Odcinek 11 (19.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 11 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 25 maja 2007, 23:51

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
3
9%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
16
46%
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
1
3%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
15
43%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: B@r »

Jak odpadnie Natasza to się załamię :dobranoc: Mimo, ze w poprzednim odcinku rzeczywiscie skwasiła zwłaszcza "Od nocy do nocy" to i tak dla mnie jest zdecydowanie najlepsza. Ma charakter i jest różnorodna.Natomiast nie chwytam az takich zachwytów Agnieszką. Ona jest dobra, ale ciagle taka sama.I nie wyobrazam sobie jaka mogłaby byc Jej płyta.Dla mnie jest bez wyrazu. Jej zachowanie tez mi się nie podoba. Jest taka zimna, a te Jej miny przy ocenach 8) Natasza zdaje sie miec wiecej pokory.
Herbusiowej mi sie az szkoda zrobiło. Pewnie p.Eli chodziło o osobowosc artystyczną, ale to bylo niepotrzebne.
Nasza Edyta też mi się podobala, ostatnio jakos mlodziej wyglada. :-) I tak jak ktos juz wspominal, wracaja niektore minki czy gesty z dawnych lat :-)
Matiz99 pisze:Aguss Skąd takie śliczne foto?
z JOS-ia z 5 maja :-)

[ Dodano: 2007-05-19, 23:06 ]
hit odcinka to telefon za złotówkę :ha: :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Natasza i pokora? :shock: Dla mnie Agnieszka ma ładniejszy głos, nie ma tego czegos tak drażniącego jak Natasza no i jest skromna a Urbańska jak to juz nawet zauważył Rudi uważa że jest najlepsza (nawet jeśli jest to nie musi tak gwiazdować) i weszła tak triumfalnie przed wykonaniem Kiedy powiem sobie dość
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: B@r »

grzechoo pisze:Natasza i pokora? Dla mnie Agnieszka ma ładniejszy głos, nie ma tego czegos tak drażniącego jak Natasza no i jest skromna a Urbańska jak to juz nawet zauważył Rudi uważa że jest najlepsza (nawet jeśli jest to nie musi tak gwiazdować) i weszła tak triumfalnie przed wykonaniem Kiedy powiem sobie dość
Ale pewnosc siebie nie musi oznaczac braku pokory. I to widac zwłaszcza przy reakcjach obu Pań na oceny. Takie bynajmniej ja mam spostrzezenia.

[ Dodano: 2007-05-19, 23:18 ]
Aha i nie podobał mi się występ Agnieszki i Maryli. I tu nie zgadzam się z opinią Edyty- dla mnie w ogole nie byly przekonujące.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: KrzysiekF »

Aguss pisze:
grzechoo pisze:Natasza i pokora? Dla mnie Agnieszka ma ładniejszy głos, nie ma tego czegos tak drażniącego jak Natasza no i jest skromna a Urbańska jak to juz nawet zauważył Rudi uważa że jest najlepsza (nawet jeśli jest to nie musi tak gwiazdować) i weszła tak triumfalnie przed wykonaniem Kiedy powiem sobie dość
Ale pewnosc siebie nie musi oznaczac braku pokory. I to widac zwłaszcza przy reakcjach obu Pań na oceny. Takie bynajmniej ja mam spostrzezenia.

[ Dodano: 2007-05-19, 23:18 ]
Aha i nie podobał mi się występ Agnieszki i Maryli. I tu nie zgadzam się z opinią Edyty- dla mnie w ogole nie byly przekonujące.
Zgadzam się, nie było w tym emocji, takie zimne jak lód ;)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Estratos »

ANETA pisze:Ciekawe motto powidział Ibisz ,, Jesli nie wiesz dokąd idziesz z pewnością tam nie dojdziesz...."
To parafraza slow Kicia z Cheshire z "Alicji w Krainie Czarow"
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Aguss pisze:to widac zwłaszcza przy reakcjach obu Pań na oceny.
Jakoś Nataszce nie spodobały sie tylko 4 punkty za Noce I Dnie. Nie wiem tylko za co chciała więcej. Co więcej nie lubi gdy ocenia ją Edyta Górniak - bo zawsze gdy ona jest zadowolona z występu to Edka nisko pukntuje albo ma jakiś zarzut.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: dorota »

czy ktos moze podrzucic więcej fot?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Michael »

Piter pisze:Za to Marylka ślicznie docięła Edytce - po mistrzowsku.
Ja bym powiedział, ze Edyta po mistrzowsku zagrała sympatię do Marylki :P , która mnie dzisiaj zażenowała porównując Herbuś z Kylie i to w tak prostacki sposób :/
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: vanity »

Edyta - znowu fajnie ubrana, ale rajstopy trochę psują tę fajność. co do oceniania - jak zwykle nierówno. dziś to chyba tylko same szóstki od niej słyszałąm....

