Odcinek 10 (12.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w 10 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 20 maja 2007, 22:32

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
1
3%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
2
7%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
1
3%
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
0
Brak głosów
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
25
86%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

princess_edyta pisze:moim zdaniem spiewa ciagle na ta sama nute ...nie ma niespodzianek ona naprawde nie ma wielkiego glosu sorry
Ja uważam że Agnieszka ma duże możliwości wokalne. Śpiewa pięknie. Czasem trafia na zle dźwięki ale każdemu się zdarza, a tym bardziej na scenie na dodatek w programie na żywo. Jeżeli chodzi o te niespodzianki to jakoś tak mi się wydaje przynajmniej że ci uczestnicy dostają co odcinek podobne piosenki i raczej nie ma się jak wykazać. A najbardziej jest to widoczne w przypadku Agi. No Nataszka podpadła. Hehe :-) Bo ona zawsze chce zrobić show z jako takiej piosenki. Mi tak sobie się podobało ale już pisałam że Edi nie powinna dawać jej tylko 2 punktów trochę przesadzila :? mogla chociaż 3 albo 4. Przecież natasza nie falszowala.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Marcin A. »

Nie widziałem całego odcinka, więc nie mam dzisiaj skali porównawczej, kto śpiewał najlepiej, kto najgorzej, jednak udało mi się zobaczyc drugi występ Agi W. i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.
Co do Edytki, to z programu na program wygląda coraz lepiej i coraz młodziej. Jest po prostu piękna.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Aro »

JOS zyskuje widzów. W ostatnią sobotę program oglądało 4 768 785. To jest więcej o pół miliona w prównaniu z ubiegłym tyg. :) TzG miał o ok 20 tysiecy więcej widzów.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Aro pisze:JOS zyskuje widzów. W ostatnią sobotę program oglądało 4 768 785. To jest więcej o pół miliona w prównaniu z ubiegłym tyg. TzG miał o ok 20 tysiecy więcej widzów
JEst dobrze. Napewno Edi sie do tego przysłużyła, w większym stopniu. Moim skromnym zdaniem Ona jest jedyną ciekawą osobą w tym programie. No i jeszcze Aga i Natasza też. Przynajmniej potrafią śpiewać. Czasem im to wychodzi lepiej a czasem gorzej. :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Aro »

O Nataszy z dzisiejszej "Rewii":

Ale mimo tych doświadczeń, podczas programu na żywo zdarzają się momenty, kiedy paraliżuje ją strach. Tak było, kiedy zapomniała tekstu śpiewając utwór "To nie jest miłość". Nie lubi też, gdy ocenia ją Edyta Górniak, bo uważa, że jako jurorka jest nieprzewidywalna. Często, gdy Natasza jest zadowolona z wykonania piosenki, Edyta ją krytykuje...
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Marcin A. »

Aro pisze:O Nataszy z dzisiejszej "Rewii":

Ale mimo tych doświadczeń, podczas programu na żywo zdarzają się momenty, kiedy paraliżuje ją strach. Tak było, kiedy zapomniała tekstu śpiewając utwór "To nie jest miłość". Nie lubi też, gdy ocenia ją Edyta Górniak, bo uważa, że jako jurorka jest nieprzewidywalna. Często, gdy Natasza jest zadowolona z wykonania piosenki, Edyta ją krytykuje...
Nie trzeba być super inteligentną osobą, aby zauważyć, że obie panie niezbyt za soba przepadają.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Marcin A. pisze:Nie trzeba być super inteligentną osobą, aby zauważyć, że obie panie niezbyt za soba przepadają.
Tak zdecydowanie. Ale dobija mnie takie coś jak czytam komentarze o Edycie i Nataszy. Że niby Edi boi się konkurencji :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Naprawdę. Jak ludzie mogą tak pisać?? Przecież Edka jest zupełnie z innej bajki. I wogóle już zrobiła karierę i jeszcze zapewne będzie robiła a Natasza dopiero wchodzi na tą drogę. I napewno się Edi jej nie obawia. Myślę żę po prostu Edi nie lubi osób które są zbyt pewne siebie że nie można ich skrytykować bo fochy strzelają od razu. I chyba dlatego daje jej tak niskie noty. No ale to już jej problem. :smile:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Przeciez ta cała Natasza to nic specjalnego, wątpię żeby zrobiła jakąs wielką karierę. Zresztą czasy swietności sprzedaży płyt mamy juz za sobą, więc ile sprzeda? Nawet Cerekwicka czy Stankiewicz nie sprzedaja się za dobrze a Urbańska nie Doda i złota nie osiagnie
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Waldy »

