a

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
ODPOWIEDZ
kamil
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2005, 10:48
Lokalizacja: aa

a

Post autor: kamil »

aa
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2007, 15:36 przez kamil, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: a

Post autor: karol »

Jesli chodzi o wykonania muzyczne na Twojej stronie to podziwiam za odwage...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: a

Post autor: ANETA »

Ja poprostu nie wiem co napisac - Jezu

Karol, rzeczywiscie brawo za odwagę.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2005, 19:33 przez ANETA, łącznie zmieniany 2 razy.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: a

Post autor: Grzechu »

Aneta, daj se siana - przecież napisał że nie umie dobrze śpiewać.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: a

Post autor: ANETA »

Ok, przemyslałam i zmieniłam swój post, moze był zbyt ostry

Grzechu - nie gustuje w sianku :?
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: a

Post autor: Grzechu »

ANETA pisze:Ok, przemyslałam i zmieniłam swój post, moze był zbyt ostry


:wink:
ANETA pisze:Grzechu - nie gustuje w sianku :?
Żałuj...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: a

Post autor: Dobi »

A to prawda co jest napisane na stronie? Np "Szybko stała się przebojem." lub "Dziś światowa premiera singla >The Voice Within<".
Światowa tak...Hmm...Ciekawe... 8)

Co do samej płyty. Nie lubię takich artystów którzy śpiewają piosenki innych. Bo nie sztuką jest przerobić czyjś hit i wydać go po swojemu. Sztuką jest wylansować piosenkę którą za parę lat inni będą chciali śpiewać.
Na temat samego śpiewu nie będę się wypowiadał. Powiem tylko, że utwór Christiny Aguilery został skrzywdzony. I to bardzo!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: a

Post autor: kinga »

Kamil...tak się zastanawiam czego od nas oczekujesz? Chcialbys uslyszec prawde, czy chcesz, żeby Ci slodzic? Jesli nie chcesz uslyszec prawdy (która może Cie urazić), nie czytaj prosze dalej...

Ściągnęlam 4 utwory i tylko na podstawie nich napisze Ci, co sądzę. Te utwory to: Through The Rain, The Voice Within, When You Belive, All I Want For Christmas Is You (po ich wysluchaniu nie mam ochoty ściągać dalej).

No więc, jak sam napisaleś, falszujesz i nie masz poczucia rytmu. Absolutnie sie z tym zgadzam (jakos w środku utworu Through The Rain kompletnie straciliście kontakt z muzyka...Muzyka sobie a wy sobie - nie wiem natomiast czy wynikalo to z niezgrania materialu czy z czegoś innego, nie znam sie na tym, ale to brzmi nie za dobrze. To samo w All I Want For Christmas Is You). Niestety nie kupilabym Twojej plyty.

Natomiast Twoja kolezanka, Agnieszka, zdecydowanie lepiej brzmi. Ma ciekawy glos, podoba mi sie jak się nim w niektórych momentach posluguje :) Chętnie posluchalabym jakichś utworków tylko w jej wykonaniu.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Ale wydaje mi się, ze skoro zalozyleś ten temat, to chcesz uslyszec nasze zdanie. Napisalam, jak sądze, kulturalnie...

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 17 lip 2005, 22:28 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: a

Post autor: vanity »

Dobi pisze:Co do samej płyty. Nie lubię takich artystów którzy śpiewają piosenki innych. Bo nie sztuką jest przerobić czyjś hit i wydać go po swojemu. Sztuką jest wylansować piosenkę którą za parę lat inni będą chciali śpiewać.
Edyta całkiem sporo ma takich piosenek przerabianych :P

a pozatym zdaje się że George Michael wydał płytę z coverami, Rod Steward też.

niektóre covery są bardzo fajne inne nie. ale też nie jest to takie proste pisanie piosenek. a już na pewno takich co by były za jakiś czas na poziomie bohemian rapshody Queenu itd.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: a

