Jak Oni świętują (22.12.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Chill-out »

Ravek pisze:
Chill-out pisze:Jak widać w nowej(o zgrozo) edycji będą osoby,które śpiewają profesjonalnie
A Włodarczyk i Liszowska to nieprofesjonalnie śpiewaja? Dokladnie ten sam przypadek. Wtsraczy poszperac w internecie i popatrzec na powiązania ot, chocby z teatrem buffo:)
Chyba nie do końca tak samo rozumiemy słowo"profesjonalnie".Powiązania z teatrem Buffo za wiele w tej kwestii nie znaczą.Nie każdy z teatru Buffo dobrze śpiewa.Ani Agnieszka ani Joanna profesjonalistkami nie są,a tym bardziej wokalistkami.Joanna sprawdza się w repertuarze teatralno-musicalowym,co jest zupełnie czymś innym od śpiewania na normalnej scenie.
Obie Panie dopiero się uczą i o ile Agnieszka jest przykładem na to,że z podatnego materiału(ucznia) można "cos" zrobić i nauczyć się jakkolwiek spiewać o tyle Joanna już raczej zbyt dużo nie pokaże.
I nie porównuj raczej tych obu pań do Moniki Jarosińskiej,która śpiewa zawodowo(choć nie mówię,że jest wybitną wokalistką).
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

Och przepraszam, ze smiem miec inne zdanie niz Ty :)

Nie jestem specjalista, tak jak Ty, wiec pewnie dlatego osoba, ktora zawodowo spiewa w musicalach jest dla mnie poprostu wokalistka...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:ni Agnieszka ani Joanna profesjonalistkami nie są,a tym bardziej wokalistkami
Z Włodarczyk to było chyba tak, że ona dostała się do Buffo, chwilkę tam popiszczała, ale miała awarię w tarczycy i kazali jej zrezygnować, więc dziewucha trochę liznęła tematu.
Joanna sporo podśpiewuje podczas swojej kariery, ale to jest od czasu do czasu, chyba że coś "stałego na chwile" na scenie.
Małaszyńśki wiem że ma zespół muzyczny w którym śpiewa sobie, i to się ciągnie już chwilkę.
Świderski liderował zespołowi Greifrut, i jego można (z zespołem czy bez) usłyszeć np w Magdzie M.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Piter »

Widzę, że dwie panie - dotychczasowe kibicki - wejdą z widowni na scenę.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Piter pisze:Widzę, że dwie panie - dotychczasowe kibicki - wejdą z widowni na scenę.
Była o tym mowa w odcinku swiątecznym. Ibisz cos chyba o tym trąbił.

Liszowska niby coś tam śpiewala, a to w "Szansie na Sukces", a to duecik a Maleńczukiem, a to jakaś kampania, ale są to raczej takie wokalne wyskoki. Musicali tez tam pare było, na upartego mozna ja nazwać profesjoanlistką, ale wokalistka raczej nie.
Aga spiewała, ale wiele lat temu i to krótko. Jasne potem był soundtrack do "Job", ale to wokalistki zawodowej to jej jeszcze bardzo daleko.
Nie wierzę, żeby którakolwiek z nich zrobila jakąs wieksza kariere wokalną. Włodarczyk juz wydala jedną kiepską płyte, a Liszowska? Niby nie mozna się wypowiadać bo jeszcze nic nie zrobiła, ale wątpie.... niemniej obu życze jak najlepiej, bo w programie nie widzialam zadnych innych potencjalnych zwycięzców.
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: angloman_01 »

lisa pisze:cała formuła tego programu to jedna wielka porażka. Wielu w naszym kraju utalentowanych ludzi, którzy nie mają szans, bo brakuje muzyków, kasy, miejsca w wytwórni, producentów. A takie przeciętne serialowe gwiazdeczki przychodza do programu i nawet jeśli falszuja niemiłosiernie, co tydzień producenci wypychają je na scene, i każa "śpiewać". Gdzie tu sprawiedliwość?
Sprawiedliwość poszła spać, a w zamian na stróży pojawiła się machina show biznesu.
Aneta Zając Maria Radosz, Pierwsza Miłość
W ślady za chłopakiem...
Rafał Mroczek Paweł Zduński, M jak miłość
Facet widać jest ambitny, tylko może czas skończyć ze świeceniem w telewizji i robieniem z siebie krajowej gwiazdy, a zająć się aktorstwem?
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

