Odcinek 3 (22.03.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 28 mar 2008, 11:27

Olgi Bończyk (Edyta Kuszyńska, Na dobre i na złe)
19
25%
Anety Zając (Maria Radosz, Pierwsza miłość)
1
1%
Moniki Dryl (Grażyna, Faceci do wzięcia)
17
22%
Dariusza Kordka (Edward Lachnal, Fałszerze. Powrót Sfory)
8
10%
Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
7
9%
Wojciecha Medyńskiego (Michał Dąbrowski , M jak miłość)
1
1%
Grażyny Szapołowskiej (Julia Szulc, Magda M.)
4
5%
Anny Janochy (Julia Porębska, M jak miłość)
0
Brak głosów
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
11
14%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
7
9%
Michała Koterskiego (Dzikus, Odwróceni)
2
3%
 
Liczba głosów: 77

Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:miałam nadzieje ze edyta wyskoczy na scene i zaśpiewa z nim kawałek. Fajnyyyy duecik by był.
Ja tez miałem taką nadzieję, co do Bończyk z Edką na jednej scenie to raczej była wątpliwa sprawa, Edyta by ją przyćmiła, natomiast po tym filmiku z próby jak spiewała z Kordkiem miałem nadzieję, ze fragmencik Edi zaśpiewa a tu nic :x
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3

Post autor: kinga »

Odcinek świetny, bawiłam się jak nigdy :d

Edi pięknie wyglądała, miała rewelacyjny humor (co trwa już dłuższy czas i bardzo dobrze :) ), była prawdziwa, spontaniczna, pełna energii - super! :) :) :)

Olga Bończyk - bardzo mi się podobała jej wersja "To nie ja". Byłam ciekawa, jak jej to wyjdzie i duże brawa za to, że zrobiła to inaczej, bo dzięki temu uniknęła może aż takich porównań do Edyty. Świetne góry! Czysto, po prostu pięknie! :)

Krzysztof Respondek - ujmuje mnie jego pokora. Kiedy go oceniają zdaje się być w jakimś innym świecie, nie wierzyć w to, co słyszy. W ogóle sympatyczny jakiś taki jest :d

Monika Dryl - staram się i nie mogę poczuć do niej sympatii... ale głos ma.

Joasia Jabłczyńska - myślałam wcześniej, że będę miała alergię na jej głos. Myliłam się. Dzisiaj zrobiła na mnie jeszcze lepsze wrażenie niż w zeszłym tygodniu :)

Kacper Kuszewski - fajny facet, fajny głos, bardzo dobre wrażenia :)

Aneta Zając - całkiem nieźle. Poza tym bardzo sympatyczna osoba.

Darek Kordek - będę trzymała kciuki, żeby NIE odpadł. Stres ma wypisany na twarzy, szkoda, bo na próbie szło mu bardzo dobrze. Poza tym, duet z Edi w tej piosence byłby... :hellobaby:

Nie podobali mi się pozostali uczestnicy, czyli Grażyna "Szałpałowska" Szapołowska, Anna Janocha, Misiek Koterski i Wojtek Medyński.

W ogóle mam wrażenie, że to najciekawsza, najbarwniejsza edycja ze wszystkich :d
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 3

Post autor: pilsner »

Nie rozumiem tych zachwytów nad Olgą B.
obrzydliwie to śpiewała, miala w tej piosence taką ciężką, grubą barwę, a ta piosenka powinna być śpiewana lekko...
zreszta o czym my tu mówimy, tak "wielkiej" piosenki tak wspaniałej i genialnej wokalistki no po prostu nie da się nawet dorównać, nie mówiąc o prześcignięciu...
"To nie ja" podobnie jak "I will alway love you" po prostu nie powinno się śpiewać, bo zawsze bedą te eykonania gorsze od oryginałów...
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3

Post autor: Karolcia »

Edyta wyglądała cudownie!!! Jak usłyszałam, jak zaśpiewała fragment piosenki Seweryna Krajewskiego "Czekasz na tę jedną chwilę" (to ta, którą śpiewał Darek Kordek), to aż mnie dreszcz przeszył. Boże, jak ja chciałabym mieć tą piosenkę całą w wykonaniu Edytki!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3

Post autor: Blur »

Olga mi się nie podobała, dla mnie było to straszne wykonanie.
Edi zdaje się być w dobry nastroju...moim zdaniem nie jest sztuczna.
A ta pani od Kordka jest jakaś dziwna, założyła sobie, że pojedzie po Edycie i plotła jakieś bzdury...jeśli chodzi o głosy, to jest to najlepsza edycja.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 3

Post autor: GosiaczeQ_14 »

magdamiecz pisze:a mi się nie podobało. Zgadzam się tu z Monicą. Edyta wykonała to perfekcyjnie i tego wykonania i tej wersji nie pobije dla mnie nikt.
No tak ale nikt chyba temu nie zaprzeczy i tego nie robi 8P
Chodzi o to że zaśpiewała po swojemu i moim zdaniem zrobiła genialnie...zaśpiewała to najlepiej jak mogła to zrobić bo jakby zaczęła naśladować Edytę to tragedia by była :P
Karolcia pisze:. Boże, jak ja chciałabym mieć tą piosenkę całą w wykonaniu Edytki!!!!!!!!!
Kto by nie chciał (marzenie) ? ;(

[ Dodano: 2008-03-23, 00:31 ]
maleo pisze:A ta pani od Kordka jest jakaś dziwna, założyła sobie, że pojedzie po Edycie i plotła jakieś bzdury...jeśli chodzi o głosy, to jest to najlepsza edycja
No właśnie... :x
taka jakaś nienormalna?
NIe wim o co jej chodziło....
Pokazali Edzię i też się nieźle uśmiała i zdziwiła...
Bo przecież ona tak sobie tylko dla żartów o tym brzuszku mówiła a potem dodała że brzuszki są cool czy jakoś tak :P
A to nie była ocena przecież :P Ale jak ja nie lubię takich ludzi jak ta babka od Kordka...nie wiem i te życzenia też składała tak jakoś bez emocji...
strasznie mi żal tej kobiety czy ona nie zaznała w życiu szczęścia??? 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3

Post autor: B@r »

DS, jesteś niezastąpiony! Dziękuję bardzo za mp3 z Grażynką!

