Odcinek 7 (19.04.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 7 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 25 kwie 2008, 11:56

Olgi Bończyk (Edyta Kuszyńska, Na dobre i na złe)
8
12%
Anety Zając (Maria Radosz, Pierwsza miłość)
1
2%
Dariusza Kordka (Edward Lachnal, Fałszerze. Powrót Sfory)
5
8%
Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
22
33%
Grażyny Szapołowskiej (Julia Szulc, Magda M.)
12
18%
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
4
6%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
14
21%
 
Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 7

Post autor: Matiz99 »

Podobała mi sie sukienka Edyty.Tak dziś na galowo :-)

Co do tych sławnych łez to widze że nie tylko jak się wzruszyłem patrząc i słuchając co przez te łzy mówi Edi ;( ;( Jednocześnie bardzo dobrze powiedziała co myśli o złośliwych komentarzach na temat jej wrażliwości rzekomo nieszczerej. :x

Zgodze się z DS-em.Dzisiejszy odcinek był ciekawy.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, 23:04 przez Matiz99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 7

Post autor: diuk69 »

Najbardziej podobali mi się Darek i Grażyna.
Jednak dziwne są gusta ludzi,ktorzy wolą Zajączki ,a nie naprawde utalentowanych ludzi ;( .
A Edyta...wlaśnie chyba dlatego 14 lat jest dla mnie niezastąpiona jako artysta i czlowiek
Awatar użytkownika
kika
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 11 sty 2008, 20:26
Ulubiony album: E.K.G.
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Bln
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: kika »

diuk69 pisze:Najbardziej podobali mi się Darek i Grażyna.
Jednak dziwne są gusta ludzi,ktorzy wolą Zajączki ,a nie naprawde utalentowanych ludzi ;(
mnie również podobały się najbardziej występy "zagrożonych"
Ale cóż, jakie społeczeństwo, takie wybory....
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 7

Post autor: Martu$ia »

Przeżyłam szok jak usłyszałam że dalej przechodzi Aneta Zając (na pewno duży wpływ na ten wynik miał występ z Mikołajem i fakt że Aneta miała dzisiaj urodziny a apropo urodzin to Edka pięknie jej zaśpiewała). :urodziny:

Wygląd Edyty po prostu oszałamiający :) bardzo mnie wzruszyła słowami jakie wypowiedziała po występie p. Grażyny Szapołowskiej :* :cry:
Bardzo ładnie Edi wyglądała z tym małym Igorkiem :smile: :idol:
Edyta miała rację zapewne jutro o ile jeszcze nie dziś takie coś jak pudelki plotki itp zaczną się z tego nabijać oni po prostu nie potrafią docenić prawdziwej wrażliwości. No cóż taki jest już świat. ;( :x ale fani Edytki są z nią i ją rozumieją :kiss3:

Co do występów to zawiodłam się trochę na Darku (wole go zdecydowanie w innych piosenkach) no cóż znowu trzeba wysłać sms'a :) (mam nadzieję że przejdzie dalej)
Jak dla mnie najlepiej dzisiaj wypadli Kacper Kuszewski z Jolą Fraszyńską i Krzysiek Respondek z Maćkiem Dowborem ^^

Dzisiejszy odc. pełen wzruszeń ale bez większego show... ale i tak JOŚ jest lepszy od GTnL i TG :) :hura:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 7

Post autor: Michael »

DeathlySilence pisze:Fraszyńska - ile to ja już lat jej nie widziałem w tv - wywołuje we mnie same pozytymne emocje - czułem czaczę - show mnie porwało.
...i kto by pomyślał, że Jola Fraszyńska kończy w tym roku magiczną 40-tkę...wieczna nastolatka :D
DeathlySilence pisze:Jej słowa mnie zabiły.
Chyba nie tylko Ciebie. ;(
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 7

Post autor: Marrcino »

A czyje to bobo było? :>
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Odcinek 7

Post autor: Marecki »

Z tego, co mówiła, jakiejś fanki? 8P
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 7