A wiecie, ze do Jak Oni Spiewaja byl normalny casting? nikt nikogo nie zapraszal. A czy slyszeliscie, ze liszowska powiedziala podobno, ze zrobi wszystko, by wygrac? Niby plotka, ale w kazdej plotce jest troszke prawdy...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: vanity »

angloman_01 pisze:Cytat:
Rafał Mroczek Paweł Zduński, M jak miłość


Facet widać jest ambitny, tylko może czas skończyć ze świeceniem w telewizji i robieniem z siebie krajowej gwiazdy, a zająć się aktorstwem?
Jemu nic nie pomoże, aktorem nigdy nie będzie, choćby nie wiadomo ile nad sobą pracował. Pozatym, powoli kończą się programy w których robią sobie PR. Ja ich nie rozpoznaję, więc nie wiem który co dotychczas zaliczył. Na pewno obaj Taniec z gwiazdami.
Ravek pisze:A czy slyszeliscie, ze liszowska powiedziala podobno, ze zrobi wszystko, by wygrac?
Nie dziwi mnie to, tym bardziej, że wygrywać każdy lubi, nawet niezasłużenie, a pozatym głupia nie jest i zapewno wiedziała z kim konkuruje o pierwsze miejsce. Mogła być i chętna, i być najlepszą we własnym mniemaniu (słusznie zresztą) by zasługiwać na wygraną.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Ravek pisze:A wiecie, ze do Jak Oni Spiewaja byl normalny casting? nikt nikogo nie zapraszal. A czy slyszeliscie, ze liszowska powiedziala podobno, ze zrobi wszystko, by wygrac? Niby plotka, ale w kazdej plotce jest troszke prawdy...
A moze jeszcze powiesz skąd takie informacje, bo wydają mi się one jakoś mało wiarygodne? Vanity ma racje.

Mroczków mam powyzej uszu. Jasne chłopaki są ambitne, ciezko pracuja, ale im to nie doda talentu aktorskiego, bo są go po prostu wyzbyci.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

lisa pisze:A moze jeszcze powiesz skąd takie informacje, bo wydają mi się one jakoś mało wiarygodne?
ie zalezy mi, zebys wierzyla w to, co pisze:) Gdybysmy sie przyjaznili, pewnie bym Ci powiedzial:)

Ale pewnie niedlugo zrozumiesz skad mam takie rozne informacje i bynajmniej nie z gazet:)
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: angloman_01 »

vanity pisze: Ja ich nie rozpoznaję, więc nie wiem który co dotychczas zaliczył. Na pewno obaj Taniec z gwiazdami.
i Gwiazdy tańcza na lodzie,
oprócz tego któruś z nich ostatnio coś tam bodajrze robił na Ukrainie...
vanity pisze:Jemu nic nie pomoże, aktorem nigdy nie będzie, choćby nie wiadomo ile nad sobą pracował.
Praca jest kluczem do sukcesu...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Chill-out »

Ravek pisze:A wiecie, ze do Jak Oni Spiewaja byl normalny casting? nikt nikogo nie zapraszal.
Część osób jest z castingu,a część została zaproszona do udziału w programie.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Matiz99 »

Chill-out pisze:Część osób jest z castingu,a część została zaproszona do udziału w programie.
Taka Ola Woźniak z pewnością nie dostała się drogą castingu :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Jutro o 11:30 jest chyba powtórka "Jak oni Świętują" Tak jest w programie i w tv reklamują :-)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: grzechoo »

GosiaczeQ_14 pisze:Jutro o 11:30 jest chyba powtórka "Jak oni Świętują" Tak jest w programie i w tv reklamują
A dzis było na Polsacie 2
ODPOWIEDZ