Odcinek 2 (13.09.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 2 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 20 wrz 2008, 9:51

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
5
9%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
0
Brak głosów
Jolanty Fraszyńskiej (Monika Zybert, Na dobre i na złe)
3
5%
Żory Koroliowa (Anatolij Romanow, Egzamin z życia)
0
Brak głosów
Alżbety Leńskiej (Edyta Jeżowska, Pierwsza miłość)
0
Brak głosów
Jerzego Zelnika (Waldemar Jasnyk, Teraz albo nigdy!)
1
2%
Moniki Mrozowskiej (Majka Kwatkowska, Rodzina zastępcza plus)
1
2%
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
7
13%
Jacka Kawalca (Tomasz Witebski, Ranczo)
0
Brak głosów
Katarzyny Galicy (Hilda Klopss, Halo, Hans!)
2
4%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
13
24%
Łukasza Dziemidoka (Patryk Skalsky, Pierwsza miłość)
1
2%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
0
Brak głosów
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
22
40%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 2

Post autor: ANETA »

Nie obejrzałam. Widziałam tylko fragment. Rodzice oglądali durne ,,Mam talent".
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Odcinek 2

Post autor: Pola »

Michael pisze:A ja mam odmienne zdanie nt. dzisiejszego występu A. Muchy niż większość z Was :PP
Wokalnie oczywiście fatalnie, oprawa OK, ale ten żart, w którym "piła" do Edyty, uważam za cios poniżej pasa
No to nie jesteś odosobniony. Myślałam, że bardziej żenującego zachowania Muchy , niż to co pokazała u Wojewódzkiego, już nie zobaczę, a tu proszę.

A dla Edyty ode mnie 6 za ripostę.

A tak poza tym to ta edycja jest najnudniejsza ze wszystkich. Jedynie Ola Szwed, Chamski i Karolina reprezentują jakiś poziom wokalny, a reszta może już wracać do domu.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 2

Post autor: Martu$ia »

Michael pisze:Ja i fanatyzm :ha: . Gdybyś mnie choć trochę znała, to sama śmiałabys się z tego, co napisałaś :P
Nie miałam jeszcze okazji Cię poznać :P
Pola pisze: Myślałam, że bardziej żenującego zachowania Muchy , niż to co pokazała u Wojewódzkiego, już nie zobaczę, a tu proszę.
Nie ma co dyskutować o tym czy żart Muchy był smaczny czy też nie, bo każdy z nas ma inny gust i inne poczucie humoru... :PP
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 2

Post autor: anablu »

Edytka wyglądała ZJAWISKOWO! Ufam, że to min. skutek niedawnego Rankingu Gwiazd, w którym mówiono o najgorzej ubranych…
Jestem już po raz drugi w tej edycji urzeczona jej kobiecością, subtelnością i dojrzałością. Darek ma na nią dobry wpływ. :wink2:
Poza tym, Edyta wypowiada się bardzo profesjonalnie, nie jest złośliwa, nie wymądrza się. :)
Co do występów uczestników…
Artur Chamski – rozwalił mnie na łopatki. Edzia śpiewa bardzo emocjonalnie, wierzę, że Arturowi też jest blisko do tego rodzaju interpretacji. A poza tym, to niezwykle wrażliwy młody mężczyzna. Jak na razie jestem oczarowana…
:oops:
Karolina Nowakowska – jej też nie odpowiadała tego rodzaju stylistyka, ale podeszła do tego jak do zadania. Głos ma bardzo ciekawy, ale tak jak i Artur, musi już szukać pomysłu na siebie. Poprzedni zwycięzcy, takiego pomysłu jednak nie znaleźli. Pomimo iż śpiewają fantastycznie, to póki co, nie mają niestety własnego stylu. Wyjątkiem jest Polk. Chciałabym, aby zwycięzca tej edycji nagrał przebojową płytę, którą pokochają wszyscy. Do roboty!!!

Wyróżnienie dla Oli Szwed. Poza Muchą i Dziemidokiem, wszyscy zrobili postępy i było lepiej niż tydzień temu.

;( Mucha…

Nie rozumiem, co mogło Wam się podobać w jej zachowaniu po usłyszeniu opinii Edyty. Dla mnie, zachowanie Muchy było mocno przesadzone, nastawione na popis, żenujące.

Przyznam, że mnie też Mucha nabrała, tak jak i Edytkę, Krzyśka, publiczność i telewidzów. Co nie zmienia postaci rzeczy, że było to za mocne – przerysowane.

Edyta dała jej „sześć” świadomie i wcale nie za show, tylko dlatego, że było jej żal, że Mucha musi się posuwać, aż do takich kroków, by skupić na sobie uwagę i zdobyć sympatię. Zgodzę się z Polą, że Edyta mądrze to zripostowała! :wink2:

Mucha potem klęka przed Edytą i przeprasza… :shock: Dobrze, że chociaż to, bo Eddie nie usnęłaby w nocy!