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Edzia mi się bardzo podobała w tym odcinku :smile: Fajnie wyglądała z Igorkiem...i nawet potrafiła sobie zażartować :-)
Jeżeli chodzi o to wzruszenie:
Na początku jak zobaczyłam, że się tym miśkiem zasłania to sobie pomyślałam żeby mogła się powstrzymać...ale wierzyłam że to prawdziwe łzy...po prostu myślałam już o tym że znowu pudelki się rozpiszą i lepiej dla niej żeby tego nie robiła...ale potem jak wytłumaczyła to wszystko to mi się jej żal zrobiło i wyobraziłam sobie co Ona musi czuć i się popłakałam razem z nią ;( Ja nigdy nie krytykuję ludzi jak płaczą, bo to jest naturalny ludzki odruch a ja sama należę do osób które beczą z byle powodu i może dlatego inaczej patrzę na te łzy Edyty od samego początku...zawsze staram się zrozumieć z jakiego powodu ten ktoś może płakać...a ja sama płaczę nawet jeżeli nic się nie dzieje a przypomni mi się coś strasznego z mojego życia ;( I wiem jak nad tym trudno zapanować...ja nie potrafię ale mam nadzieję że kiedyś mi się to uda...
Jeżeli chodzi o występy to podobał mi się: Respondek, Jablczyńska, Kuszewski....Monika Dryl też ale to dla mnie szok że ona odpadła (zrobili pewnie sobie w tv prezent Anecie, ale kurde nie pomyśleli że jedna z najlepszych uczestniczek włąśnie w tym momencie żegna się z programem :? ) Aneta Zając nie potrafi śpiewać a jeśli nadal ma tkwić w tym programie to lepiej niech Edzia ją nauczy kilka "chwytów" 8P Ale fajnie wyglądałą z Krawczykiem na scenie i fajny teatrzyk zrobili ale lepiej jakby oni tylko tam tańczyli a ktoś za nich by śpiewał 8P
Szapołowska mi się nie podobała jakoś tak się nie trzymała reszty co wykonywali ten utwór :P tak mi się wydaje przynajmniej...Olga Bończyk niby mi się podobała ale jakoś tak za mało :-)
Dariusz Kordek fajnie śpiewa ale ten duet mi się zbytnio nie podobał, bo moim zdaniem któreś z nich fałszowało okropnie...mam nadzieję żę popielewicz :P
Zagłosuję na Respondka i Kuszewskiego :-D
I tyle chyba miałam do napisania...

[ Dodano: 2008-04-20, 11:26 ]
marciooo pisze:jakiejś fanki?
Ja zrozumiałam że wzięła je od matki bo ta musiała gdzieś tam wyjść i wogóle odpocząć 8P Ale że od fanki to nie uslyszałam :P
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Olive »

GosiaczeQ_14 pisze:Na początku jak zobaczyłam, że się tym miśkiem zasłania to sobie pomyślałam żeby mogła się powstrzymać...ale wierzyłam że to prawdziwe łzy...
Ja już jak Szapołowska jeszcze śpiewała widziałam, że Edi sie zakrywa misiem, a kiedy ją zobaczyłam sama sie rozpłakałam. Mój tata jak zawsze wrednie skomentuje te łzy Edytki dzisiaj sie nie odzywał... A Edi mądrze mówiła i przy okazji zamknęła usta niektórym ludziom.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 7

Post autor: monia80 »

Ogladalam wczoraj JOS i poprostu :( :( :( :( slowa Edyty byly tak bolesne ,smutne ,prawdziwie ,ze chyba kazde serce zlamaly -taką wlasnie Ja pokochalam z emocjami tymi prawdziwymi. Ona sie nie zmienila ona jednak jest wciaz ta sama wrazliwa ,delikatna kobieta a ja na Nia tak obrzydliwe najechalam :( :( :( po pierwsze uwierzcie nie ja dalam ten artukul Pudlowi naprawde nie ja,sama mnie szczena opadla jak zobaczylam ten artykul tam -zreszta oni to poucinali ,pomieszali sytuacjie przeciez ja nie bylam w sylwestrze 2007-2008 na rynku pisali do mnie na maila zebym ich przyslal jakies info o edzi ja im odpisalam ze jakim prawem moja wypowiedz sie u nich znalazla-spiepszylam ich i patrze w niedziel znow artykul chcieli sie zemscic ale to nic nie o to chodzi stalo sie.

