Edyta... zmontowana przez fanów

Filmy o Edycie naszego autorstwa.

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Matiz99 »

anablu w temacie ,,Edyta na YouTube'' :
anablu pisze:A tu próba podsumowania kariery Edyty... Intencje szczytne, ale chaos...

http://www.youtube.com/watch?v=gLWnbFDnPpY

A może jakiś zdolny Forumowicz pokusiłby się o podobne przedsięwzięcie... Zrobiłby nam PRAWDZIWĄ julbleuszową niespodzianke :wink2:
Hmm... Nie wiem czy jestem zdolny, ale podejmuje się wyzwania i stworze film podsumowujący 20-letnią karierę Edyty :police:


Moja filmowa kompilacja nt. polskich bramkarzy zajęła drugie miejsce w konkursie witryny bramkipolakow.net :PP A był to pierwszy film jaki w życiu zmontowałem 8P Tak więc mam nadzieję żę źle to nie wyjdzie...

7 - minutowy film o którym wspomniałem wyżej tworzyłem dwie noce 8P Tym razem nie bede się tak poświęcał gdyż mam nieco więcej do roboty na codzień.

Spróbuję wam zrekompensować brak Edyty w Sopocie po jakiejś msleńkiej części tak więc ,,premiera'' odbędzie się w sobotę (8.08) :P

Mam nadzieje że was nie zawiodę :P
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: anablu »

Matiz99, czekamy!!!
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Meg »

Matiz99 pisze:,,premiera'' odbędzie się w sobotę (8.08)
:d :d :d :lody:
To czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki, jakby co to mogę trochę Ci pomóc :d
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Matiz99 »

Fuck!! Zrobiłem początek (świetny jest) chcialem go zapisać jako film i zobaczyc czy wszystko będzie ok (używam windows movie makre :P ) Cche zapisać i co widze? ,,program WMM nie może zapisać pliku w określonej lokalizacji.Sprawdź ble, ble, ble. Zmienialem lokalizacje zmieniałem pliki, ich rozszerzenia - wszystko. Program nie potrafi zapisać jako film nawet jednego zdjęcia. Występuje jakiś błąd. Pracowalem z tym programem tyle czasu i nigdy nie było żadnych problemów.

Tak łądnie się zapowiadało :583: Maałem taki dobry pomysł na film! Obrazek

Nic nie mogę tu poradzić. Nie mam pojęcia skąd mogą wynikać takie problemy Obrazek Zrobiłem tym programem wiele filmów bez żadnego problemu. Obrazek

Przepraszam najmocniej ale nie jestem w stanie nic zrobić. Jestem zdrowo wqr**ony. Może ktoś jest w stanie pomóc? Obrazek

W internecie widze że nie tylko ja spotkałe sie z takim problemem. Narazie czytam. Mam nadzieje że sobie poradze!

Nie wiem czy usuwać temat czy pozostawić. Narazie zostawie. A nóż się uda.

[ Dodano: 05-08-09, 18:38 ]
http://peb.pl/programy/274709-movie-mak ... ilmow.html

Widze że to poważniejsza sprawa. Musialbym sie przerzucić na inny program do filmów, ale w takiej sytuacji nie wiem czy zdąże do soboty....

Ave microsoft windows! :ha:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Estratos »

a nie mozesz usunac windows movie maker i zainstalowac ponownie (gdzies tam w dodaj/usun programy w opcjach systemu windows)?
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Matiz99 »

Estratos pisze:a nie mozesz usunac windows movie maker i zainstalowac ponownie (gdzies tam w dodaj/usun programy w opcjach systemu windows)?
Jak to w windowsie ten progam jest zitnegrowanyz systemem i da się go zdeinstalować. Moge usunąć ręcznie (pewną jego część) Następnie pobiorę z neta i zainstaluje :?

Wczoraj ściągnałem inny program )wielki kombajn) i cos w nim próbuje ale to wszystko nie wychodzi tak jak bym chciał więc zależałoby mi jednak na WMM.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Natu$ »

Matiz, a prosiłam, żebyś się nie wycofał! :lol3: Nie bierz przykładu z idolki. :PP Normalnie ironia losu! :lol: Mimo wszystko mam nadzieję, że sobie poradzisz! :PP
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Matiz99 »

Natu$ pisze:Normalnie ironia losu!
Szkoda gadać :/
Natu$ pisze:Mimo wszystko mam nadzieję, że sobie poradzisz! :PP
Dziś siedziałem nad tym ponad dwie godziny - dokończyłem początek który trwa niecałą minutę. Chciałem zapisać ale ten nowy program tworzy ogrąmne pliki (nawet 1,5giga - plik AVI 57 sekund!!)

Poddaje się! A mogło być tak fajnie...
I give up.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Marecki »

Matiz99 pisze:nawet 1,5giga - plik AVI 57 sekund!!
Bo to zapis bez kodeków (PCM). Zapisuj z Xvidem np. to będzie znacznie mniejszy :wink: A jeśli nie ma tam takiej opcji to ściągnij sobie VirtualDub i w nim konwertuj.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta... zmontowana przez fanów

Post autor: Matiz99 »

marciooo pisze:Bo to zapis bez kodeków (PCM). Zapisuj z Xvidem np. to będzie znacznie mniejszy
Tak jak wspomniałem. Niech los mi odda bezproblemową prace z Windows Movie Maker albo jak się poddaje :P Gdybym miał sprawny WMM zrobiłbym ten film z przyjemnością.
marciooo pisze:A jeśli nie ma tam takiej opcji to ściągnij sobie VirtualDub i w nim konwertuj.
Mam lepszy program do konwertowania ale za dużo zabawy. I tak te problemy wycięły mi z życiorysu jakieś 5 godzin.
ODPOWIEDZ