"Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

"Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Wpadłem na pomysł,że możemy wzorem uczestników wersji polsatowskiej również zabawić się w "Idola".
Jeśli ktoś z fanów Edyty amatorsko sobie podśpiewuje to zapraszam do umieszczania tutaj swoich "popisów wokalnych" :P
Tutaj będziemy zamieszczać swoje mp3 i komentarze do wykonań :D
Dla zachęty jako pierwszy umieszczam całkiem niedawno nagranego przeze mnie songa.Piosenkę tę nagrałem w duecie z moim kumplem.Kumpel nie jest fanem Edyty,ale ceni ja za głos i urodę :) Pewnie by mnie natłukł,jak by wiedział,że umieściłem to na forum. :P To jest wersja robocza,która miała zostać nagrana ponownie,ale jakos nie było na to czasu 8) Ja zaczynam :razz:
http://rapidshare.de/files/1417083/Malan_feat.Michael-Sorry_Seems_To_Be_The_Hardest_World.mp3.html
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2005, 22:39 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

gratuluje michael pomysłu!!!! i przejde do rzeczy... od razu mowie ze nie jestem zawodowcem i nie bede tez kuba wojewodą... :d ale postaram sie byc szczera :)
hmmm musze przyznac ze nie lubie tej piosenki.... no ale przesłuchałam... i jest tam troche niedociagniec... niom... niestety.... przepraszam nie chce cie urazic michael.... zdaje sbie sprawe ze to niestudyjna versja wiec inaczej bedzie to brzmiec po prawdziwym nagraniu... no ale poki co tej versji czegos jednak brakuje.....

pozdrówki!!!!!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:gratuluje michael pomysłu!!!! i przejde do rzeczy... od razu mowie ze nie jestem zawodowcem i nie bede tez kuba wojewodą... :d ale postaram sie byc szczera :)
hmmm musze przyznac ze nie lubie tej piosenki.... no ale przesłuchałam... i jest tam troche niedociagniec... niom... niestety.... przepraszam nie chce cie urazic michael.... zdaje sbie sprawe ze to niestudyjna versja wiec inaczej bedzie to brzmiec po prawdziwym nagraniu... no ale poki co tej versji czegos jednak brakuje.....

pozdrówki!!!!!
Wiem Madzia.To tylko raz zostało nagrane a i tak sporo roboty przy tym było.Dosyć cięzko jest dobrać wszystkei parametry tak,alby uzyskać perfekt :sad: Pamiętaj,że to tylko komputer,a nie studio 8)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

no wlasnie o to mi chodzi :D:D:D:D:D:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

Hmmm, a to moja opinia, a właśiwie kilka zdan.

Nie nadaje sie do oceniania talentu bo czesto boje sie kogoś urazić, ale odłoże to zmartwienie na bok. Mi sie wydaje, że głosy całkiem niezłe, szczególnie ten drógi (który mówi: cośtam Elton John). Wydaje mi sie że jak popracujecie to duzo wam to da. Nie wiem czyj głos jest który, ale ten pierwszy jest jakiś niepewny, albo mi sie zdaje, ale powinieneś troszke więej z siebie dać, wydawać mocniejszy i pewniejszy głos, żeby nie był taki wachający się, nie wiem czy mnie rozumiesz. Ten drugi lepiej sobie radzi z długimi dzwiekami. Ale myśle że wszystko przed wami. Powodzenia.

PS. Ale świetna zabawa!!! Fajnie jest byś jakby jurorem czy jrytykiem :D Ale to co napisałam nie jest zartem. Jak kikogo nie bedzie w domu to może też coś zaspiewam, ale nie mam podkładu. Ma ktoś jakies podkłady do różnych piosenek? Tylko nie takie jak do karaoke, bo one ćą sztuczne jakieś. Takie jak w prawdziwej piosence.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Magda M »

kasia ja mam mnostwo podkladów... pisz co chcesz to moze to mam :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Kasia ten pierwszy to moj.Ja tak nie wyje jak w tej piosence.Potrafię śpiewać również silniejszym głosem,ale specyfika tego kawałka wymaga tego,aby troche powyć :P
Zresztą może to też wina mikrofonu,bo używałem multimedialnego,a kolega profesjonalnego 8) Dzięki za opinię!
P.S.No wlasnie podklady do karaoke sa kiczowate trochę,ale innych nie mam :sad:
Magda ja chcę podkład do "Impossible",bo za cholerę nigdzie nie moge tego znależć.Masz? :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

Magda dawaj jakie masz ciekawe. Po koleji po malutku zamieśc wszystkie :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

Kasia pisze:Magda dawaj jakie masz ciekawe. Po koleji po malutku zamieśc wszystkie :D
Dziewczyny tylko nie tutaj.Tutaj zamieszczamy tylko swoje próbki wokalu :P
Prześlijcie sobie na maila!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Kasia »

No tak. To ja tylko jeszcze wtrące. Magda jak co to na PW albo na GG.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: pijej1 »

Pomysł szałowy!!! szkoda że nie mam głosu :( ale to taki nic nie znaczący szczegół :P mam nadzieję że pojawi się tutaj więcej nagrań naszych forumowiczów niż tylko wypowiedzi osób recenzujacych te singowane utwory :P buziaki 3mam kciuki za odważnych!!!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

nie ma sprawy.. na pw :D:D:D:D

Post autor: Magda M »

Kasia pisze:No tak. To ja tylko jeszcze wtrące. Magda jak co to na PW albo na GG.
oki dam znac .. tylko ze dajcie mo troche czasu bo mam ciezki początek tygodnia... :( no ale spoko :):):):) a impossible to chyba nie mam :9 ale zobacze... sprawdze.. buzka!!!!!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: Michael »

pijej1 pisze:Pomysł szałowy!!! szkoda że nie mam głosu :( ale to taki nic nie znaczący szczegół :P mam nadzieję że pojawi się tutaj więcej nagrań naszych forumowiczów niż tylko wypowiedzi osób recenzujacych te singowane utwory :P buziaki 3mam kciuki za odważnych!!!
Pijej,a gdzie Twoj kometarz do mojego singla? :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: B@r »

No kochani, spiewac!!! Mi slon nadepnal na ucho, ale reszty chetnie poslucham. :D

Michael - skasowales plik z pierwszego postu?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: "Idol",czyli Fani Edyty śpiewają...

Post autor: ANETA »

Magda pisze:No kochani, spiewac!!! Mi slon nadepnal na ucho, ale reszty chetnie poslucham. :D

Michael - skasowales plik z pierwszego postu?
chyba jednie przydeptał ci szyjke jesli spiewac nie umiesz :grin: bo ucho muzyczne masz jesli jestes na forum genialnej Edyty :D

Ja spiewam oczywiscie i chce spiewac całe życie bo muzyka to moje all life !!! Jednak nie mam sprzetu by to nagrac i Wam zaprezentowac.. Mimo wszytko, moze za kilka lat kupicie moją płytę :D albo ściagniecie z internetu :(
ODPOWIEDZ