Odcinek 13 - specjalny (30.05.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: Paulik24 »

Może ktoś nagrał? :hmmm:
Edyta bosko... Ślicznie wyglądała :hellobaby:
Bardzo podobał mi się duet z Olgą Bończyk ogólnie ją lubię dobrze jej z oczu patrzy :)
Nastawiłam się że Ela zaśpiewa a tu nawet jej słychać nie było ;( hehe ale może to i lepiej bo chyba ona głosu ślicznego nie ma...
Kaśka prowadzi program 100razy lepiej niż Lisza moim zdaniem... Chociaż do oby nie pałam jakąś wielką sympatią to wolę Kasie
Solówka Edyty w ostatniej piosence boooomba!!!
Jak ktoś nagrał to proooosze dajcie na forum
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: Madlen »

Fajny odcinek. :)
Edka wyglądała jak zwykle zniewalająco, śliczna kiecka, buty i ten makijaż :D Same szóstki Aniołek dawał :D ale te kucyki mnie powaliły, przesłodko w nich było Edzi :* Wzruszyłam się jak pokazali ten filmik Edyty z tym chłopcem, haha uczył Edkę grać na PlayStation :wink2: A potem jak czytał jej pierwszą część Harry'ego Potter'a i Edi powiedziała, że ona też wierzy w magię, bo muzyka to magia ;( to było piękne. Ale mi się chciało śmiać jak Aga udawała Edytkę :D Przez cały odcinek Edyta się ślicznie uśmiechała, uroczo poprostu. W pierwsze piosence fajnie wypadła, hehe ta peruka Rudiego :lol3: Ale co to się dopiero w finałowej piosence działo, miód na moje serce! ;) Jaką Edyta ma skalę, Maaatko! We are the World :D Szkoda, że całej nie zaśpiewała solo, pięknie i jeszcze raz pięknie!
Bardzo podobał mi się duet Roberta z Olgą, miło się słuchało, no i oczywiście Agnieszki piękny wokal, ja też się trochę za jej głosem jak Edi stęskniłam. :)

Edytko Dziękuję Ci za te wszystkie cudowne emocje :wub: Jesteś wielka! :wink2:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: addar »

czy ktoś dobry mógł by umieścić występy edyty, bo niesstety nie oglądalem:(:( awidzę że odpowienia zakładka w adio/video nawet nie powstała.... prosze o wstawienie ....
Awatar użytkownika
Oliwia
Make it happen
Make it happen
Posty: 160
Rejestracja: 14 wrz 2008, 22:50
Ulubiony album: WSZYSTKIE !
Ulubiona piosenka: WSZYSTKIE !
Lokalizacja: ...

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: Oliwia »

również bardzoo prosiłabym o jakieś nagrania :-)
Awatar użytkownika
Anulka :*
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2008, 18:49
Ulubiony album: EKG,LIVE'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Śląsk

Było świetnie !

Post autor: Anulka :* »

Byłam na publiczności w tym odcinku JOŚ-a no i było extra !
Edytka jak zwykle piękna nie tylko w telewizji ale też na żywo...
No co więcej pisać,niesamowite emocje i przeżycie na całe życie ;)
Hahahah oczywiście spóźniła się kilka razy ale wszyscy jej wybaczyli :D
Była kochana i słodka ale bałam się trochę Rudiego, w czasie przerw miał ciągle niezadowoloną minę i był taki wieelki .... no więc po prostu było nies amowicie ;***
Obrazek
Na zdjęciu widać misia, którego Edytka dostałe ode mnie ;***
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: Madlen »

Anulka :*, gratuluję cudownych wrażeń :D
billie
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 11 kwie 2009, 16:03
Lokalizacja: XXXX

Re: Odcinek 13- specjalny

Post autor: billie »

Rewelacyjna Agnieszka Włodarczyk. Zrobiła duże postepy od finały JOŚ. Jest genialna. Zaśpiewąła "Pocałuj Noc" lepiej od oryginału. Miała jakiś przekaz w tej piosence. Tak jak mowi Ibisz: "BYŁY CIARY"

Lisza: super wokalistka, zaśpiewała jednak piosenkę której nie lubię. No ale lepiej od oryginału :) MA niesamowity głos.

Spice Girls: Super energia. Podoba mi się sceniczność i głos Patricii Kazadi oraz naturalnosc Moniki Mrozowskiej. Najgorsza z nich: Karolina Nowakowska.


Edyta na końcu dała czadu.

Ten odcinek pokazał że Laura jest na zerowym poziomie w stosunku do zwyciezcow poprzednich edycji programu. W ostatniej piosence najgorszej zaśpiewąła, zwykły fałsz. Ola Zienkiewicz pomimo delikatniejszego głosu zaspiewała ten fragment 100 razy lepiej.

Odcinek ogólnie udany.

Najbardziej na + Edyta, Agnieszka, Lisza, Patricia, Monika Mrozowska

na - Laura i Ela Z (za to że nie zaspiewała :D)
ODPOWIEDZ