Według mnie Edyta jest bardzo konrowersyjną jurorką, niewątpliwie brakuje Jej obycia telewizyjnago, no ale nie można być gniuszem w każdej dziedziie. Uważam, że na początku edycji była bardzo obiektywna i trafnie oceniala akorów, ale już gdzieś od 3 odcinka zatraciła tę zaletę i stała się jakby stronnicza. Bardzo skrzywdziła Nataszkę, kóra tak jak Agnieszka walczy o pierwsze miejsce (i nie zasługuje na pwno na 4 pk). Wydaje mi się, że jednak się w końcu odnajdzie i znów będzie sobą. :klaszcze: Zyczę Jej tego z całego serca.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: kinga »

A ja myslę, że Edyta na początku musiała sama uksztaltować swój sposób oceniania. A teraz tak jak sama powiedziala, ocenia ich indywidualnie, ze względu na postępy i możliwości każdego z uczestników. Więc wiadomo, że Nataszę będzie oceniala inaczej niż Edytę Herbuś, bo też Natasza ma większy talent i obycie ze sceną, a Herbuś nie. Myślę, że to wlasnie jest sprawiedliwe.
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: Darius »

Waldy pisze:niewątpliwie brakuje Jej obycia telewizyjnago
Chyba się mylisz. Myślę, że fantastycznie się sprawdza i rewelacyjnie wykonuje obowiązku jurorki. A poza tym jak komuś, kto jest częstym gościem w telewizji, udziela wywiadów, występuje w programach może brakować obycia. Na pewno nie Edycie.
Waldy pisze:Bardzo skrzywdziła Nataszkę
Pisząc "Nataszkę" jesteś nieobiektywny i dlatego teraz boli, że wredna jurorka Górniak pogroziła palcem Twojej pupilce.
Waldy pisze:Wydaje mi się, że jednak się w końcu odnajdzie i znów będzie sobą.
Wydaje mi się, że się nigdy nie zgubiła, żeby się nagle miała znaleźć, a to, że nie daje NATASZCE maksimum punktów. Bywa.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 10 (12.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

kinga pisze:A teraz tak jak sama powiedziala, ocenia ich indywidualnie, ze względu na postępy i możliwości każdego z uczestników. Więc wiadomo, że Nataszę będzie oceniala inaczej niż Edytę Herbuś, bo też Natasza ma większy talent i obycie ze sceną, a Herbuś nie. Myślę, że to wlasnie jest sprawiedliwe.
Bo tak sie powinno oceniać. I nie mówię tylko tego dlatego że lubię Edytę :-)
Darius pisze:Waldy napisał/a:
Wydaje mi się, że jednak się w końcu odnajdzie i znów będzie sobą.

Wydaje mi się, że się nigdy nie zgubiła, żeby się nagle miała znaleźć, a to, że nie daje NATASZCE maksimum punktów. Bywa.
Już to kiedyś mówiłam ale powtórzę. Jeżeli ktoś ma lubić Edytkę z tego programu to będą ją lubieć tylko ci którzy są fanami osób które są wysoko oceniane przez Edkę :-D w danym odcinku. i to jest prawda.
ODPOWIEDZ