Oskarzalam tu Edzie bardzo mocno bardzo dlatego ze sama zagubilam sie w tej chorej milosci do Niej porpostu w pewnym momnecie "zapomialm"ze Ona jest przeciez normlanym czlowiekim i Ona daje nam najwiecej ile moze z siebie dac Swoja muzyke i nie mam prawa wiecej od Niej rzadac bo Ona ma swoje zycie swoja rodzine -ja sie w tym pogubilam .Przyzwyczailm sie do tego ze Edzia"musi"wychodzic po kazdym koncercie do nas ze"musi"zapraszac do hotelu boze jakie to chore myslenie fanatyka dobrze to Auli napisala ,ze powinam sie leczyc dokladnie tak samo bym sobie o kims kto sie tak zachowuje w stosunku do Edyty pomyslala.
Zaczelam wymagac od Niej wiecej wiecej pewnie niedlugo by doszlo do tego ze bym chciala jej wejsc z buciorami do domu.
wylalam niesamowita gorycz swoja na Edyte z takiej przyczyny ze sama cholerne problemy mam ze soba to okropne ze wylewa sie tyle zla ,swinskich,chamskich slow na osobe ktora tak naprawde sie bardzo kocha.

juz nie bede jezdzic na Edzi koncerty nie bede stac w kolejkach po autograf zrozumialam, ze w tym wszystkim przeciez nie o to chodzi, bo najwaznijsza jest muzyka .Trzeba bylo tak nisko upasc tak straszliwe skrzywdzic kogos ,zeby to zroumiec.Zachowalam sie jak chiena i przez takich chorych ludzi jak ja Edzia musi cierpiec.Teraz ucze sie nowej milosci do Niej takiej, ktora juz nie bedzie ranic i krzywdzic.
Milam pretensie do dziewczyn a odegralam sie na Edycie ktora niczemu niewinna byla :( :(
dziewczyny wyobrazalam ,bo moze inaczej wszystko odbieram zbyt emocjonlnie.Nie ma slow ,bo slowo przepraszam Was jest tu durne ,glupie,ale bog jeden wie jak zaluje tego ze przez moja chora psyche tyle Was wyobrazalam.Chce zebyscie to wiedzialy i niedoszukiway sie niczego, bo to jest prosto z serca.

Mi wczoraj najbardziej podobal sie wystep Olgi Bonczyk i Joasi Jablczynskiej i im kibicuje najbardziej.!!!
Monika Dryl odpadla poprostu wierzyc sie nie chce trudno w to uwierzyc naprawde ,bo ma dziewczyna kapitalny glos.

EDyta wygldala slicznie bo normalnie tak skromnie, bardzo ladnie wlosy miala zrobione.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 7

Post autor: Martu$ia »

monia80
Bardzo mądre słowa szkoda że po czasie ale liczy się intencja :) :wink:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 7

Post autor: Blur »

Asia i Kuszewski (pierwszy raz na niego głosuję- chyba przez Fraszkę, bo kobieta jest świetna).
Odcinek fajny, chciaż oglądałem jak zawsze 5-te przez 10-te.
Nie widziałem jak Edyta płakała, ale słowa, które tu cytujecie są tak zwykłe, a jednak piękne.
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 7

Post autor: suuzii17 »

najfajniejszy byl wystep Kuszewskiego z Fraszynska i Respondek tez fajnie :d
mysle ,ze Dryl odpadla bo ludzie jej nie polubili przez to ,ze wydaje sie byc taka wazna i sztuczna ja sie jakos tez do niej nie przekonalam chociaz spiewala fajnie nie no ale ,z Zajacem przegra to bym nigdy nie pomyslala 8P

Edytka powiedziala wczoraj piekne i prawdziwe slowa :D pewnie i tak nie wszyscy je zrozumieli ale sa i tacy , ktorzy teraz zmienili zdanie o jej zachowaniu i o niej :)
A wygladala oczywiscie slicznie i jeszcze to" happy birthday" :D
zosia23
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2008, 10:06
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List, Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 7

Post autor: zosia23 »

CZy ktoś mógłby przytoczyć tak mniej więcej co powiedziała Edyta bo niestety nie mogłam obejrzeć?
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 7

Post autor: suuzii17 »

powiedziala ,ze nie wstydzi sie swoich uczuc i tego ,ze placze bo bez uczuc bylibysmy martwi :-) wspomniala .ze przypomnial jej sie podczas tej piosenki (my cyganie) jej tata ;(
a i powiedziala tez ,
ze jutro pewnie wszyscy beda z niej kpic
ODPOWIEDZ