Programu jeszcze nie widziałem bo bylem w kościele, ale nagrałem i jutro zobaczę. Cieszę się bardzo, że Grażyna została!

Tymczasem słucham Grażynki! :banan:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 3

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Skoro nagrałeś to mógłbyś wyciąć kawałki z Edzią?? :P
Jeżeli jest wogóle taka możliwość .... bo wszyscy kompletnie olali już nagrywanie edzi ;(
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 3

Post autor: Alita »

kinga pisze:W ogóle mam wrażenie, że to najciekawsza, najbarwniejsza edycja ze wszystkich :d
Też tak uważam, dobrali fajnych ludzi którzy potrafią śpiewać, nie wszyscy oczywiście ale większość ;) Poprzednie edycje oglądałam jednym okiem, czasami opuszczałam bo wogóle mnie ten program nie chwytał a ta 3 edycja jest o wiele bardziej profesjonalna :) Obejrzałam 3 odcinki od początku do końca, jestem ciekawa wykonań tych ludzi (oprócz Janochy i Zająca :lol: )

Co do Edi, była dziś naprawdę radosna i taka prawdziwa, zależało jej na tym by wszystkim dobrze poszło i uśmiech nie schodził jej z twarzy, aż żałuje że mnie tam nie było :)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3

Post autor: Isabel »

Alita pisze:aż żałuje że mnie tam nie było
Nie Ty jedna :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 3

Post autor: Magda M »

GosiaczeQ_14 pisze:
magdamiecz pisze:a mi się nie podobało. Zgadzam się tu z Monicą. Edyta wykonała to perfekcyjnie i tego wykonania i tej wersji nie pobije dla mnie nikt.
No tak ale nikt chyba temu nie zaprzeczy i tego nie robi 8P
Chodzi o to że zaśpiewała po swojemu i moim zdaniem zrobiła genialnie...zaśpiewała to najlepiej jak mogła to zrobić bo jakby zaczęła naśladować Edytę to tragedia by była :P
Specjalnie napisałam że mnie się nie podobało i że tej wersji dla mnie nie pobije nikt.... ;)

apropo zagrożonych. Szkoda mi tej dziewczyny (jak ona ma na imie...? ) ale Darek w programie = troche smaczków :hellobaby:
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3

Post autor: Isabel »

magdamiecz pisze:(jak ona ma na imie...? )
Ania
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3

Post autor: Michael »

To teraz ja wtrące swoje 3 grosze... :P

Wygląd Edyty - rewelacyjny! :d Sukienka (o ile się nie mylę) pochodzi z sesji retro do Gali. 8)
Zachowanie Edyty - bez jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony! :) Czy Ona nie może zawsze taka być? :hmmm:
Dowcipna, kokieteryjna, życzliwa - po prostu równa z Niej była babka wczoraj! :D
Wbrew temu, co niektórzy z Was piszą - ja nie zauważyłem wczoraj w Jej zachowaniu grama sztuczności! 8)
Z założeniem szkoły, to nie byłby głupi pomysł. 8) Moim zdaniem Edyta sprawdziła się w roli nauczycielki. :-)
Rozbawiła mnie Aneta Zając, która stwierdziła, że krępuje się Edyty. :P
Ale to tylko dowód na to, że jest w Edycie coś, co onieśmiela. ;) :D

Jeśli chodzi o występy...

Żadna z pań mnie dzisiaj nie zachwyciła swoim występem. Dwa pierwsze miejsca przynaję dzisiaj panom:

1. Kacprowi Kuszewskiemu
2. Krzysztofowi Respondkowi


Wyróżnienie dla:

Olgi Bończyk - za to, że dźwignęła TNJ i wybrnęła z tego cało. Domyślam się, jaki musiał towarzyszyć jej stresik :P , mając do zaśpiewania tak kultowy kawałek przed jego pierwotnym wykonawcą.
Aczkolwiek nie trafiła do mnie jej interpretacja. Tak, jak pisałem wcześniej - jedyna, słuszna wersja tej piosenki, to ta edytowa! :B
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 3

Post autor: GosiaczeQ_14 »

magdamiecz pisze:Szkoda mi tej dziewczyny (jak ona ma na imie...? )
To jest Ania Janocha... :-)
Mi też jest trochę szkoda ale lepiej dla niej żeby odpadła 8P
Jej występ w tym programie to naprawdę pomyłka bo ani nie potrafi śpiewać ani rozruszać publicznośći taka sztywna jest na scenie i na dodatek fałszuje okropnie :P
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 3

Post autor: Robik »

Edyta zrobiła wczoraj na mie bardzo dobre wrażenie. Dopisywał Jej humor i wyglądała ślicznie i naturalnie.
Tym razem nie wezmę udziału w ankiecie bo nie potrafię wskazać 2 osób, które najlepiej zaśpiewały. Ale mogę wskazać 2 osoby, które najgorzej zaśpiewały. To Wojciech Medyński i Misiek Koterski. Ostatnio Misiek zaczyna działać mi na nerwy. Zaczyna mnie męczyć ten jego debilizm.
Olga bardzo dobrze poradziła sobie z "To nie ja" ale nie podobała mi się ta aranżacja.
ODPOWIEDZ