JOŚ V

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Czy Edyta powinna wziąć udział w piątej edycji programu?

Tak
54
59%
Nie
38
41%
 
Liczba głosów: 92

gosia25
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2009, 0:13
Lokalizacja: rzeszow

Re: JOŚ V

Post autor: gosia25 »

Hej , mam takie pytanie ,jezeli ktos wie to prosze o informacje na ten temat. Bardzo, ale to bardzo podobaja mi sie styl ubierania Edyty, chcialabym wiedziec w jakich sklepach ona sie ubiera, te sukieneczki wszystkie z jak oni spiewaja ma fantastyczne. czy to ekipa programu zakupuje dla niej badz szyje te cuda, czy Edyta sama kupuje je? ale wlasnie jezeli tak to w jakim sklepie mozna dostac takie cuda.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

gosia25 pisze:czy to ekipa programu zakupuje dla niej badz szyje te cuda, czy Edyta sama kupuje je?
napewno Edyty nie ubiera ekipa JOŚ. Stroi się sama. Część kreacji pewnie szyją jej na zamówienie ( np. ta z finału 4 edycji). A dużo ciuchów kupuje pewnie za granicą. Pochodź po firmowych sklepach może znajdziesz coś podobnego. Tylko tanie to na pewno nie będzie :wink2:

a jeszcze lepszy pomysł, to wybrać się na koncert Edy i zapytać :wink2:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: JOŚ V

Post autor: Aro »

Edyta dzięki JOSiowi przekonuje do siebie ludzi. :D Koleżanka w pracy która Edyty nie znosi (nie będę przytaczać co o niej mówi) powiedziała mi dziś, że oglądała specjalny odcinek programu i gdy na końcu wykonywali "We Are The World" to miała ciarki gdy Edyta zaśpiewała. Była pod wrażeniem. :) Przyznała, że drugiego takiego głosu w Polsce nie ma (ale i tak jej nie lubi :D ). Strasznie mi się miło zrobiło bo z tą koleżanką wielokrotnie się kłóciłem broniąc Edyty, a tu takie słowa. :shock: Chociaż na tyle ten JOŚ się przydaje. :)
ODPOWIEDZ