Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

Widzę, że chyba nie ma już nic do dodania na temat 13. odcinka JOŚ, bo zaczyna się off top...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Matiz99 »

kinga pisze:Widzę, że chyba nie ma już nic do dodania na temat 13. odcinka JOŚ, bo zaczyna się off top...
No własnie napisałem że chyba odbiegamy od tematu :d Wporądku :d



----------------------------
Ostatnie posty nt. rodziny Agnieszki Włodarczyk przeniesione TUTAJ

Przypominam, że Agnieszka ma swój własny, odrębny topic 8)

kinga
Ostatnio zmieniony 08 cze 2007, 16:16 przez Matiz99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DeathlySilence »

Matiz99 pisze:a drugi to ta wokaliza w HH&L na sylwestrze w krakowie o matko jak to okropnie brzmiało :shock:
Przy tych warunkach atmosferycznych, to zrozumiałe, natomiast ostatnio na Wielkim Pikniku Rodzinnym zrobiła to innowacyjnie, powalająco, genialnie...i tak mógłbym pisać i pisać. :wink2:

Stop z JOŚ i z Live'99 to dwie bajki - piękne bajki - różne bajki. Obie chwytają za serce czymś innym. :)
daredevil
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:10
Lokalizacja: gdańsk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: daredevil »

Czy jest jakaś szansa na zobaczenie tego, co się działo po występie Edyty w tym odcniku JOŚ? Chodzi mi o reakcję publiczności i p. Eli. Bardzo chciałabym to zobaczyć.

Nigdy nie byłam ani fanką, ani przeciwniczką Edyty. Zawsze doceniałam jej umiejętności wokalne, ale jakoś nie zwróciła mojej uwagi na tyle, żebym się zainteresowała bardziej jej osobą czy śpiewaniem. Aż do teraz. Chociaż było kilka piszczących momentów w jej wersji 'Stop', to ogólne wrażenie, które zrobiło na mnie to wykonanie można na pewno określić mianem piorunującego. Własnie o to chodzi w muzyce, o takie emocje. I do tego ten wspaniały głos. Obecna barwa Edyty, te potężne brzmienie dużo bardziej podoba mi się od wcześniejszych wysokich, czystych i "cienkich" dźwięków. Ogromny talent, piękny głos, wspaniała osobowość sceniczna. Oby więcej takich występów. :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

daredevil pisze:to wykonanie można na pewno określić mianem piorunującego. Własnie o to chodzi w muzyce, o takie emocje. I do tego ten wspaniały głos. Obecna barwa Edyty, te potężne brzmienie dużo bardziej podoba mi się od wcześniejszych wysokich, czystych i "cienkich" dźwięków. Ogromny talent, piękny głos, wspaniała osobowość sceniczna. Oby więcej takich występów. :)
Jak milo się to czyta :)
daredevil pisze:Czy jest jakaś szansa na zobaczenie tego, co się działo po występie Edyty w tym odcniku JOŚ? Chodzi mi o reakcję publiczności i p. Eli. Bardzo chciałabym to zobaczyć.
Raczej nie, chyba że ktoś to nagral i gdzieś zamieści. Ale wątpię.
daredevil
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:10
Lokalizacja: gdańsk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: daredevil »

kinga pisze:Raczej nie, chyba że ktoś to nagral i gdzieś zamieści. Ale wątpię.
Na to po cichu liczę. 8) może Polsat kiedyś to puści w ramach jakiś scen 'za kulisami'. Byłoby świetnie. :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Monika23 »

Dzis moje dwie kumele, ktore za Edyta jakos szczegolnie nie przepadaja przyznaly, ze ma najpiekniejszy glos z polskich wokalistek i ze w finale zaspiewala rewelacyjnie, az im poopadalo wszystko :d
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

Moja kumpela, która nie widziala wystepu w sobotę, napisala mi dzisiaj, że już 4. raz ogląda na youtube i że Edyta zaśpiewala fantastycznie i "tak troszeczkę pokazala im, jak się śpiewa" :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: B@r »

