Odcinek 4 (29.03.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 4 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 04 kwie 2008, 15:11

Olgi Bończyk (Edyta Kuszyńska, Na dobre i na złe)
3
5%
Anety Zając (Maria Radosz, Pierwsza miłość)
0
Brak głosów
Moniki Dryl (Grażyna, Faceci do wzięcia)
2
3%
Dariusza Kordka (Edward Lachnal, Fałszerze. Powrót Sfory)
3
5%
Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
9
14%
Wojciecha Medyńskiego (Michał Dąbrowski , M jak miłość)
1
2%
Grażyny Szapołowskiej (Julia Szulc, Magda M.)
15
23%
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
18
28%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
10
16%
Michała Koterskiego (Dzikus, Odwróceni)
3
5%
 
Liczba głosów: 64

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 4

Post autor: ANETA »

Olga Bończyk to zupełnie nie moja bajka ale 3 punkty to zdecydowanie za mało, nie rozumiem dlaczego Edycie sie nie podobało. Ogolnie oni wszyscy oceniają niesprawiedliwie. Koterski jest zabawny ale ze śpiewem jest kiepsko a mimo to dostaje wysokie noty a przecież program ma nazwę ,,Jak oni ŚPIEWAJĄ".
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4

Post autor: B@r »

Kto jest zagrożony?
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4

Post autor: Blur »

B@r pisze:Kto jest zagrożony?
Medyński i Kordek.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 4

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Aro pisze:Olga Bończyk dzis bardzo zaskoczona oceną Edyty, ale nie dziwmy się kobiecie skoro Edyta Koterskiemu także dała 3 punkty.
NO tak ale ona się zdziwiła bo Edka najpierw ją pochwaliła a potem dała taką niską ocenę :P Ale moim zdaniem to trochę pod publikę też było... :?
Ja zagłosuję na Grażynę Szapołowską....trochę mi się śmiać chciało bo ta piosenka do niej nie pasuje i kojarzy mi się zupełnie z czymś innym... 8P 8P 8P
Ale Ona wykonała to bardzo fajnie i wogóle super :smile: Słów mi zabrakło :PP
Drugą osobą na którą zagłosuję w naszej ankiecie jest Joasia Jabłczyńska :-D Super zrobiła tę piosenkę :smile:
Oprócz tych dwóch osób podobały mi się również występy: Kacpra Kuszewskiego, Olgi Bończyk (ale tu mówię o wokalu), Dariusza Kordka..
Już trochę mniej: Wojtka Medyńskiego, Krzysztofa Respondka (chociaż podobało mi się ale ten utwór po prostu tak jakoś mi do niego nie pasował ale zaśpiewał go najlepiej jak mógł tak mi sie przynajmniej wydaje), Moniki Dryl (ogólnie jakoś tak zmasakrowała ten utwór)
Jeżeli chodzi o Anetę Zając...to podoba mi się tylko ta chrypka co ją czasem robi i nic wiecej :P
A jak patrzałam na występ KOterskiego to sobie pomyślałam że co za dużo to nie zdrowo i że już nie robi takiego show...i chciałam żeby jak najszybciej odpadł ale strasznie fajnie gada z Edzią :P :lol: To mi się podoba :PP I to tyle chyba...Ogólnie odcinek nudny....Edzia chciała rozkręcić atmosferkę ale jak jej się Allanek przypomniał to komuś mogłaby się jakaś wariatka przypomnieć...bo tak się zerwała nagle 8P
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 4

Post autor: Isabel »

Ja zagłosowałam na Grażynę Szapołowską i Krzysztofa Respondka[chociaż tu miałam wątpliwośći miedzy nim a Kacprem.Było ciężko podjąć decyzję]
Awatar użytkownika
kika
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 11 sty 2008, 20:26
Ulubiony album: E.K.G.
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Bln
Kontakt:

Re: Odcinek 4

Post autor: kika »

