje zdanie,a nie zdanie twórców programu.Nigdzie nie bylo powiedziane,ze JOŚ to program dla amatorów.



Nawet jeśli to i tak nie wszyscy mają w tym programie równe szanse. Tam przecież chodziło o to zeby odkryć wsrod nie spiewających aktorów jakis wokalny talent albo przynbajmniej pośmiać sie z tego jeśli fałszują. Jestescie ciekawi jak oni spiewaja? Zobaczcie ten program! W przypadku Urbanskiej było wiadomo, ze spiewa zawodowo.
Aro ma rację, bo jeśli twórcy programu zapraszają zawodowca jakim jest Natasza, to generalnie od razu można typować zwyciężcę. a to nie fair w stosunku do pozostałych, bo jak amatorzy moga wygrać z zawodowcem? przecież z góry wiadomo że nie dadzą mu rady.
grzechoo pisze:Wiem, było o tym na forum, moze źle to ująłem, chodzi o to, ze i tak i tak wyda, w końcu Kubiak jej pomoze. no nie?
no jasne. Kubiak w końcu wie kogo warto promować :D
czy wiadomym jest dlaczego Kubiak przestał także współpracować z Anitą Lipnicką?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Magda M »

jutka pisze:Natasza przyszła do programu bo jest z Polsatu i telewizja chciała zadbac o wzrost popularnosci i ogladalnosci sreialu "Fala zbrodni"
dokładnie! tak samo robił TVN promując aktorów z Na Wspolnej... Tyle że im sie udało a Polsatowi nie za bardzo :lol:
DeathlySilence pisze: Natasza U. jest dobra w tym co robi, nawet rewelacyjna, ale...no właśnie...nie ma w tym emocji, może i są, ale nie odbieramy na tej samej częstotliwości. :wink:
Agnieszka - życze jej jak najlepiej, jako jedyna przedarła się przez moją skorupe - potrafiła swoim wykonaniem przelać emocje na odbiorce, a to moim zdaniem więcej niż talent 5 oktawowy :wink: Życze jej jak najlepiej i na nią zagłosowałem w ankiecie :-)
i ja sie z tym zgadzam. Natasza ma możliwości, ma fajny głos.. ale nie ma w nim i w niej "tego czegoś" co sprawia że czuje się dreszcze na plecach. Za to jak Aga śpiewa to mnie aż ciarki przechodzą. I tak powinno być. Ahoj! :wink2:

a tak na marginesie - Aga z wyglądu strasznie mi Flinte przypomina. Mają podobny wyraz twarzy i .... "spojrzenie sarenki" :d

vanity pisze:czy wiadomym jest dlaczego Kubiak przestał także współpracować z Anitą Lipnicką?
a to chyba początek off topa 8P
ODPOWIEDZ