Komentarze moich kolezanek(tez nieedytowych):
"nawet to oglądałam na żywo:) jakby nie było jest chyba najlepsza w tym zas*anym kraju:) naprawde bomba"
"drugiej takiej w Polsce nie ma, a na świecie taką znaleźć też sztuka" :)
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: tomasz »

hehe, moja koleżanka, fanka m.in. Kata i Boba Marleya, Edyty nie lubi i nie lubi słuchać też oglądała finał i powiedziała, że głos i talent to ona faktycznie ma, tylko chyba sie marnuje troche w tym kraju
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Bo to wszystko jest prawda...Edytka jest klejnotem POlski...Ludzie powinni być z niej dumni...NO ale to moze dlatego ludzie wieszają na niej psy bo płyty nie wydała i nie mają czego komentować?? No ale mam nadzieję że to sie niedługo zmieni....A ten występ w JOŚ był naprawdę zniewalający... :-D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: monia80 »

ja ogladalam ten wystep w szerszym gronie z moja siostra,ktora za Edyta niestety nie przepada i ze szwagrem, ktory jak slyszy Gorniak to zaraz mu tylko jedno do glowy przychodzi-Korea hymn noi z moim kuzynem(ten ktoremu Aguss wpadla w oczko :ha: :D )i tak jak Edyta wyszla wszyscy przestalismy gadac i normalnie jak spiewala cisza jak makiem zasial- ja popatrywalam tak z pod oka patrze moja siostra zasluchana ,kuzyn ze szwagrem wpatrzeni dopiero jak Edyta skonczyla szwagier sie odezwal - to Ta spiewala ten hymn czy nie ta bo zgupialem ,ja mowie- Ta Ta a on kurde jape to Ona drzec potrafi-sory ale tak sie wyrazil wlasnie, ale po oczach po nim widzialam ,ze w jak najlepszym znaczeniu a kuzyn byl najlepszy hehe spojrzal do gory na zdjecie Aguss i mowi to Ta moja czarnowlosa -tą Gorniakowa ubostwa- ja nigdy za Nia nie przepadalem ,ale glos to Ona ma -siostra mowi no mi az ciary w tej koncowce przeszly.

a ja to wiadomo Ciary Ciary i Ciary przez calutki wystep omal nie wskoczylam do telewzizora uscikac Edzi.Cudowny popis wokalny Dala :-)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Aro »

Urbańska oszukana przez Polsat?

Natasza Urbańska nie pogodziła się z porażką w Jak ONI śpiewają!
Aktorka nie wierzy, że przegrała z Agnieszką Włodarczyk w SMS-owym głosowaniu i domaga się od Polsatu ujawnienia jego wyników.

Twoje Imperium cytuje Nataszę, która chce się dowiedzieć dokładnie, iloma głosami przegrała. Aktorka zapowiada też, że nie przestanie śpiewać i nagra płytę.

Naszym zdaniem niepotrzebnie robi z tego teraz aferę. Przecież zajęcie drugiego miejsca w programie nie oznacza wcale jakiejś wielkiej przegranej. Natasza powinna udowodnić teraz dobrą płytą, że jest dużo lepszą wokalistką niż Włodarczyk, a nie kłócić się o wynik głosowania. Kto wie - być może skłonił ją do tego Michał Wiśniewski, który niedawno sugerował na swoim blogu, że o przegranej Nataszy zadecydowała niechęć organizatorów programu do jej partnera, Janusza Józefowicza.
/Pudelek.pl/
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

Tez to czytałem. Żałosna baba, tak trudno pogodzić się jej z porażką, zawsze mówiłem, że jest zadufana w sobie, za bardzo była pewna wygranej to teraz ciezko jej znieść porażkę
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Magda M »

grzechoo, przypominam że to pudelek [ no i Twoje imperium] a nie "oswiadczenie" Nataszy więc podchodzmy do tego z należytym dystansem ;)
ODPOWIEDZ