Szapolowska wypadla dzisiaj super :D :hmmm: tylko po co byl tam Bednarek

Co do innych podobala mi sie Jablczynska, Kordek i Respondek :D
Monika i Olga tak sobie dzisiaj wypadly :/

Misiek robi tam za clowna - ale przynajmniej jest sie z kogo posmiac :D

A Edzia - po prostu slicznie wygladala :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 4

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Aro pisze:P.S. Rozwalają mnie te "złote myśli" Janochy. Zachowuje się do tego jak kopia Dody.
Wiesz że mi się od razu też z Dodą skojarzyło 8P
A moja mama wogóle nie lubi tych wszystkich programów a czasem jak leci właśnie GTNL to ubolewa nad głupotą DOdy i teraz jej się właśnie Janosia skojarzyłą z Dodą i mówi że co ona robi w tym fotelu i że robi za dodę chyba 8P

[ Dodano: 2008-03-29, 23:54 ]
kika pisze:Szapolowska wypadla dzisiaj super tylko po co byl tam Bednarek
Bo ona go zaprosiła w poprzednim programie żeby z nią zaśpiewał.... 8P
Niby fajny gest ale przez cały tydzień się bałam że on jej tą całą piosenkę zmasakruje :PP I cieszę się że tylko na końcu sie dołączył praktycznie wcale go nie słyszałam :PP albo nie chciałam słyszeć.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 4

Post autor: Martu$ia »

Co do dzisiejszego odcinka to był bardzo sympatyczny najbardziej podobała mi się wymiana zdań między Edytą a Miśkiem :)
Co do Darka to szkoda ze jest zagrożony (Janoszka źle postąpiła dając jockera Krzychowi mogła dać go Darkowi) chłop ma spoko głos i bardzo mi się podobał jego występ ładnie to zaśpiewał. No ale teraz ma godnego rywala i chyba moim zdaniem polegnie w tej walce, choć wszystko się może zdarzyć. No ale Wojtek też jest super, szkoda że jeden z nich musi odpaść :(
no a co do pozostałych uczestników to Kacper zarąbiście to zaśpiewał (nie znałam go z tej strony)
Monika Dryl kompletnie spieprzyła tą piosenkę
Olga też nie porwało mnie jej wykonanie
Ale za to jak Misiek śpiewał była jazda na koniec to myślałam że przywali Edzi tym kijem czy berłem (sama nie wiem co to jest) bo Edka walnęła taką minkę :P
p. Grażyna kompletnie mnie przytłacza, jak zaczyna śpiewać to wpadam w nastrój melancholii i przytłoczenia.
No to chyba tyle :-) :D
Ostatnio zmieniony 29 mar 2008, 23:19 przez Martu$ia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Odcinek 4

Post autor: Monalisa »

Wygląd Edytki super, ale muszę przynać że głupio sie dziś zachowywała.. krzyczała cos tam, ta kwestia kłotni która nie wyszłą Jej z Ibiszem, niektoe oceny... To nie ja tylko zauważyłam że dziś Jej lekko "odbiło" 8P ale ronież osoby u mnie w domu, a wszyscy lubimy Edytkę :) Ale co mogło Jej sie zdarzyć ;) Ogolnie na początku coś chrypkę miała, odniosłam wrażenie czy nie jest chora czaem troszke...

Ogólnie ok, mam nadzieję że Jej zachowanie w następnym odcinku będzie troszkę inne, ze nie bęzie wyglądało jak by robiła coś i zachowywała sie "pod publikę".

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 4

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Monalisa pisze:To nie ja tylko zauważyłam że dziś Jej lekko "odbiło"
No nie tylko u Ciebie 8P Tylko u mnie jest tak że ja zawszę mówię żeby nie porównywali Edytki do Dody :P A tu co Edzia odwala?? 8P To mówię żeby nie porównywali bo Edzia robi to pod publikę i już :-D
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 4

Post autor: pilsner »

ślicznie dziś wyglądała, no na taką Edi az chce sie patrzeć :P
siuper!