najlepsze wykonanie wieczoru to Cugowski i Urbańska - to jeden z najlepszych kawałków rockowych w historii polskiej muzyki - i ciesze się, że tak łądnie im to wyszło.
reszta duetów mi się nie podobała. Aga i Maryla - nie tak źle :P ale poważnie - nie przepadam za tą piosenką aż tak.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: tomiks78 »

Dla mnie najlepsze wykonanie z wczorajszego programu, to duet Natasza-Cugowski.
Wygląd Edki super, chociaż bywało już lepiej :D
Zgadzam się z Edytą, że objawieniem tego programu jest Moskwa, ale i tak obstawiam wygraną Agnieszki.
Wczoraj zdałem sobie sprawę, że zostały już tylko dwa odcinki programu. Ale to zleciało!
Ale za to jest coraz bliżej do Finału i może w końcu się doczekam w programie finałowym występu Edki z nowymi piosenkami.
Cały czas liczę na to.
Obym się nie zawiódł.
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Schooffik »

Najpierw kilka słów o "naszej" Edytce.
Wyglądała po prostu fenomenalnie. Stylowo i seksownie. Tylko te rajstopy... :P Ale co tam. Niech już będą. Często się uśmiechała, a to dobrze. Jednym słowem... super.
Oceniała dzisiaj nawet przyzwoicie. Tylko za cholerę nie mogę zrozumieć tej szóstki dla Herbuś!
Wczoraj najbardziej zaczarował mnie duet Cugowski - Urbańska. Wykonali tę znaną i wspaniałą piosenkę w sposób zjawiskowy... Genialne.
Agnieszka faktycznie... wciąż taka sama. A wykonanie "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma", ogromnie lubię tę piosenkę, ale w wykonaniu Edyty, nie zachwyciło mnie. Było takie statyczne i bez emocji.
Tyle :) Idę oglądać zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Schooffik pisze:wykonanie "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma", ogromnie lubię tę piosenkę, ale w wykonaniu Edyty, nie zachwyciło mnie
Takie porównywanie jest bez sensu, wiaodmo, że Aga nie zaśpiewa jak Edyta, tak samo Natasza nie żaśpiewa jak Tina. Każdy jest inny, tylko Edycie udaje się przebić oryginalne wykonania (patrz No More Drama), choc i to nie zawsze bo np Woman In Love oraz SLYB uwielbiam zarówno w wykonaniu Edi jak i Barbary i Patti
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Piter »

Michael pisze:
Piter pisze:Za to Marylka ślicznie docięła Edytce - po mistrzowsku.
Ja bym powiedział, ze Edyta po mistrzowsku zagrała sympatię do Marylki :P , która mnie dzisiaj zażenowała porównując Herbuś z Kylie i to w tak prostacki sposób :/
Edyta mogłaby Maryli buty lizać - taki żart, podobnie jak wczoraj. ;)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Marrcino »

Michael pisze:ze Edyta po mistrzowsku zagrała sympatię do Marylki
to Edyta nie przepada za Marylą :?:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: Aro »

Mnie jakoś nie powaliło wykonanie Urbańskiej. Owszem zaśpiewała ładnie, ale myśle że gdyby Włodarczyk zaśpiewała ten własnie kawałek to zachwyt niektórych byłby podobny. Chodzi po prostu o piosenkę, a nie o wykonanie. To samo było przed tygodniem. Włodarczyk miała "Och, życie, kocham Cię nad życie", a Urbanska taki sobie kawałek Jacksona. Gdyby Natasza zaśpiewała piosenkę Geppert to pewnie wszystkie pochwały spadły by na nią. Już wcześniej pisałem, ze to wszystko zalezy od tego jaką uczestnicy dostaną piosenkę. Ostatnie bitwy między Urbańską, a Włodarczyk nie są równe... Myśle, ze w drugiej piosence Agnieszka była już zdecydowanie lepsza. Wcale nie twierdze, że cyganów zaśpiewała gorzej no, ale jak tu porównywać piosenke Budki i Maryli. Wciąż mam nadzieję, ze Agnieszka wygra ten program i chyba wszystko na to wskazuje bo można wywnioskować, ze Agnieszka jest faworytką widzów po wczorajszym głosowniu. Wątpie żeby faworytem był uratowany przez Sztukę Moskwa... Wielkie brawa dla Herbuś za zwrócenie uwagi ślepej Eli. Kobita zagalopowała się za bardzo. Ma oceniać śpiew, a nie to czy ktoś ma osobowość czy nie. Takie komentarze powinna zostawić dla siebie. I chyba tyle. Ciekawe co poza wybranymi przez widzów piosenkami będą wykonywac za tydzień. Nie powiedzieli tego.
ODPOWIEDZ