Odcinek 6 (12.04.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 6 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 18 kwie 2008, 17:59

Olgi Bończyk (Edyta Kuszyńska, Na dobre i na złe)
9
12%
Anety Zając (Maria Radosz, Pierwsza miłość)
1
1%
Moniki Dryl (Grażyna, Faceci do wzięcia)
6
8%
Dariusza Kordka (Edward Lachnal, Fałszerze. Powrót Sfory)
11
15%
Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
12
16%
Grażyny Szapołowskiej (Julia Szulc, Magda M.)
8
11%
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
13
18%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
13
18%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 6

Post autor: ANETA »

Głos na Joasie i Kacpra. Trudny wybór. Kurde nie piszcie że Edyta tyłka dostala bo to wręcz śmieszne, ona ma rewelacyjną figurę. Musiałabym przestac jeść żeby tak wyglądac (na kilka dni przed śmiercią głodową :P)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6

Post autor: grzechoo »

Najbardziej podobał mi się występ Kuszewskiego, już chyba wiem czemu Bończyk mi się nie podoba - za dużo dramaturgii w jej śpiewie
A Edyta to chyba zapomniała jaki to program - Jak Oni Śpiewaja a nie jak oni grają itd, niedojze dłuugi ten program to jeszcze o wszystkim i o niczym pogawedki
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 6

Post autor: ja30 »

grzechoo pisze:Najbardziej podobał mi się występ Kuszewskiego, już chyba wiem czemu Bończyk mi się nie podoba - za dużo dramaturgii w jej śpiewie
A Edyta to chyba zapomniała jaki to program - Jak Oni Śpiewaja a nie jak oni grają itd, niedojze dłuugi ten program to jeszcze o wszystkim i o niczym pogawedki
i jeszcze bym dodal ze ona ma jakos zatlumione gory. nie moze powalic swoim glosem na kolana jest czasem mocny ale tak jak by gola jakas urosla jej w gardle. ja to myslalem ze darek zaspiewa za tydzien z edyta jakas ladna piosenke ale coz marzenia.........
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 6

Post autor: Martu$ia »

Dzisiaj bardzo miły odcinek :)
szkoda że Misiek zrezygnował, :? miałam cichą nadzieję że odpadnie Aneta

Najbardziej moją uwagę zwróciły wykonania; Darka Kordka, Kacpra Kuszewskiego i Krzysia Respondka :parka: :wub: :love:
Edyta wyglądała dziś pięknie, bo normalnie :wink: :* :):
Olga Bończyk- jej ton głosu mi nie odpowiada ale śpiewa ładnie :dumny:
Daruś super to zaśpiewał i Edyta jaki mu komplement walnęła że wszystkie Darki to fajne chłopaki i że on w jej życiu nie zostawił żadnych zgliszczów jak się rozstali :hellobaby:
Aneta jak zwykle tragedia :636: :644: dziewczyna moim zdaniem teraz odpadnie bo Monika Dryl to klasa + głos :)))))) aż się zdziwiłam że została zagrożona
Grażyna Szapołowska nie moge się jakoś do niej przekonać :679:
Joasia Jabłczyńska piękny dziewczęcy głos ale jakoś mnie dzisiaj nie porwała

Ogólnie bardzo ciekawy odcinek :taniec: :beben: :hellobaby: :parka: :wub: :love:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 6

Post autor: Magda M »

Patussiiia pisze:Misiek zachował się jak Dżentelmen, chociaż wolałabym żeby Aneta odpadła.
maleo pisze:Powiem jeszcze, że irytuje mnie ten program i wszystkie inne tego typu.
jest żenujacy, tragiczny, beznadziejny, sztuczny.. Prowadzący wołaja o pomste do nieba. Lubie Ibisza ale w tym programie robi z siebie clowna. Cichopek też nie lepsza. Po prostu porażka. Oglądam tylko występy uczestników, komentarze sobie daruje, jakies filmiki też pomijam. Dla mnie żenada. Gorszy od tego "show" jest tylko Gwiazdy na lodzie.

tyle apropo programu :d


Akcja z Miśkiem pachnie wyreżyserowanym oszustwem. O ile Kaśka udała zdziwioną o tyle po Krzyśku widać było wszystko....
Mi się podobał dziś Kacper , Darek. Na nich głosuje :)

Aha, a Monia Dryl działa mi na wyobraźnie. Tak jak powiedziała Ela: przyda jej się trochę pokory.
Sani
Invisible
Invisible
Posty: 9
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:10
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 6

Post autor: Sani »

i nie obejrzałam :506: :beczy:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 6

Post autor: Robik »

I znów mam problem ze wskazaniem osoby, która była dzisiaj najlepsza, ale podtrzymuję to, co krzyczałem do Edyty na koncercie w Poznaniu, że Asia jest moją faworytką. Najgorzej zaśpiewała Aneta Zając i jest to chyba ostatni odcinek, w którym nie miałem problemu ze wskazaniem osoby, która najgorzej zaśpiewała. W przyszłym, kiedy odpadnie Aneta, zaczną się schody :? .
... A na drugie mam Darek :PP
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 6

Post autor: Schooffik »