Kocham Koterskiego!!! Boshe co ona miał dziś na sobie, wyglądał jak wielki kondom(sory za skojarzenia) masakra! spiewac to on nie umie, ale niech zostaje jak najdłużej!

dziś wkurzyla mnie Jabłczyńska, fajny był moment jak Ela jej niby słodziła, ta juz myśli ze 6 bedzie, ale daje 5 i Jabko taka mina... myslałem ze sie poryczy!!!

Najbardziej podobał mi sie dziś o dziwo Kuszewski, nieźle falsecikiem jechał, był jakis,
reszta sztuczna i bez wyrazu, a Bończyk w repertuarze Lopez, to porażka totalna, jak ci tancerze ja podnosili wygladąła jak porcelanowa lala, nieruchomo jak ściana...
i ta kiecka, gdzie w tym sex, pazur... a Edi jeszcze powie ze jest lepsza od Lopez!!!! (zresztą kogo ona nie zmieszala z błotem od Madonny do Minogue..., sama nie osiągnąwszy nawet ułamka ich karier i sukcesów...ale to juz jej sprawa)
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odcinek 4

Post autor: Jadzia »

Edyta wyglądała prześlicznie, ale dzisiaj bardzo mnie zaskoczyła
Jest nieprzewidywalna, w pewnym momencie miałam wrażenie, że się jej programy pomyliły. Właściwie to nie wiem w jakiej kategorii oceniała, ale chyba wszyscy powinni być traktowani tak samo. Do tej pory nie mogę zrozumieć jakim cudem Olga dostała taką samą ocenę jak Koterski, a Dryl (interpretacja była faktycznie nietrafiona) wypadła gorzej od Zającowej. Jakieś czary mary dzisiaj w Josiu.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Odcinek 4

Post autor: Monalisa »

GosiaczeQ_14 pisze:
Monalisa pisze:To nie ja tylko zauważyłam że dziś Jej lekko "odbiło"
No nie tylko u Ciebie 8P Tylko u mnie jest tak że ja zawszę mówię żeby nie porównywali Edytki do Dody :P A tu co Edzia odwala?? 8P To mówię żeby nie porównywali bo Edzia robi to pod publikę i już :-D
włąśnie, też to zauważyłam, że jakby troche Dodą zalatywało dziś od Edyty, straszne :shock: tylko nie doda :? to akurat nie jest osoba godna naśladowania./..
Awatar użytkownika
kika
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 11 sty 2008, 20:26
Ulubiony album: E.K.G.
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Bln
Kontakt:

Re: Odcinek 4

Post autor: kika »

kika pisze:Szapolowska wypadla dzisiaj super tylko po co byl tam Bednarek
GosiaczeQ_14 pisze: Bo ona go zaprosiła w poprzednim programie żeby z nią zaśpiewał.... 8P
Niby fajny gest ale przez cały tydzień się bałam że on jej tą całą piosenkę zmasakruje :PP I cieszę się że tylko na końcu sie dołączył praktycznie wcale go nie słyszałam :PP albo nie chciałam słyszeć.
Pamietam, ze go zaprosila - ale wlasnie chodzilo mi o to, ze nie bylo go slychac i prawie do konca wystepu rowniez widac :/
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4

Post autor: grzechoo »

Martu$ia pisze:myślałam że przywali Edzi tym kijem czy berłem (sama nie wiem co to jest)
Wyglądało jak mikrofon
Monalisa pisze:muszę przynać że głupio sie dziś zachowywała.. krzyczała cos tam, ta kwestia kłotni która nie wyszłą Jej z Ibiszem, niektoe oceny... To nie ja tylko zauważyłam że dziś Jej lekko "odbiło"
I jeszcze ten moment jak opowiadała jak pocałowała Mortena
ODPOWIEDZ