Post autor: DeathlySilence »

A ja doceniam twoją wytrwałość w promowaniu swojej stronki na tym forum...to już będzie trzeci raz :lol: :P

A co do twojego wokalu...po powyższej krytyce wole nie maltretować uszu i marnowac tranferu ;)

Pozdrawiam

P.S. Powodzenia życze i spełnienia w tym co robisz :D Przynajmniej dowiedziałem sie o rodowodzie mojego imienia :wink: 'chopiec ze szlachetnego rodu' :P Bliźniak spod znaku bliźniaka - to chyba spoteguje mój artystyczy rozwój :lol:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: a

Post autor: Dobi »

Poświęciłem się i przesłuchałem kilka piosenek. I cóż muszę stwierdzić że "nie umiem śpiewać" to mało powiedziane :!:

Nie wiem po co nagrywałeś piosenki. Chyba po to aby inni mogli się świetnie bawić słuchając ich. Twój głos jest okropny, poza tym bardzo fałszujesz. Dziewczyna z którą śpiewasz rónież. Nie śpiewacie w rytm muzyki tylko jak chcecie. Szczególnie widać to w "The Voice Within". Tam każdy śpiewa po swojemu. Nastepna sprawa wasz angielski. Wogóle bez akcentu a czasem zamiast śpiewać recytujecie tekst.

Dziewczyna która zaśpiewała "Toxic" wypada tragicznie. Śpiewa a raczej mówi niezrozumiale i fałszuje niemiłosiernie.

Podsumowując wyjecie jak wilki w czasie pełni księżyca.
Nie będę gratulował wam odwagi, bo jeszcze pomyślicie że to co robicie jest wspaniałe. Nie kompromitujcie się :!:

DeathlySilence Poświęć się i posłuchaj choć jednej piosenki. Warto... Polecam Ci "Toxic" w wykonaniu Karoliny. Britney Spears może się schować 8)
Jeśli stracisz słuch zapłacę za leczenie ;)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: a

Post autor: Cypix »

No wszystkiego nie dałem rady przesłuchać, ale brzmi to nawet, nawet. Gratuluje talentu :) I dziękuję wszystkim, którzy tworzą coś takiego, dzięki wam "Idol" przez te 4 edycje był wspaniały :!:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: a

Post autor: vanity »

Dobi pisze:Nastepna sprawa wasz angielski. Wogóle bez akcentu a czasem zamiast śpiewać recytujecie tekst.
co to znaczy: wogóle bez akcentu????
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: a

Post autor: Dobi »

vanity pisze:
Dobi pisze:Nastepna sprawa wasz angielski. Wogóle bez akcentu a czasem zamiast śpiewać recytujecie tekst.
Co to znaczy: wogóle bez akcentu????
Pojedyńcze słówka (znane) jakiś tam akcent mają. Ale reszta wypada tragicznie.
Chcoć szczerze mówiąc po polsku też nie brzmi zbyt elegancko...
Cypix pisze:I dziękuję wszystkim, którzy tworzą coś takiego, dzięki wam "Idol" przez te 4 edycje był wspaniały :!:
Święte słowa. Brawo :!:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: a

Post autor: vanity »

Dobi pisze:vanity napisał/a:
Dobi napisał/a:
Nastepna sprawa wasz angielski. Wogóle bez akcentu a czasem zamiast śpiewać recytujecie tekst.

Co to znaczy: wogóle bez akcentu????

Pojedyńcze słówka (znane) jakiś tam akcent mają. Ale reszta wypada tragicznie.
Chcoć szczerze mówiąc po polsku też nie brzmi zbyt elegancko...
no dobra, ale nie można chyba od wszystkich i profesjonalistów i amatorów wymagać że będą śpiewać z idealnym angielskim akcentem. nie każdy ma takie możliwości aby się dobrze przygotować. pozatym angielski ma wiele akcentów.
ODPOWIEDZ