Za tydzień też oglądam! Dla edytki, Artura, Karoliny i Pana Zelnika!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 2

Post autor: Blur »

Przecież Edyta to dorosła kobieta i już nie piszcie takich rzeczy :
anablu pisze:Mucha potem klęka przed Edytą i przeprasza… Dobrze, że chociaż to, bo Eddie nie usnęłaby w nocy!
.
Dajcie sobie trochę luzu i nie traktujcie Edi jak małej dziewczynki, bo chyba ją obrażacie.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 2

Post autor: Isabel »

Martu$ia pisze:Michael napisał/a:
Przecież Edyta się tam prawie rozpłakała

nie przesadzajmy...
Prędzej była zażenowana tą sytuacją.
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 2

Post autor: anablu »

Maleo, chodzi mi o to, że po tej "akcji" Edyta obawiać by się mogła, że Mucha ma do niej jakieś "ale". Jak uklękła i przeprosiła, wszyscy widzowie mogą mieć pewność, że wszystko, co Mucha powiedziała, zrobiła, tudzież odegrała, to był żart. :hellobaby:

Zapewniam, że Pudelek na pewno i tak nie zrozumie… Podobnie część Polaków… taka jest rzeczywistość!

Edyta dała Szóstkę ze wspólczucia bo była zażenowana!
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 2

Post autor: betka »

i ja dołączam do grona lekko zniesmaczonych muchą....
fajna dziewczyna ale jak ktoś juz zauważył-przerysowana! Nie zostanie drugą Madonną odstawiając tego rodzaju szopki co wczoraj. Za jej sposobem robienia show nie kryje się NIC poza właśnie wywołaniem szoku.... nie dla mnie:)
("oo jestem szaloną Muchą, zobaczcie niczego się nie boję i mam w nosie czy ktoś mnie źle ocenia...ale jesteście za mną prawda?")
Dla Edyty ogromne brawa.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 2

Post autor: Anu$$ia »

Cholerka Edzia naprawde wyglądała prześlicznie... Zdziwiło mnie,że Alżbeta odpadła,bo moim zdaniem powinien odpaść Łukasz. Oczywiście najlepiej zaśpiewali Karolina i Artur. Mucha mnie przestraszyła,bo także myślałam,że mówi to na serio. Nie wiem dlaczego,ale wydaje mi się,że Eddi się troche zmieniła... Ale i tak było super. Rubik był żałosny, z tym swoim podlizywaniem się Eli.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 2

Post autor: Magda M »

no dobra a nagrał to ktoś?? :>
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 2

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Michael pisze:A ja mam odmienne zdanie nt. dzisiejszego występu A. Muchy niż większość z Was
Wokalnie oczywiście fatalnie, oprawa OK, ale ten żart, w którym "piła" do Edyty, uważam za cios poniżej pasa, wziąwszy pod uwagę to, jak wrażliwą osobą jest Edyta. Przecież Edyta się tam prawie rozpłakała
Właśnie ja też tak na to spojrzałam...trochę dziwnie to wyszło i żal mi się Edzi zrobiło... :? Ale fajnie wybrnęła Edzia potem i dała jej 6 :P ale jeśli to był żart ze strony Muchy to mnie takie coś nie rozbawiło a raczej wziełam to prawie na poważnie dopiero jak Mucha przeprosiła jakoś lżej na sercu się zrobiło ;/ ;/ ;/ Może głupia i naiwna jestem ale naprawdę...jakby ktoś tak do mnie powiedział to bym się poryczała na miejscu....;/ Przecież Ona się przy tym ani po tym nawet nie uśmiechnęła lekko.... :? a tej krwi nawet nie zauważyłam 8P
Jeśli chodzi o uczestników to jestem za Olą Szwed, Karoliną Nowakowską i Arturem Chamskim :-) Reszta średnio mi się podoba albo wcale....Ale strasznie fajna jest Jolanta Fraszyńska....taka pozytywnie zakręcona osóbka a i nie śpiewa też tak strasznie :wink2:
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2

Post autor: Olive »

To Mucha przeprosiła Edytę? Nie oglądałam do końca, mógłby mnie ktoś uświadomić?
Jak dla mnie żart był marny...Odegrała jakąś scenkę boleści, która wcale nie była dla mnie śmieszna, a raczej trochę wyreżyserowana. Brawa dla Edyty z ripostę.
Ogółem program coraz nudniejszy. Połowy gwiazd nie znam. Oby była to ostatnia edycja...bo oprócz Edyty nic ciekawego tam (na razie) nie ma. Mam nadzieje, że program choć trochę się rozkręci kiedy zostaną tam "gwiazdy" umiejące śpiewać i będzie czego posłuchać. :wink2:
I tak wygrał u mnie "Mam Talent".
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2008, 13:02 przez Olive, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 2

Post autor: Joan »

Eddka wyglądała bardzo pieknie :)
Nie wiem kto mi sie podobał bo nie oglądałam całego JOŚ wygrał u mnie "Mam talent" i nie żałuje tego
Mucha miałam takie wrażenie jakto by było wyreżyserowane bo Ibisz już tam nie mogł sie powstrzymać od śmiech.

:PP
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 2

Post autor: loveedyta »

oliwia1308 pisze:Jak dla mnie żart był marny...Odegrała jakąś scenkę boleści, która wcale nie była dla mnie śmieszna, a raczej trochę wyreżyserowana. Brawa dla Edyty z ripostę.
no Mucha przesadziła :? Co do wykoanań to tak jak większośc z Was Artur i Karolina :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 2

Post autor: Marcin A. »

Nie tylko Rubik przysypiał podczas tego odcinka. Mnie się to zdarzyło trzykrotnie.

Edyta wyglądała pięknie.
ODPOWIEDZ