Edyta i "trampkowe" buty... niecodziennie, ale całkiem fajnie. ;)
Fryzura bez zarzutu, makijaż też, fajna góra, fajny dół. Wyglądała naprawdę ślicznie.
I jeszcze ten taniec na końcu :P Szkoda tylko, że jako jedyna spośród jurorów nie śpiewała z Koterskim. Swoją drogą ciekawe dlaczego?
Ta cotygodniowa prywata na wizji zaczyna mnie drażnić. Chce powiedzieć mężowi, że go kocha to niech do niego zadzwoni. No, ale może ja po prostu mam inną filozofię życia i zachowania w pewnych sytuacjach. :)
Co do uczestników...
Swoje głosy oddaję na Asię i Olgę, - obie moim zdaniem wypadły naprawdę dobrze.
Oczywiście najmniej przypadł mi do gustu występ Anety Zając. Za tydzień to Ona musi odpaść... inaczej zwątpię w to czy Polacy w ogóle słyszą.
Tyle ode mnie. :-)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:Akcja z Miśkiem pachnie wyreżyserowanym oszustwem
Ojej a niby na co był ten 13 uczestnik? I czemu Koterski? a po to by się wypromowac trochę przed wejsciem na antenę jego programu.
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odcinek 6

Post autor: Jadzia »

No śliczna Edyta, śliczna, ale trudno było mi się przyzwyczaić do jej stroju.
Nie widziałam tylko poprzeby, by dziękować Kordkowi za nie zostawienie zgliszczy w jej życiu na oczach połowy Polski...
Dzisiaj swoim występem zauroczył mnie Kacper Kuszyński, pierwszy raz w ciągu tej edycji, naprawdę fajnie mu to wyszło.
Dobrze wypadł też Darek i, o dziwo, podobała mi się Grażyna Szapołowska.
Zagrożenie Moniki bardzo mnie zdziwiło, mam nadzieję, że Zając za tydzień wykica sobie drogę do domu.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 6

Post autor: Magda M »

grzechoo pisze:
magdamiecz pisze:Akcja z Miśkiem pachnie wyreżyserowanym oszustwem
Ojej a niby na co był ten 13 uczestnik? I czemu Koterski? a po to by się wypromować trochę przed wejsciem na antenę jego programu.
oczywiście ze po to to było ale niektórzy piszą tu o tym że okazał się gentelmenem dlatego chciałam obalić tą teze.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 6

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja dzisiaj na nikogo nie zagłosuję :PP Po prostu dużo występów mi się podobało a nie chciałabym na swoich faworytów głosować :P Bo to by bylo nieuczciwe chyba :-) A Edzia wyglądała fajnie wczoraj...tak jakoś się odmłodziła...tylko coś mi się zdaje że Ona nie lubi Moniki Dryl i Olgi Bończyk....Oczywiście że się mogę mylić bo to tylko moje domysły...bo jeżeli Ela daje 6 a Edi 5 to już coś jednak na rzeczy musi być...tylko na tych filmikach raczej nie było widać żeby za nimi nie przepadała 8P A może po prostu oczekuje czego innego po nich?? nie wiem :P
A moimi faworytami są JOasia i Respondek. Chociaz występy innych uczestników też czasem mi się podobają...Ale te 2 osoby najbardziej przypadły mi do gustu :-D Ale jeszcze się zastanowię czy głosować na nich w ankiecie :P
Awatar użytkownika
magdzia ;)
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2008, 9:24
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: ...::Kraków::...

Re: Odcinek 6

Post autor: magdzia ;) »

No ślicznie wczoraj wyglądała.. :) Nie ma o czym mówić.. :D Ona w ogóle jest śliczna :-) Ja nie mogę się już finału doczekać.. :hellobaby: Ciekawe co zaśpiewa..? ;> :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 6

Post autor: Michael »

Edyta po raz kolejny wygladała ładnie :D , normalnie, jak człowiek, a nie jak klaun. :P
Tak powinna się nosić. Wyglądała o jakąś dekadę młodziej! :hellobaby:
Stylistkom chyba zmieniono leki i na dobre im to wyszło :wink2:

Co do występów, najbardziej podobali mi się:
1. Krzysiek Respondek
2. Kacper Kuszewski

Na nich oddaję swój głos w ankiecie i chciałbym, aby któryś z nich wygrał ten program.

Wyróżnienia dla:

1. Joanny Jabłczyńskiej
2. Moniki Dryl
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, 10:26 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Odcinek 6

Post autor: Pusiex »

Szapołowska genialnie interpretuje piosenki... Najbardziej podobała mi się Asia i Respondek (tak, jak ktoś już powiedział "ma prawdę w oczach" :-) )

Co do wyglądu Edyty to jej buźka skojarzyła mi się z latami 90-tymi... 8P Fajnie i naturalnie - w końcu... :d

Najgorzej oczywiście Anetka... ^^

Co do Moniki to mam obawy, żeby nie wyszła z niej druga Urbańska... Ona też była bardzo pewna siebie... Myślę, że właśnie to jest powodem zagrożenia Moniki. Taka różnica, że ludzie na Urbańskiej poznali się pod koniec, a teraz uczą się na błędach :)
ODPOWIEDZ